Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2327. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23252326232723282329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nillkin şarj aletini 2-3 ay önce bende aldım. Sizin dediğiniz sorunlar bende yok. Hangi cihaz ne kadar akım çekiyorsa onu gösteriyor. Benim telefonu kendi şarj aleti de Nillkin de 0.8 a ile şarj ediyor. Xiaomi powerbank 1.3-1.7 a arası değişiyor. Ramoss powerbank ise 1.8 den aşağı düşmüyor. Usb voltaj akım ölçer ile ölçtüm. Sizde bir onla deneyin derim.

Usb kablo da çok önemli bu konuda bazı kablolar da akım düşüyor. Kablonun direnci yükseldikçe çekilen akım düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veziroglu -- 8 Eylül 2015; 10:55:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazid84 kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatı çok uygundu 4 tane sipariş verdim.
    2 tane 15W Sarı
    2 tane 15W Beyaz

umarım aydınlatma performansı iyidir.
    Fırsat için teşekkürler...
  •  +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
    25 Ağustos kampanyasından aldığım Solar Power Bank geldi. Satıcı ürünü kaldırdığı için ürün linkini paylaşamıyorum. 30000mAh kapasiteye, 1A ve 2A usb çıkışlara sahip. Solar özelliğini henüz kullanamadım. Öncelikle dahili depolanmış şarjını bitirmeye çalışıyorum.
  • hocam sizin ürün halen türkiyeye giriş yapmamış görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @cbas
    Bu konu ürün paylaşım konusu.Lütfen kargo ile ilgili soru ve sorunlarınızı ilgili başlığa sorunuz.Bu yüzden bu başlıkta ne zamandır sorunlar yaşanıyor.Bir kaç mesaj geri gidip okumuş olsanız bunu öğrenmiş olurdunuz.İlgili başlıktan sorarsanız sorununuz ile ilgili ayrıntılı bilgi vermekten memnun olacağım.

İlgili konu linkleri;
    http://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=65648475
    http://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=34582101

@kenturk1750
    Lütfen arkadaşlar,konu ile alakasız kargo sorularına cevap vermeyelim artık.Kargo soruları sorulması konuyu iyice dağıtıyor.Forum yöneticisi tarafından daha geçen gün temizlik yapıldı.

• f@tih kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsunuz. ilgili konuda arkadaştan çok benim hatam var. kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenturk1750 -- 8 Eylül 2015; 21:17:16 >
  • Resim gözükmüyor bizim yiğene alcam bende fakat şu anda dolar kuru yüksek beklemedeyim.
  • 25 Ağustos AE indiriminden %50 indirimli 22.5 $ aldığım SHARK saatim Takipli posta ile 15 gün olmak üzere bugün geldi.Saat oldukça güzel,ele gelen ağırlıkta ve irice.Saniye kolu ise,saat çevrildiğinde bazen birden ileri bazen birden geri serbest düşüş yapıyor.Bazen duruyor,bazen çok zor çalışıyor.Herhalde yuvasına tam olarak oturmamış.Saatte asla bir tutarsızlık yok.Saniye kolunun tutarsızlığı haricinde diğer tüm fonksiyonları çalışıyor.

http://www.aliexpress.com/item/Shark-Sport-Analog-Digital-Dual-Movement-Display-Black-White-Stainless-Steel-Case-LED-Leather-Strap-Tag/1968046786.html

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Düzeltme ; Link eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 8 Eylül 2015; 22:02:05 >

• Hocam suratının yarısı farklı gibi geldi
  • Arkadaşlar kredi kartıyla ödememi yapmış olmama rağmen neden ürün hala "awaiting payment" görünüyor?

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı
  • farrow F kullanıcısına yanıt
    Pay now yazıyor ödeme yap diye. Kredi kartını kontrol et para çekilmiş mi? Ödeme yapılmamış linkteki duruma göre. Birde 278 USD gümrüğe takılır büyük ihtimal.

• Şarj aleti Akım ve şarj mA ölçmek için Test cihazı aldım. Sırf aldığım NILLKIN Adaptör ve Kablosunu ölçmek için...
    Adaptörün verdiği votaj, Adaptörden telefona giden voltaj vb. ölümleri sanırım bununla ölçebileceğim.
    Bakalım AMPERE uygulaması ile ölçtüğüm akıma yakın değer alacak mıyım..
    Ampere Uygulamasında NILLKIN de Başka Şarj aletleri de 800 mA civarında gösterdi...
    Merak ettiğim :
    Şarj cihazları mı önemli, yoksa Şarj cihazı 2A verse de Telefonun alabileceği mi ?
    Benim Telefon GM Discovery 1 16GB -

ŞARJ ALETİ VOLTAJ ÖLÇÜM CİHAZI

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

• quote:

Orijinalden alıntı: demayc

Şarj aleti Akım ve şarj mA ölçmek için Test cihazı aldım. Sırf aldığım NILLKIN Adaptör ve Kablosunu ölçmek için...
    Adaptörün verdiği votaj, Adaptörden telefona giden voltaj vb. ölümleri sanırım bununla ölçebileceğim.
    Bakalım AMPERE uygulaması ile ölçtüğüm akıma yakın değer alacak mıyım..
    Ampere Uygulamasında NILLKIN de Başka Şarj aletleri de 800 mA civarında gösterdi...
    Merak ettiğim :
    Şarj cihazları mı önemli, yoksa Şarj cihazı 2A verse de Telefonun alabileceği mi ?
    Benim Telefon GM Discovery 1 16GB -

ŞARJ ALETİ VOLTAJ ÖLÇÜM CİHAZI

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı +++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

hocam sarj kablosuda sarj cıhazıda sarj hızını belırler fakat uretıcıler telefonların alabılecegı amper degerlerını sınırlandırıyorlar sizin telefon max 1 amper çekiyor demekki bu verilerden mesela benim k3 notemde kendi şarj cihazı 2 amper çekiyor.fakat nilkin 0,65 amper gösteriyor max.forumda jiayu s3 alan arkadaslar telefon 1a verdiği için takınıyorlar.yani kaliteli kablo ile şarj aletide 2 amper olsa bile üreticinin verdiği 1 amperi çeker

• demayc D kullanıcısına yanıt
    Her cihazın çektiği güç farklı oluyor.

Lg optimus g - 0,8A akım çekiyor,
    Huawei Honor 3c - 1,2A akım çekiyor,
    Xiaomi Redmi Note - 0,8-1A akım çekiyor,
    Ramoss 10400 Mh harici batarya - 1,8-19A akım çekiyor,
    Xiaomi 10400Mh harici batarya 1,3-1,5A akım çekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler Arkadaşlar...
    O zaman 5V 2A olsa da Şarj cihazımız, Telefonunumuzun ne kadar Amper çektiğine göre Şarj oluyor..
    Benim Telefonum da Max: 1A çekiyor demektir.
    O uygulama tamamen safsatadan ibaret. Öyle ki Note 4 gibi adaptive fast charge (dinamolu orijinal fast charge şarj aleti ile) şarj cihazı ile ölçümümde 750 mA çıktı benimki de. 3220 mAH bataryayı 30 dakikada %50 şarj eden cihaz için (hızlı şarj özelliği açık iken hemde) aynı değeri verdi. Ona güvenmeyin.
    Önemli olan yükün ne kadar çekeceğidir. Sizin kaynağınız maksimum 2A basabiliyor. Ama bağladığınız telefon maksimum 1A çekebiliyorsa çıkıştan 1A ölçersiniz. Kalkıpta 2A'lik şarj aleti aldım 1A veriyor bozuk bu diyemezsiniz.

Kısaca Çıkış maksimum 2A'dir doğru ölçüm yapailmek için 2A çekebilen bir yük ile test etmeniz gerekir.
  • 
Sayfa: önceki 23252326232723282329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.