Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
54.312
Cevap
1.728
Favori
2.493.598
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1123 Mesaj
      12 Ağustos 2014 13:23:50

benimki kargolanmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaReZ -- 12 Ağustos 2014; 13:24:52 >
      |
      |
      Volkanbaba kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3314 Mesaj
      12 Ağustos 2014 13:32:01

|
      |
      i87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      92 Mesaj
      12 Ağustos 2014 13:33:40

benimkide iptal olmuş mesaj yollamışlar... ama hesaba giremiyorum o kötü oldu ya kayıtsız almıştım hızlı.
      |
      |
      qedo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      13 Mesaj
      12 Ağustos 2014 13:36:07
      quote:

Orijinalden alıntı: 5 dolarlık çekwww.miniinthe.... Sitesinde geçerli diyor şartlarda Alıntıları Göster
      2 ürün daha geldi;

Araba parfümü

Araba parfümü güzel görünüyor ama yanına aldığım Parfümler güzel kokmasına karşın, kuruya yakın olduğundan pek koku vermiyor. Alternatif bir şeyler düşünmeliyim.

RB 2140 Gözlük

Gözlük çok kaliteli görünüyor. Çerçevesi birazcık sert sadece. Normalde çerçevesiz güneş gözlüğü kullandığım için öyle gelmiş olabilir. Ben yüzüm küçük olduğundan, küçük modeli almıştım. Belki 1 cm daha pay olsa daha rahat ederdim. Uzun süreli kullanımda burun üstünde baskı hissedebilirim. Yine de bence bu fiyata göre çok iyi.

[simage][/simage]

[simage][/simage]

[simage][/simage]

[simage][/simage]

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi collierim -- 12 Ağustos 2014; 14:09:42 >
      |
      |

• Yarbay
      5439 Mesaj
      12 Ağustos 2014 13:37:31
      quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ benimki kargolanmis. Alıntıları Göster
      hafıza kartları iptal edilmiş peki yollananlara ne yolladılar acaba

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...
    • Yarbay
      3597 Mesaj
      12 Ağustos 2014 13:58:37

dün yollamışlar 1 hafta içinde gelir
      |
      |
      ercinoyman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      444 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:15:53
      quote:

Orijinalden alıntı: http://www.aliexpress.com/snapshot/6159620545.html

En sonunda samuray kılıcından kurtuldum corolla için anahtarı sustalı hale getirdim modilden resim yükleyemedim ama aldığım alet buydu
      http://www.aliexpress.com/item/phone-case-for-xiaomi-redmi-note-soft-Full-Scratch-Protection-Painting-High-Quality-hard-Back-Cover/1890980510.html

redmi note kılıfı aldım eşime. güzel ve 3 haftadan önce ulaştı. küçük paket. ayrıca daha önce çakı adım farkı yerlerden. hepsi desorunsuz geldi.

dx.com ucuz idi çakılarda. şimdi bilemem.

gerçekçi ol imkansızı iste.

• Teğmen
      205 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:22:08

quote:

Orijinalden alıntı: stentor http://www.aliexpress.com/item/phone-case-for-xiaomi-redmi-note-soft-Full-Scratch-Protection-Painting-High-Quality-hard-Back-Cover/1890980510.html

redmi note kılıfı aldım eşime. güzel ve 3 haftadan önce ulaştı. küçük paket. ayrıca daha önce çakı adım farkı yerlerden. hepsi desorunsuz geldi.

dx.com ucuz idi çakılarda. şimdi bilemem. Alıntıları Göster
      Takip numarası yok
      |
      |
      Bahsedilenler: righteous@

• Yarbay
      2245 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:23:11
      quote:

Orijinalden alıntı: michael01 dün yollamışlar 1 hafta içinde gelir Alıntıları Göster
      şimdi ne oluyor bu ekranda tam olarak anlayamadım ? bi yardımcı olur musunuz ?

Sol hükümet ameliyata narkozsuz alır, en azından hangi organınızı söktüğünü anlarsınız; Sağ hükümet ameliyata narkozla alır da, nerenizi kaybettiğinizi dahi anlayamazsınız. Necmettin Erbakan ►► ◄◄

• Yarbay
      2792 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:24:07

Bence 5-10 tane sparişi gönderdiler sitenin güvenirliği açısından. Fazla zarara girmemek için diğer sparişleri iptal ettiler.
      |
      |
      righteous@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Teğmen
      187 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:32:00

Benimki de kargolanmış..
      |
      |
      WaReZ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      732 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:33:12
      Kart muhabbetinizi ozelden yapsaniz tamam stokta kalmamis 5$ hediye ceki vermisler ozeti bu surekli ayni sey yaziliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2051 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:35:14
      quote:

Orijinalden alıntı: balomer şimdi ne oluyor bu ekranda tam olarak anlayamadım ? bi yardımcı olur musunuz ?

Alıntıları Göster
      quote:

Orijinalden alıntı: balomer

dili ingilizce yaparsanız daha iyi anlarsınız emin olun.
      |
      |

• Binbaşı
      1376 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:55:23
      quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis
      quote:

Orijinalden alıntı: balomer

dili ingilizce yaparsanız daha iyi anlarsınız emin olun. Alıntıları Göster
      Bu hafıza kartının iptal edilmesinden sonra verdikleri 5 dolarlık kopunu değerlendirmek için sitelerine baktım. miniinthebox.com sitelerinde 3 tane power bank arasında kaldım. 5 dolar indirimle gayet iyi fiyata gelecek ama asıl konu orjinal olup olmadıkları. Bu siteden bu power banklardan alan arkadaş oldu mu? kaliteleri nasıl fikir verecek var mı?

Romoss 10400 mah - 17,99 $

http://www.miniinthebox.com/tr/romoss-tasinabilir-harici-pil-usb-aygitlari-her-turlu-icin-led-el-feneri-10400mah-ile-paket-sarj-cihazi_p607095.html

Xiaomi 10400 mah - 16,95 $

http://www.miniinthebox.com/tr/4-led-gostergeleri-ile-xiaomi-yuksek-kapasiteli-10400mah-usb-mobil-guc-kaynagi-bankasi_p1301065.html

Yoobao 5200 mah - 8,06 $

http://www.miniinthebox.com/tr/mobil-cihaz-yoobao-5200mah-guc-bankasi_p1079591.html

• Yarbay
      6103 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:58:07

yüksek ses çıkarması iyi birşey olsa gerek , öyle değil mi?
      |
      |
      Nerminator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      70 Mesaj
      12 Ağustos 2014 14:58:49
      quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu Bu hafıza kartının iptal edilmesinden sonra verdikleri 5 dolarlık kopunu değerlendirmek için sitelerine baktım. miniinthebox.com sitelerinde 3 tane power bank arasında kaldım. 5 dolar indirimle gayet iyi fiyata gelecek ama asıl konu orjinal olup olmadıkları. Bu siteden bu power banklardan alan arkadaş oldu mu? kaliteleri nasıl fikir verecek var mı?

Romoss 10400 mah - 17,99 $

http://www.miniinthebox.com/tr/romoss-tasinabilir-harici-pil-usb-aygitlari-her-turlu-icin-led-el-feneri-10400mah-ile-paket-sarj-cihazi_p607095.html

Xiaomi 10400 mah - 16,95 $

http://www.miniinthebox.com/tr/4-led-gostergeleri-ile-xiaomi-yuksek-kapasiteli-10400mah-usb-mobil-guc-kaynagi-bankasi_p1301065.html

Yoobao 5200 mah - 8,06 $

http://www.miniinthebox.com/tr/mobil-cihaz-yoobao-5200mah-guc-bankasi_p1079591.html Alıntıları Göster
      takip numarası ile siparişimi sorguladığımda, ürünün alakasız bi adrese ( şehir bile farklı) teslim edildiği yazıyor. takip numarası yanlış girilmiş olabilir mi?

• Çavuş
      84 Mesaj
      12 Ağustos 2014 15:01:09

100-120tl ye istanbulda nerde var A+++ saatler merak ettim
      |
      |
      caneycaney kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      425 Mesaj
      12 Ağustos 2014 15:05:25

quote:

Orijinalden alıntı: siluet takip numarası ile siparişimi sorguladığımda, ürünün alakasız bi adrese ( şehir bile farklı) teslim edildiği yazıyor. takip numarası yanlış girilmiş olabilir mi? Alıntıları Göster
      Yanlış girilmiş olabilir ya da kandırılmış olabilirsiniz satıcı ile irtibat kurun bence. Eğer yanlışsa doğrusunu isteyin. Doğrusunu gonderemiyorsa iade isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akal_da -- 12 Ağustos 2014; 15:06:12 >
      |
      |
      Bahsedilenler: siluet

Cümleler Kaçtı Dört Bir Tarafa, Sadece Noktayım...
    • Yarbay
      7186 Mesaj
      12 Ağustos 2014 15:08:14

+1907
      |
      |
      Jinpachi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      986 Mesaj
      12 Ağustos 2014 15:14:05

Yanlış takip numarası olma ihtimali yüksek, bana da olmuştu aynısı sonrasında kargo geldi eve.
      |
      |
      siluet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zalman Z3 Plus /\ MSI Gaming Pro Carbon /\ I7-6700K /\ EVGA 1070 FTW /\ 24gb DDR4 Crucial B.S. /\ Samsung 850 Evo M.2 120gb /\ CM Silent Pro 700W /\ Samsung PX2370

Iphone 6 64GB IOS 10.1.1

Iphone 5 16GB IOS 8.4 JB

YAMAHA MT-25
    Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
web tasarım,web design
son dakika
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.