Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.469
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23232324232523262327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40-50 tl civarı dürbün ve çocuklar temassiz ateş ölçer tavsiye eder misiniz?
    Temassiz olanların bir zararı olabilir mi çocuk icin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.banggood.com/Wholesale-Mini-Vacuum-Blue-LED-USB-Air-Extracting-Cooling-Fan-Cooler-for-Notebook-Laptop-p-42808.html
    Şu urunden alan var mi tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adam çeken balliy

merhaba arkadaşlar Aliexpress'te lg g2 160 dolar feedback'lerde fazlaca türk var sizce ne kadar güvenilirdir?

telefonun linki :http://tr.aliexpress.com/store/product/Original-LG-G2-F320-D802-D800-Unlocked-Mobile-Phone-Quad-Core-Android-4-2-13MP-5/709663_32260096413.html

Arkadaşlar birçok Türk ün yorumları var ve hepsi olumlu,buradan alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

Orijinalden alıntı: farrow

quote:

Orijinalden alıntı: m@kif

Android tv box alan var mı hiç?

http://tr.aliexpress.com/item/Tronsmart-Orion-R68-Meta-Android-TV-Box-Rockchip-RK3368-Octa-core-CPU-Android-5-1-Lollipop/32395841068.html

90 dolara almıştım şimdi 100 olmuş,henuz elime ulaşmadı (20 gün oldu)

Arkadaşlar kredi kartıyla alışveriş yapıyorum,indirim istediğimizde satıcı indirimi yapsada ürünü alırken sitede yazan fiyattan almak zorundayız,indirim yaptığımız parayı satıcıdan nasıl geri alabiliyoruz?

Gumruk vergisi gibi bi olay var mi hocam? Limit altinda mi bu urun fiyati, gumruk vergisi limitinun?

Birde baska önereceginiz model var mi yari fiyat olan 50d civari??

Henüz elime ulaşmadı ama riske girdim,cihazın diğerlerine göre extrası işlemci gücü + 5.x Lolipop ile gelmesi ve 4 K olayı.İşi iyi bilen elektronikçi bacanağımdan referansla bu cihazda karar kıldım.Elime geçer geçmez tüm izlenmimlerimi sizlerle paylaşacağım.

• f@tih kullanıcısına yanıt
    hocam uydu box ile ilgili tavsiye icin ozel mesaj atmaya calistim ama blok var dedi.pm yada burdan yazarmisiniz aliexpressten tavsiyeniz olursa.hem uydu alici hem box olarak

• arkadaşlar banggood dan aldığım nillkin 2a fast charge şarj cihazı geldi.Lenovo k3 note 2a şarj cihazı 1.78 amper verirken nillkin 0.65 ten fazlasını veremiyor.Kablo lg g2 nin kablosu yani kabloda bi sıkıntı olamaz.Üründen memnun kalmadım :(.Ölçtüğüm uygulama Ampere .
  • arkadaşlar nillkin 2a şarj cihazı geldi.Lenovo k3 note telefonumun orjinal şarj aletiyle kablosu yaklaşık 1.86 amper veriyor.Fakat nillkin 0.65 amperden fazla olmuyor.Üründen memnun kalmadım.
  • CloneTrooper kullanıcısına yanıt
    Ben buradan almıştım,ikisi bir arada;takipsiz posta ile 3 haftada geldi. 1,54$

http://www.tinydeal.com/quick-button-smart-klick-key-folding-credit-card-knife-p-147770.html
  • semihstr S kullanıcısına yanıt
    Bende almayı düşünüyorum. Bu ürün altına koyulan soğutucu kadar iş görmez ek olarak alırsan iş görür. Bunun amacı içerdeki sicak havayı çıkarmak

• _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    üstat ölçüm değerlerini gösteren resimlerle iade isteyin en azından bir kısmını alırsınız vermezlerse paypaldan iade açarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin936

üstat ölçüm değerlerini gösteren resimlerle iade isteyin en azından bir kısmını alırsınız vermezlerse paypaldan iade açarsınız

Abi usb voltaj ölçücü almıştım gelsin bi orada da ölçeyim ona göre paypala yazarim

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Hocam quick charge nedir hocam, benim telefon lg g3 bendede varmıdır.
  • %75 daha hızlı sarj ediyor ,işlemciye bağlı olarak destek veriliyor sanırım benim anladığım. G4 destekliyormuş da g3 bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 7 Eylül 2015; 0:40:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OngiRanT

Arkadaslar bu ara biraz bekleyin.

Siparis vermek icin eylul ayinin gecmesini beklemenizi tavsiye ederim.

Gumrukte tikanikliklar ve yavaslama soz konusu. Hem kendinizin hem urununuzun sagligi icin.

Dolar 2.80 civarina cekilmesi bekleniyor .toplu alimlar icin 20 kurus yeterince pahali.

*Yatirim tavsiyesi degildir.

Saygilarla

dolar daha da yukselecek malesef çin piyasaları alt üst edebilir.
  • Yerli üretim ayakkabılar toptanda 25 tl özellikle new balance lar. Makosen dexterlarda 35 tl...
    Hiç yurt dışından maceraya girişmeyin.Foto isteyin yollasın çoğu gittigidiyorda satıyor bazılarının kendi internet siteleri var sanal kartla alışveriş yapın faturalı en azından yurt içinde alışveriş güvenceniz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 6 Eylül 2015; 22:52:53 >

• SoulOfSworD kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/item/New-G-box-classic-sports-wristwatch-relogio-reloj-de-pulsera-GMT-dual-display-military-army-watch/1946236346.html

Bu da ayni galiba.. Siz aldiniz mi daha once bunun siparis sayisi daha fazla sanirsam sizce hangisini alayim hocam

• oguzhankan43 kullanıcısına yanıt
    Resim kendi cekimim.9-10 ay olmus sanirim.

• SoulOfSworD kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz hocam cok tesekkur ederim sizin attiginiz saticidan alirim o zaman

• (Dolar 2.80 civarina cekilmesi bekleniyor)

Ne kadar iyimsersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 7 Eylül 2015; 6:11:30 >
  • 
Sayfa: önceki 23232324232523262327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.