Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kedim için small olanını aldım. Çok iyi, ev hayvanı olanlar mutlaka almalı.

http://www.aliexpress.com/item/FREE-SHIPPING-Pet-Dog-Cat-Grooming-Tool-Dog-Brush-Hair-Comb-for-Dogs-Cats-Pets-Pet/1894255055.html

20.07.2014'te verdim siparişi, bugün kapıda teslim etti PTT.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXaline

Lightinthebox daki 2$ Adata 32gb micro sd den bende sipariş vermiştim.Şimdi stocklarımızda yok deyip iptal etmişler

Ama özür olarak 5$ kod koymuşlar şartlarda bunlar

Benimde iptal edilmiş.geri ödeme için paypal hesabınızı kontrol edin demisler.birde 5 dolarlık kupon tanimlamislar.simdi hem paramızı geri ödeyecek hemde kuponmi tanimlayacaklar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xiaomi kulaklığım geldi, forumda çok övülmüştü bu kulaklık ve aldım ben de. Ancak iphone kulaklığının yanına bile yaklaşamaz, ses acayip yüksek çıkıyor bas falan harika ama bu ne iğrenç bi yükseklik, kulağı sağır ediyor resmen, iphone 5S kulaklığı da bu yükseklikte ses çıkartıyordu ama en ufak rahatsız etme durumu yoktu. Saatlerce müzik dinlerdim hiçbir şey olmazdı.

Bu ixiaomi ile 1 tane müzik dinledim direk çıkarttım kulağımdan sağır oldum sanki, ne yapsam bilmiyorum. Banggood'dan aldım sahte satmaz orası paypal'dan parayı geri istemek falan da istemiyorum, kullanıcam sonuçta hakkımız geçmesin adamlara. Bi fikir verin de uygulayım :D

aldığım link :http://www.banggood.com/Original-Piston-Earphone-With-Remote-And-Mic-For-XIAOMI-Smart-Phones-p-82744.html

• quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

http://www.aliexpress.com/snapshot/6166683216.html
    Bu saate sıkıntı yaşadım. Satıcı önce 5$ indirim yapmıştı yani 85.90$ a geldi Ama geldiğinde sıkıntıları vardı Uzun yazışmalar sonucu ürünü yollamadan 60$ iade aldım. Bence çok iyi. 25.9$ a geldi.

Onca soran vardı kimse birşey demedi

Saticidan indirimi nasil aliyorsun almadan once taktik nedir? Kupon filan mi veriyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar lightinthebox 32GB lık microsd'yi stoklarda yok diyerek iptal etmiş parayı iade edeceğiz +5$ lık çek vereceğiz demişler.
    Herkesinkimi iptal oldu yoksa banamı vurdu şans?

Edit: Herkesinki olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 12 Ağustos 2014; 12:42:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Arkadaşlar lightinthebox 32GB lık microsd'yi stoklarda yok diyerek iptal etmiş parayı iade edeceğiz +5$ lık çek vereceğiz demişler.

aynı durum bende de var
  • Volkanbaba kullanıcısına yanıt
    Benimkilerde iptal olmuş ..5 $'lık kupon göndermişler.

Kupon aktif değil henüz aktif olunca şunları alacağım

kablolu mouse 1.99 $
    http://www.lightinthebox.com/tr/ejderha-oyun-x809-kablolu-usb-mouse-1000dpi_p1498880.html

Kablosuz mouse 2.99 $
    http://www.lightinthebox.com/tr/730-wireless-2-4g-optik-fare-1000-1200-1600dpi_p1517627.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 12 Ağustos 2014; 12:52:13 >

• Peerless kullanıcısına yanıt
    Önce satıcıyla konuşuyorsun kabul ederse sepete ekleyip ödeme sayfasına gelip çıkıyorsun. Sonra satıcı indirim yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Arkadaşlar lightinthebox 32GB lık microsd'yi stoklarda yok diyerek iptal etmiş parayı iade edeceğiz +5$ lık çek vereceğiz demişler.

benımkı kargolanmıs.........ilk alan lar ınkı kargolanmıs galiba....
    Benim ki 2 gün önce kargolandı. Bu kadar iptal olduktan sonra bana ne gönderdiler merak ettim bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daisuke

quote:

Orijinalden alıntı: mentalpanda

dün dedim adata 32gb hafıza kartlarını iptal edecekler sanırım diye bugunde mail geldi :D

Değerli müşterimiz,

Bizden alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz..

Ürün stoklarımızda olmamasından dolayı siparişinizi tamamlayamayacağımızı üzülerek bildiriyoruz.

ADATA ™ Premier microSDHC / SDXC Kart UHS-I Class10 32GB

Size zaten lık bir geri ödeme düzenledik. Geri ödeme 3-5 gün içinde size ulaşacaktır. Lütfen, bu süre zarfında PayPal hesabınızı kontrol ediniz.

Özür için size $5'lık kupon teklif etmek istiyoruz.

Bana 5 dolar vereceklerini bilsem , kargoyu yollamayın derdim :)

Bizim kartlar yolda.
    Bulun demenize gerek yok havadan 5 dolar veriyorlar işte , harcayın bedava alışveriş yapın

tracking nosu verdilermi size?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 12 Ağustos 2014; 13:29:10 >

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Ekleriz bişey daha sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

quote:

Orijinalden alıntı: Metanojen

http://www.aliexpress.com/item/HOT-Sell-CURREN-3ATM-Waterproof-Quartz-Business-Men-s-Watches-Men-s-Military-Watches-Men-s/1848405025.html
    Bu saati aldım nasıldır alan var mı?

Siyahından siparis vermistim. Gelmesini bekliyorum hocam.

bende bekliyorum :)

• 5 dolarlık çekwww.miniinthe.... Sitesinde geçerli diyor şartlarda
    benimki kargolanmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaReZ -- 12 Ağustos 2014; 13:24:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i87 İ kullanıcısına yanıt
  • qedo kullanıcısına yanıt
    benimkide iptal olmuş mesaj yollamışlar... ama hesaba giremiyorum o kötü oldu ya kayıtsız almıştım hızlı.
  • 2 ürün daha geldi;

Araba parfümü

Araba parfümü güzel görünüyor ama yanına aldığım Parfümler güzel kokmasına karşın, kuruya yakın olduğundan pek koku vermiyor. Alternatif bir şeyler düşünmeliyim.

RB 2140 Gözlük

Gözlük çok kaliteli görünüyor. Çerçevesi birazcık sert sadece. Normalde çerçevesiz güneş gözlüğü kullandığım için öyle gelmiş olabilir. Ben yüzüm küçük olduğundan, küçük modeli almıştım. Belki 1 cm daha pay olsa daha rahat ederdim. Uzun süreli kullanımda burun üstünde baskı hissedebilirim. Yine de bence bu fiyata göre çok iyi.

[simage][/simage]
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collierim -- 12 Ağustos 2014; 14:09:42 >

• hafıza kartları iptal edilmiş peki yollananlara ne yolladılar acaba
  • ercinoyman kullanıcısına yanıt
    dün yollamışlar 1 hafta içinde gelir
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.