Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: excavator07

inşallah artık bi yolunu bulacaz teşekkürler cevap için cumartesi gidip bi kurcalayalım bakalım

Cumartesi açık olacağını sanmıyorum. Sonuçta devlet memuru bunlar.
  • merhabalar eşime armani nin AR5920 model saatini almak istiyorum daha önce yurtdışından hiç alışveriş yapmamıştım hangi satıcıdan iyi ve kaliteli bir saat alıp sorunsuz bir alışveriş yapabilirim bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar 50-60 dolarlık replika saatler var. Her özelliği çalışıyor diyorlar...
    Su geçiriyormu yani el yıkarken vs. su alırmı bunlar deneyen oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: act02

2 paketim daha geldi. söylenenin aksine chinapost çok hızlı geldi. bu ayın 5inde sipariş verdiğim ürünler geldi.
    gültohumu linkhttp://www.aliexpress.com/item/THIS-ORDER-INCLUDE-9-PACKS-EACH-COLOR-50-SEEDS-CHINESE-ROSE-SEEDS-Rainbow-Pink-Black/587071657.html
    mini tripod linkhttp://www.aliexpress.com/item/NewFree-shipping-Universal-Mini-Tripod-Stand-for-Digital-Camera-Webcam-wholesale/1192365756.html

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

kardeş bu gültohumlarından bende aldım. Renkli yaprak tohumları var da nasıl yetiştirileceğini biliyo musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

quote:

Orijinalden alıntı: mtso_221

galaxy charging current programını yüklerseniz google playden görebilirsiniz kaç amperle doldurduğunu

hocam bu program çok iyi oldu, meğer bazı kablolardan dolayı çok yavaş şarj ediyormuş cihaz. orjinal şarj kablom yanımda yok. uyduruk bi kabloyla denedim 460MA diyor, başka kabloyla şuan programda 1200MA diyor.
    normali nedir kaç mah olması gerekir ?

Hocam telefondan telefona değişir O s3 kullandım 1000ma Maximum giriş. Şimdi NOTE 2 var 1800 ma Maximum şarj girişi. 1200 değerini powerbank la mi gördünüz? Bu arada orjinal kablolar dahi 1 yıl olmadan maalesef işlevini yitiriyo çok yavaş şarj etmeye başlıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kauseg

arkadaşlar kulaklık getirtmeyi düşünüyorum max. 70-80 lira civarı kaliteli birşey tecrübelerinize ihtiyacım var, hangi siteden alabilirim?

sennheiser kulaklıklar iyidir. aliexpressden bakabilirsin.
  • Benim siparişler de geldi.

16 GB otg flash bellek
    ebaydan $11.79'a geldi. Ölçmedim ama yazma okuma hızı gayet iyi, tavsiye edebilirim.

100 adet Renkli gül tohumu
    yine ebaydan $0.93'a geldi, nasıl yetiştirileceğine dair gram bilgim yok

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

Arkadaşlar 50-60 dolarlık replika saatler var. Her özelliği çalışıyor diyorlar...
    Su geçiriyormu yani el yıkarken vs. su alırmı bunlar deneyen oldumu ?

bende cok merak ediyorum, gayet guzel modeller de var gibi
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerminator -- 20 Haziran 2014; 2:28:51 >
  • Dogrudur calismiyor. Suya sokmayin dkkat edin :)

• system_25 kullanıcısına yanıt
    dostum linkleri paylaşa bilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: system_25

Benim siparişler de geldi.

16 GB otg flash bellek
    ebaydan $11.79'a geldi. Ölçmedim ama yazma okuma hızı gayet iyi, tavsiye edebilirim.

100 adet Renkli gül tohumu
    yine ebaydan $0.93'a geldi, nasıl yetiştirileceğine dair gram bilgim yok

Linkleri verir misiniz? program vardı unuttum
    Usb belleği mutlaka test edin bi

Edit : H2w test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 20 Haziran 2014; 8:42:32 >

• mtso_221 M kullanıcısına yanıt
    evet hocam 1200 değerini aliexpress ten aldığım powerbank la gördüm. forumda remax marka powerbank satan biri var. remax ta 1200 değerini veriyor. yeterli sanırım. telefonun kendi orjinal şarj aleti 1100 mah veriyor. dediğiniz gibi zamanla kötüleşiyor herhalde.
  • system_25 kullanıcısına yanıt
    valla hiç bir bilgim yok.
  • arkadaşlar romoss powerbank siparişim iptal olunca tekrar arayış içine girdim bu ürünleri buldum yorumlar güzel siz nedersiniz
    biri aynı zamanda güneş enerjisi ilede çalışıyor açıklama kımında birşeyler yazıyor ama ing kıt olunca anlamadım http://www.aliexpress.com/item/30000mAH-Solar-Charger-2-Port-External-Battery-Pack-For-Cellphone-iPhone-4-4s-5-5S-5C/1672400635.html
    diğerihttp://www.aliexpress.com/item/new-2014-12000mah-High-Capacity-Portable-Rechargeable-USB-Power-Bank-External-Battery-Charger-Pack-for-Iphones/1667021583.html

• Dostlar iyi bir tablet buldum sanırım , şu özellikler için fiyat biraz ucuz gibime geldi.
    İnceleyip yorumlar mısınız ?

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-10-inch-16-9-IPS-Screen-Android-4-5-1-5GHz-DDR2GB-HD32GB-Wifi/1667547290.html?s=p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

Dostlar iyi bir tablet buldum sanırım , şu özellikler için fiyat biraz ucuz gibime geldi.

http://www.aliexpress.com/item/Quad-Core-10-inch-16-9-IPS-Screen-Android-4-5-1-5GHz-DDR2GB-HD32GB-Wifi/1667547290.html?s=p

satıcı rating düşük,tabletin özellikleri şişirilmiş gibi bence.8000 mah pil nedir?android 4.5 sürüm nedir? Bence uzak dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: coolman33

quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

Dostlar iyi bir tablet buldum sanırım , şu özellikler için fiyat biraz ucuz gibime geldi.

satıcı rating düşük,tabletin özellikleri şişirilmiş gibi bence.8000 mah pil nedir?android 4.5 sürüm nedir? Bence uzak dur.

Yorumları okudum da zaten 9 muş ekran . Ama ekran görüntülerine bakınca çekirdek hıızı , işlemci falan ramle beraber iyi gibi gözüktü :)
    8000 de hakikaten uçuk olmuş ona bakmamıştım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cikrikli

quote:

Orijinalden alıntı: bluedrk

quote:

Orijinalden alıntı: WeKinG

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

Aliexpress de de 15 dolara var orijinal diyor ama bilemedim. Ckm500 ile kıyas çok iddialı geldi, deneyeceğim güvenilir bir satıcı bulursam :)

15 $ a 2 $ indirim var mobilde. yalnız neden parçalı 15 $ alışverişe kullandırmıyor anlamadım.

omtp kulaklık icin yani samsung bazlı xperiada calışmadı dikkat etmeni öneririm alırken genelde sahtesi çok oluyor baya araştırdım alırkende baya korktum inşallah sahte gelmez diye ibuygou ile xiomiworld sağlam siteler ama gerçekten orjinal gönderiyorsa alın ses bazında memnunum klasbir yapısı var aldığınızda kulağınıza iyi yerleştirin birde burn programı ile milletin uyumadığı biyerde 8 saat acık bırakın belli günlerde yanlış okumadıysam 3 4 kere böyle yapınca ses dahada güzelleşiyor cebinizde taşımak için koruyucu kılıfıda güzel

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cikrikli

quote:

Orijinalden alıntı: bluedrk

quote:

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

Aliexpress de de 15 dolara var orijinal diyor ama bilemedim. Ckm500 ile kıyas çok iddialı geldi, deneyeceğim güvenilir bir satıcı bulursam :)

15 $ a 2 $ indirim var mobilde. yalnız neden parçalı 15 $ alışverişe kullandırmıyor anlamadım.

omtp kulaklık icin yani samsung bazlı xperiada calışmadı dikkat etmeni öneririm alırken genelde sahtesi çok oluyor baya araştırdım alırkende baya korktum inşallah sahte gelmez diye ibuygou ile xiomiworld sağlam siteler ama gerçekten orjinal gönderiyorsa alın ses bazında memnunum klasbir yapısı var aldığınızda kulağınıza iyi yerleştirin birde burn programı ile milletin uyumadığı biyerde 8 saat acık bırakın belli günlerde yanlış okumadıysam 3 4 kere böyle yapınca ses dahada güzelleşiyor cebinizde taşımak için koruyucu kılıfıda güzel

Alıntıları Göster
    Hocam sen ibuygou'dan mi aldın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluedrk -- 20 Haziran 2014; 12:47:35 >

• 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.