Şimdi Ara

Yurtdışı ön sipariş! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eğer yanılmıyorsam contract free cihaz sim free demek değil. T mobile ile aktive edip 40 gün beklemek, 40 gün sonra operatöre başvurup sim kiliti açmak gerekiyor.

Şu an iphone 5s için sim free seçeneği ayrı bir seçenek olarak bulunuyor.

Appstore dan direk satışlarda sim free cihazında olma ihtimali var ama online olarak şu an mümkün değil. Bu bahsettiğim amerika için geçerli. Diğer ülkelerde sim free cihaz var.
  • evet bende öyle biliyorum ayrı olarak ama arkadaş contact free link atınca, acaba o da mu sim free diye düşündüm
  • insanlar başlığa bakınca türkiyede ön siparişlerin açıldığını sanıyor, şu ülkelerde ön sipariş bugün diye değitirirsen daha doğru olru.
    türkiyede ön sipariş olmayacak, 26 sında normal siparişler açılacak
  • şimdi durum nedir.. amerikadan simfree varmı yok mu ? gelebiliyormu gelemiyor mu ?
  • Yine rekor satış olacak kim ne derse desin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru. Ülkede saf çok , ak gençler trink öder geçer.
  • Açılmış siparişlerhttp://prntscr.com/4m3dft
  • amerikada sim free cihazın ne zaman açılacağını bilen var mı ? ekimde gidiyorum ve 5-6 tane alacağım için bir an önce sipariş vermem gerekiyor da.
  • Hayir unlocked olmaz alacagim yarin didgil sonraki gun kendime malesef unlocked olmuyor. Zaten locked ler 300 dolar dusunun yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jam23

amerikada sim free cihazın ne zaman açılacağını bilen var mı ? ekimde gidiyorum ve 5-6 tane alacağım için bir an önce sipariş vermem gerekiyor da.

Gerek yok ben eylul de geliyorum bayram oncesi iphone ler:-D

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

şimdi durum nedir.. amerikadan simfree varmı yok mu ? gelebiliyormu gelemiyor mu ?

Ender geliyor kardes yani zaten 3 kod var arkasinda koduna gore seciyorlar kutuyu anlasma istiyorsan verizon 300 dolara satiyor yok istemiyorsan 650 dolar iphn6 nin fiyati unlocked.

• Hadi hayırlısı 6 space grey alalım bir tane

• Şimdi storedan almak istendiğinde online olarak 7-10 gün sonra diyor, peki 19 u günü apple store mağazalarda satış olmayacak anlamında mı yoksa bu sadece online sipariş için mi ileri atan bir tarih?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.