Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (2328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23262327232823292330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi piston 3 fiyati dusmus ben alamıyorum siz alin.

http://m.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demayc D kullanıcısına yanıt
    Usb V/A ölçer ile bir test edeyim dedim.

Test malzemeleri
    2 Adet şarj aleti, Nillkin 5V/2A ve LG orijinal Şarj aleti 5V/1,2A
    2 Adet kablo, 1 adet xiaomi power bank ile gelen kısa, 1 adet Lg orijinal şarj kablosu.

Test edilen cihazlar
    3 Adet powerbank, Xiaomi 10400Mah, Ramoss 10400Mah ve Teb bankasının hediyesi 2200Mah
    3 Adet telefon, Lg optimus g, Motorola Atrix 4g, Sony Ericsson Xperia U.
    1 Adet led lamba

Öncelikle kablo farkını yazayım. Xiaomi power bank ile gelen kablonun direnci çok küçük ve şarj aletinin verimini direk şarj ettiği cihaza verebiliyor. LG nin uzun kablosu kaliteli duruyor ama şarj konusunda kayıpları çok.

Nillkin şarj aleti ile,(Voltaj 5,0 - 5,2 V arasında dalgalanıyor.)http://www.banggood.com/NILLKIN-EU-AC-5V-2A-USB-Charger-Adapter-For-Mobile-Phone-p-926190.html

Ramoss - 1,99A
    Xiaomi - 1,36A
    TEB - 0,1A
    LGOG - 0,8A
    Atrix - şarj olmuyor
    Xperia - 0,36A

Led lamba - 0,2A

LG Şarj aleti ile,(Voltaj 4,95 - 5,0 V arasında dalgalanıyor.)

Ramoss - 1,3A
    Xiaomi - 1,1A
    TEB - 0,09A
    LGOG - 0,8A
    Atrix - 1A
    Xperia - 0,8A

Led lamba - 0,2A

Ölçümde dikkatimi çeken atrix'in nillkin ile şarj olmaması ama lg şarj aleti ile 1 amper çekmesi. Yine xperia nillkin ile 0,36A ile şarj olurken lg de 0,8 ampera kadar çıkması.
    Şarj aletlerinde fark ettiğim nillkinin voltaj değerleri biraz daha yüksek. Telefonların lg ile daha iyi şarj olmasının sebebi voltaj aralığının bile şarjı etkilediğini gösteriyor. Yani telefonlar voltaj ve akım değerlerine karşı korumalı.

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: spreyboyanıniçindekibilye

Xiaomi piston 3 fiyati dusmus ben alamıyorum siz alin.

http://m.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

banggood.com dada günlük indirimde. ben aldım. bence bu fırsatı kaçırmayın

• veziroglu kullanıcısına yanıt
    Bu güzel Test için teşekkürler ve elinize sağlık...
    @ozzo27 arkadaşımız AMPERE uygulaması için safsata demiş, Bilemiyorum, ben de Nillkin geç şarj edince ölçmek için ararken buldum ve yorumlara bakarak yükledim,
    Keşke bu uygulamayı da yükleyip, karşılaştırma yapabilseydiniz, güvenilir olup olmadığını da test edip, güvenilir ise foruma bu tür testler için önerebilirdik...
    Buradan Şarj aletlerinden daha çok Telefonların Şarj kalibrasyonu mu öne çıkıyor demek oluyor.
  • gsirin kullanıcısına yanıt
    Ben zaten bozuk anlamında bir yargıda bulunmadım, Şarj cihazını alırken beklentilerim doğrultusunda değil de yavaş şarj edince tereddüt de kaldım,
    Nasıl doğrulayabiliriz anlamında...
    Onun için buraya yazdım ki, bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını almak istedim.
    Oradaki söylem biraz genel bir ifade idi. Şahsınıza karşı değildi.
    Bu forumda çok okudum, aldığım cihaz 2A ama 1A'i zor veriyor diyen.
  • kenturk1750 kullanıcısına yanıt
    Bangood ile gearbest aynı firma diye biliyorum forumda bazı arkadaşlar öyle diyor.Normalde kaçırmazdım da xiaomi yi aldım ona aksesuar aldım para bitti.Tekrar biriktirip alacağım veya aksesuarlar gelmedi diye dispute açtım ondan para gelirse alabilirim.
  • Banggoodda 160 puanım var. Yeni üyeyimhttp://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html bunu almak istiyorum kullanabileceğim bir kupon falan var mı?
  • 2 gün önce aldım hemen düşürmüşler fiyatını
    Daha önce o yazılımı denedim. Benim telefonumla uyumlu değildi. Ben usb cihazdan aldığım değerleri o programda göremedim. Hatta bende - değerler alıyordu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TK- kullanıcısına yanıt
    Şans.
  • Xiaomi powerbank 10000 mah yine 11.90 olmus mobilde 11.49

http://m.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloneTrooper -- 9 Eylül 2015; 22:31:25 >
  • testler için teşekkür ederiz çok bilgilendim
  • aksiyon kamerası önerebilir misiniz ?

• Arkadaşlar bu topuk temizleyiclerden alıp kullanan veya satıcı önerecek olan var mı ?

http://www.aliexpress.com/item/2015-Hot-Sale-Health-Care-Soft-Smooth-Express-Pedi-Electric-Foot-File-Feet-Care-Tool-With/32390356419.html
    Test aydınlatıcı olmuş elinize sağlık hocam
    Cihazım s3 rootlu, kernelden usb den ve prizden gelen akım değerini yükseltiyorum.max 1.6 oluyor

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abmantis.galaxychargingcurrent.free

Uygulama ile akım değerini takip ediyorum.

Ebayden 1 $ aldığım 2 usb 1a ve 2a çıkışlı şarj aleti ve 3mt kablo ile gayet +1a üstünde değer görüyorum.usb den izin verilen 0.4 olan akım değerini değeri 1.6 yapabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaMoVe -- 10 Eylül 2015; 10:59:24 >
  • Aldım dostum, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: farrow

Arkadaşlar kredi kartıyla ödememi yapmış olmama rağmen neden ürün hala "awaiting payment" görünüyor?

Ben de bakmıştım o m8e çok fazla türkiyeden alanı var hatta sordum takılmıyor gümrüge ben fiyatını düşüķ yazıyorum gibi şeyler demisti.

Ayrıca evet pay now yapman gerekiyor.. kredi kartınî kontrol et o ki buyük ihtimalle para çekmemiştir, sonra tekrardan satın al..

• Xiaomi Yi.Forumda büyük bir konu mevcut oradan detaylı bilgi alabilirsin.Ben de bu ürünü kullanıyorum memnunum.

• 
Sayfa: önceki 23262327232823292330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.