Şimdi Ara

Yurtdışı merkezli internet sitelerine giriş problemi geri döndü yine.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ayda bidefa olan ve ne kadarda düzeliceği belli olmayan bu sorun yine geri döndü.her nasılsa bu sorunu herkes yaşamıyor,sadece belli insanlar yaşıyor her ay her ay.geçen ay tam 5 gün yaşamıştım bu sorunu burdada yaşayan arkadasalarda vardı.şuan yeni kalktım ve bilgisayarı açtığımda yine bu sorunun ortaya çıktığını gördüm.facebook,twitter,msn ve öteki yurtdışı sitelerine giremiyorum.hatta yurtdışı bağlantısı olan türk sitelere bile giremiyorum..ttneti aradığımda girmeye çalıştığınız sitelerde bakım vardır gibi salakça,saçma sapan şeyler söylüyorlar.

• Benim hız testinde ping 550 görünüyordu, modemi kapatıp açtım hız düzeldi.
  • Bu aralar Youtube çok yavaşladı, lakin Dailymotion gayet normal.

Ayrıca adiler yurtdışı çıkışlarında ne yaptılarsa Malwarebytes güncelleme sunucusuna da TTNET ile bağlanamıyorum:

http://data-cdn.mbamupdates.com/tools/mbam-rules.exe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı durumdan bende muzdaribim. Proxy kullanmadan dogru düzgün sitelere giremez olduk. Üstelik kendi siteleri bile proxysiz açılmıyor nasıl iştir anlamadım. Dalga geçiyorlar milletle...
  • Aynı sorun bende de var. Yapabileceğimiz hiç birşey yok mu?

Edit: Bendeki biraz farklı galiba, hemen hemen hiç bir siteye giremiyorum. Girebildiklerimde 15-20 saniyede açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Century Child -- 6 Ekim 2012; 10:21:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Century Child

Aynı sorun bende de var. Yapabileceğimiz hiç birşey yok mu?

Edit: Bendeki biraz farklı galiba, hemen hemen hiç bir siteye giremiyorum. Girebildiklerimde 15-20 saniyede açılıyor.

Yapabileceğimiz TTNET'e sövgü göndermek sanırım. Hayır yani işe yarasa da keşkede Mbam update sunucularına adam gibi ulaşabilsek:

http://data-cdn.mbamupdates.com/tools/mbam-rules.exe

3g'den girince sorunsuz açılıyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Ekim 2012; 11:07:54 >

• youtube'da video izlemek iki gündür işkence oldu
  • YouTube video yine izlenmiyor.Birçok yabancı sitelerede zar zor giriyor.VPN'den girince ise tak diye açılıyor siteler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.