Şimdi Ara

YURTDIŞINDA İNTERNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam.1 temmuzda Avrupa ülkelerine (Fransa,Hollanda,Belçika,Lüksemburg) tura çıkmayı düşünüyorum.1 hafta boyunca cepten kullanabileceğim bir internet paketi arıyorum.Turkcell de 60 mb 79 TL gözüküyor.Sizce yurtdışından bir hat alıp,onunla nete baglansam daha iyi olmaz mı?France Telekom dan ya da Dutchphone dan oranın tcell inden yani.

• elbette çok daha ucuza gelir.sakın roamingde interneti kullanma bulundugun hattını al 5-6 euro verip.sonra ucuza kullan
  • peki size birsey sorcam.amsterdam dan alinan hat fransa da gecerli mi.yani tarifesi ayni mi...bi tane hat alip,butun euro bolgesi ulkelerinde kullanabiliyor muyum.bir de mesela sabah hat aldim,hemen acilir mi,yoksa burdaki gibi bekletiyolar mi.internet google maps icin cok lazim olcak da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratpotur

peki size birsey sorcam.amsterdam dan alinan hat fransa da gecerli mi.yani tarifesi ayni mi...bi tane hat alip,butun euro bolgesi ulkelerinde kullanabiliyor muyum.bir de mesela sabah hat aldim,hemen acilir mi,yoksa burdaki gibi bekletiyolar mi.internet google maps icin cok lazim olcak da

AB ülkeleri kendi aralarında roaming ücreti vardır anca daha azdır.Yani sen burdan Yunanistana gitsen kendi tarifenin 10 katı para ödersin ancak bir yunanlı kendi ülkesinin hattıyla istediği AB ülkesine gider ancan az bir fark öder En ucuz bağlantı hat alınan ülkedeki bağlantıdır

Hollanda'da bir operatörün sitesine girip AB ülkeleri için roamingde ne kadar data ücreti aldıgına bakabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssbrc -- 7 Mayıs 2012; 21:58:07 >

• Hollanda ve fransada vodafonlulara konusmak bedava.diger ulkeler icin 60 dakika 25 tl avrupa paketi işini görür...internete gelince oradan hat almak faydalı olur
  • tsk hocam.ins uygun bir sey bulabilirim.buradaki bizim uckagitci tcell den uygun olsun da...yani 5-10 euro ya prepaid hatti,10 euro ya da ihtiyacim olan internet paketini (250-300 mb) alabilsem ne guzel olacak.
  • bu arada pardon sen turkcelliymişsin bedava konuşma olayı yandı bitti kül oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.