Şimdi Ara

YURTDIŞINDA TÜRKÇE EĞİTİM OKUMAK İSTEYENLER İÇERİ>>>Hukuk Diş Hekimliği Fizyoterapi vs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar böyle düşünün arkadaşlar varsa yardımcı olma imkanım var.

Benim bir arkadaşım Makedonya'da hukuk okuyor. Aynı zamanda iki danışmanlık şirketiyle de
    irtabat halinde eğer yurtdışında eğitim düşünenen varsa bu konu altından yazabilir.Bende arkadaşıma
    yönlendircem ciddi düşününleri zaten her türlü soruyu ona sorabilirsiniz.

Ben bir kaç güne kadar arkadaşımla beraber üniversite ve bölümler hakkında daha kapsamlı bir yazı
    yazarım zaten ama şimdiden ilgilenenler olursa yazabilirler

Bu arada üniversitlere halen kayıtlar sürüyor. Genel olarak ÜNİVERSİTELER OSYM PUANI ARAMIYOR
    sadece bi kaç üniversite 270-300 puan arıyor bunlarla ilgilede kapsamlı bilgi vereceğim. Türke eğitim
    veren üniversitlerde var bunun yanında kendi ülke diliyle eğitim veren yada İngilizce eğitim veren
    üniversitlerde var. Dediğim gibi ciddi düşününler ARKADAŞIM MAKEDONYA'DA HUKUK okuyor ona
    yönlendireceğim.

Son olarak yurtdışındaki bu üniversitlerin çoğu özeldir. Fakat burda ki gibi ücretleri çok abartılı değildir
    ve ösym puanı aramamaktadır ve çoğu Balkan ülkesinde hayat Türkiye'ye göre çok ucuzdur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.