Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.458
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sleepydragon

arkadaşlar ebay'den batarya almıştım ben. 6 sında aldım bugün hala kargo takibi yapamıyodum adam ilk gün vermişti numara şimdi yine mail attım hla görünmüyo diye dedi ki bi yanlışlık olmuş o kargo numarasıyla gelmiyo gelmesini bekler misiniz diye acelesi var demiştim de. Şimdi burda çakma hurda zırpta olma olasılığı nedir? Bir de adıma gelen kargoyu başka türlü öğrenme şansım var mı?

Ödemeyi paypal ilemi yaptın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet paypalla yaptım. dispute çekmek istemiyorum kaç hafta oldu sonuçta o batarya bana çok lazım usta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepydragon

evet paypalla yaptım. dispute çekmek istemiyorum kaç hafta oldu sonuçta o batarya bana çok lazım usta.

Gönderen zaten göndermiştir hocam, disput açki gönderdiğini ıspatlasın yoksa paranı iade eder sende başka birinden alır, zaman kaybetmezsin.

• resimler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 19 Haziran 2014; 18:04:57 >

• Benim saatlerin ucuz olanı Türkiye ye giriş yapmış pahalı olanı hala honkong da
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtso_221

galaxy charging current programını yüklerseniz google playden görebilirsiniz kaç amperle doldurduğunu

hocam bu program çok iyi oldu, meğer bazı kablolardan dolayı çok yavaş şarj ediyormuş cihaz. orjinal şarj kablom yanımda yok. uyduruk bi kabloyla denedim 460MA diyor, başka kabloyla şuan programda 1200MA diyor.
    normali nedir kaç mah olması gerekir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sparcoo -- 19 Haziran 2014; 18:03:57 >
  • sparcoo kullanıcısına yanıt
    teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

teşekkurler

rica ederim
  • 2 paketim daha geldi. söylenenin aksine chinapost çok hızlı geldi. bu ayın 5inde sipariş verdiğim ürünler geldi.
    gültohumu linkhttp://www.aliexpress.com/item/THIS-ORDER-INCLUDE-9-PACKS-EACH-COLOR-50-SEEDS-CHINESE-ROSE-SEEDS-Rainbow-Pink-Black/587071657.html
    mini tripod linkhttp://www.aliexpress.com/item/NewFree-shipping-Universal-Mini-Tripod-Stand-for-Digital-Camera-Webcam-wholesale/1192365756.html

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi act02 -- 19 Haziran 2014; 18:13:16 >

• romoss 10400mah harici batarya siparişi vermiştim bugün şöyle bir mesaj atmış:

hi,friend
    we received the message from the freight company, this package did not pass the Customs, recently the Cutstoms checks the power bank package very strictly. friend, really very sorry about this, we can refund money to you, please open dispute to request refund. so sorry.
    andy

nedemiş bu hıyar. ürün satıştan kaldırılmış ulaşılamıyor sayfasına.

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: act02

romoss 10400mah harici batarya siparişi vermiştim bugün şöyle bir mesaj atmış:

hi,friend
    we received the message from the freight company, this package did not pass the Customs, recently the Cutstoms checks the power bank package very strictly. friend, really very sorry about this, we can refund money to you, please open dispute to request refund. so sorry.
    andy

nedemiş bu hıyar. ürün satıştan kaldırılmış ulaşılamıyor sayfasına.

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Dispute acta parani geri verelim demis sikinti yok dispute acin..

• Bu ürün gümrüklerde sorun çıkartıyormuş bu yüzden ilanı kaldırmış. İade isteğinde bulunun paranız geri ödenecektir. Çok üzgünmüş.
  • eyvallah. açtım dispute
  • quote:

Orijinalden alıntı: WeKinG

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

Aliexpress de de 15 dolara var orijinal diyor ama bilemedim. Ckm500 ile kıyas çok iddialı geldi, deneyeceğim güvenilir bir satıcı bulursam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedrk

quote:

Orijinalden alıntı: WeKinG

http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

Aliexpress de de 15 dolara var orijinal diyor ama bilemedim. Ckm500 ile kıyas çok iddialı geldi, deneyeceğim güvenilir bir satıcı bulursam :)

15 $ a 2 $ indirim var mobilde. yalnız neden parçalı 15 $ alışverişe kullandırmıyor anlamadım.

• sparcoo kullanıcısına yanıt
    Sadece galaxy telefonlarda mi calisiyor program? Xperiada denedim hicbi deger.gozukmuyor da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a. arkadaşlar 1 ay önce aliexpressden şu ürünü almıştımhttp://www.aliexpress.com/item/50-Cube-U51GTW-Talk7X-7-Inch-Android-4-2-2-MTK8312-Dual-core-1-3GHz-3G/1653938460.html
    ürün dün ankaraya geldi şimdi sorguda : alıcıya ihbar gönderildi ürün gümrükte tutuluyor çıkıyor bundan önce 3 tane daha geçirdim aynısından tabi farklı adreslere getirttim bi sıkıntı çıkmamıştı şimdi nasıl bi prosedür işleyecek bilgisi olan var mı acaba_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: issizmuhendis

Ben aldim beyazini saat güzel ama elimi yikarken icine su kacti sonrasi malum. Icindeki kadran ve tarih calismiyor sadece saat. Kayisi ve kasasi hos duruyor cakma durmuyor...

hocam bende sipariş etmiştim siyah olanı.bugün geldi.iç gösterge çalışmıyor dimi sende de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excavator07

s.a. arkadaşlar 1 ay önce aliexpressden şu ürünü almıştımhttp://www.aliexpress.com/item/50-Cube-U51GTW-Talk7X-7-Inch-Android-4-2-2-MTK8312-Dual-core-1-3GHz-3G/1653938460.html
    ürün dün ankaraya geldi şimdi sorguda : alıcıya ihbar gönderildi ürün gümrükte tutuluyor çıkıyor bundan önce 3 tane daha geçirdim aynısından tabi farklı adreslere getirttim bi sıkıntı çıkmamıştı şimdi nasıl bi prosedür işleyecek bilgisi olan var mı acaba_?

Telefon özelliği olduğu için geri gidecek. Gümrük memurunu sadece tablet olduğuna inandırabilirsen durum başka.

• zkurt86 kullanıcısına yanıt
    inşallah artık bi yolunu bulacaz teşekkürler cevap için cumartesi gidip bi kurcalayalım bakalım
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.