Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sleepydragon

aynen hocam aşık oldum saate keşke içindeki çalışmayan zımbırtıyı hiç koymasalarmış, o kadar sade ve güzel olurmuş ki direk alıcaktım. Böyle şeyler hiç hoşuma gitmiyor, neymiş görüntüsel koymuşlar. İğrenç duruyor arkadaş, hiç koymayın daha iyi.

Bu saatin kasa çapını bilen var midir? 43-44mm ise almayı planliyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2+1 ses sistemi getirtebilir miyiz birde link atar mısınız bulamıyorum bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: gncali

2+1 ses sistemi getirtebilir miyiz birde link atar mısınız bulamıyorum bir türlü

Hocam senin için şöyle bir araştırdım lakin ahım şahım ekonomik alacağın 2+1 bulamadım.
    Olanlarda buradaki ile hemen hemen aynı fiyata.
  • bisiklet parçaları alıcam
    en ucuz buyincoins ama burada da çeşit yok başka alternatif var mı
  • Lexar 600x 90MB/s 32GB 64GB SD Card 16 32 64 gb SDHC Memory Card Class10

32 Gb olanı 20.87 $ siparişi verdim bakalım. Canon 650D Fotoğraf makinasında kullanacağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etyemez

bisiklet parçaları alıcam

Aliexpress

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.ibuygou.com/p-wow_xiaomi_10400mah_power_bank___in_ear_piston_earphone-6041-usd.html ben bunu almıştım powerbankla birlikte yanlız kulaklığınki bu http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html özellikle alınca kendi burn programını kullanın baya iş yapıyor ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeKinG -- 18 Haziran 2014; 22:49:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Aliexpress

burada bedava takip kodu için en az limit ne kadar
  • EgeEren44 E kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • SlmKbr kullanıcısına yanıt
    Kprl kullanıcısına yanıt
    Hocam kapak kaliteli, iş görür. Ama telefonu kabalaştırdı biraz.İnce kapağa alıştığım için bana kaba geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 19 Haziran 2014; 18:05:42 >
  • Pek cüzdan gibi değil. Daha çok kartlık tarzı birşey. Kalitesi iyi. Çok kartı olmayanlar için uygun. Sabah detaylı resim eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 19 Haziran 2014; 0:02:37 >
  • mtso_221 M kullanıcısına yanıt
    Nasıl ölçerim tam olarak ?

• sparcoo kullanıcısına yanıt
    galaxy charging current programını yüklerseniz google playden görebilirsiniz kaç amperle doldurduğunu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Aliexpress

burada bedava takip kodu için en az limit ne kadar

Limit yok 1 dolarlık ürüne bile veriyorlar ama fake olabiliyor satıcıya sormak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliexpress sitesi takip kodu olmadan satış yapılmasına izin vermemektedir. Maliyeti kurtarmayan satıcılarda takip kodunu sallama olarak girmektedir. Bir üründe takip kodu varsa size gelme olasılığı daha yüksektir. Takip kodu yoksa kaybolma ve ulaşmama durumu olabilir.

Eğer satıcı size takip kodu olmadan gönderdiyse ve ürün size ulaşmadıysa sorun etmeyin. Aliexpress takip kodsuz satış yapılmasını kabul etmediği için paranızı mutlaka geri alırsınız.

Dispute Order diyerek paranızın geri iadesini istediğinizde. Aliexpress satıcıdan takip kodunu ve ekran görüntüsünü istemektedir. Yani satıcıya "bana bu ürünün alıcıya ulaştığını belgelendir" demektedir. Satıcınında böyle birşey yapamayacağı için paranız size mutlaka iade olur. Bu süreç biraz uzun sürebiliyor. Ortalama 60 gün süresi mevcut zaten.

O yüzden fake takip kodu ile gelen ürünler size ulaşmazsa hiç sorun etmeyin.

Umarım yardımcı olmuştur.

• Emitasyon saat alabiliceğimiz biyer varmıdır welder falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sparcoo

Pek cüzdan gibi değil. Daha çok kartlık tarzı birşey. Kalitesi iyi. Çok kartı olmayanlar için uygun. Sabah detaylı resim eklerim.

Hocam cüzdanın detaylı resimlerini paylaşabilir misiniz?
  • Saat alıcamda metal olanlardan. 25 - 30 dolar arası ama şu içindeki göstergeler hareketsiz çıkarsa çok kötü olur o yüzden cesaret edemiyorum :S
    Nasıl anlıcaz acaba içindekilerinin çalışır durumda oldugunu.. Bilgisi olan varmı
  • arkadaşlar ebay'den batarya almıştım ben. 6 sında aldım bugün hala kargo takibi yapamıyodum adam ilk gün vermişti numara şimdi yine mail attım hla görünmüyo diye dedi ki bi yanlışlık olmuş o kargo numarasıyla gelmiyo gelmesini bekler misiniz diye acelesi var demiştim de. Şimdi burda çakma hurda zırpta olma olasılığı nedir? Bir de adıma gelen kargoyu başka türlü öğrenme şansım var mı?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.