Şimdi Ara

Yurtdışı Alışveriş Siteleri (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
887
Cevap
34
Favori
309.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ofamof

aklımı karıştırdınız iyice=)) focalprice'dan ''SoundMagic'' almalı mıyım?

ben acı tecrübeden dolayı şüphe duysam da arkadaşlar güvenilir olduğunu söylüyor, demekki eminler, alman mantıklı olur, problem yaşarsan bana ... hakkın yok tabi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertewas

quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

aklımı karıştırdınız iyice=)) focalprice'dan ''SoundMagic'' almalı mıyım?

ben acı tecrübeden dolayı şüphe duysam da arkadaşlar güvenilir olduğunu söylüyor, demekki eminler, alman mantıklı olur, problem yaşarsan bana ... hakkın yok tabi....

problem yaşarsan kafamı dağlara taşlara vura vura
    ''ertewas '' demişti de dinlemedim.. ah kafam ahh moduna girerim:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: selta

quote:

Orijinalden alıntı: Mordoww

meraba arkadaşlar

Ben Amerikan bi siteden sporcu gıdaları getirtmek istiyorum.Bazı arkadaşlar sınır 75 euro demiş.Peki ilk alış verişden ne kdr sure sora 2. aışverişleri yapma hakkı var.Bu sporcu gıdarları gumruk olayı nasıl bilen varmı

ilk alışverişten 2 ay sonra alabilirsin ve yılda en fazla 5 alışverşe izin var. ama takipsiz posta yoluyla alırsan fazla incelemiyorlar ben 2 ay içerisinde 5 alışveriş yaptım sorun çıkmadı.

Saol dostum takipsiz posta yolu nasıl oluyor.Birde bu benim sporcu gıdaları hap oldugu için bi arkadaş onları gumrukden geçiremessin dedi.Bilgisi olan varmı sporcu ek besinleri hakkında

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: selta

quote:

meraba arkadaşlar

Ben Amerikan bi siteden sporcu gıdaları getirtmek istiyorum.Bazı arkadaşlar sınır 75 euro demiş.Peki ilk alış verişden ne kdr sure sora 2. aışverişleri yapma hakkı var.Bu sporcu gıdarları gumruk olayı nasıl bilen varmı

ilk alışverişten 2 ay sonra alabilirsin ve yılda en fazla 5 alışverşe izin var. ama takipsiz posta yoluyla alırsan fazla incelemiyorlar ben 2 ay içerisinde 5 alışveriş yaptım sorun çıkmadı.

Saol dostum takipsiz posta yolu nasıl oluyor.Birde bu benim sporcu gıdaları hap oldugu için bi arkadaş onları gumrukden geçiremessin dedi.Bilgisi olan varmı sporcu ek besinleri hakkında

evet arkadaşın doğru söylemiş nisan 2011 den beri kozmetik ürünleri ve sporcu gıdalarının posta ve kargo ile yurtdışından alınması yasak malesef.

• quote:

meraba arkadaşlar

Alamazsın arkadaşım, sporcu ve gıda destekleri açgözlü distrübitörlerin gayretleriyle yasaklı ürünler kapsamına girdi.
    Amerika'da 30-40 dolar olan malı bu şerefsizlerden paşa paşa 150-200 TL.ye almak zorundasın.
  • Vallahi bile bile göz göre göre kazıklaıyoz.Yapıccak bişey yok o zmn kazklanmaya dwm edicez
  • HSBC Banka destekli yurt dışı alış veriş sitesi, faydalı hizmetleri var.

http://www.globebox.net/df_web_pages/cb_home.aspx
  • yurtdışından 32 gb usb bellek alabileceğim bir site tavsiye edebilirmisiniz.
    mymemory gibi olabilir.çakma çin malı olmamalı bu yüzden dealextreme ye fazla güvenmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakum52

yurtdışından 32 gb usb bellek alabileceğim bir site tavsiye edebilirmisiniz.
    mymemory gibi olabilir.çakma çin malı olmamalı bu yüzden dealextreme ye fazla güvenmiyorum.

Ebay'dan uzak doğulu olmayan satıcılara bakmanızı tavsiye ederim. Amerka'li satıcılara bakın...
  • takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Ebay'dan uzak doğulu olmayan satıcılara bakmanızı tavsiye ederim. Amerka'li satıcılara bakın...

ebayda tavsiye edeceğiniz bir satıcı varmı ya?
  • O tip ihtiyaçlarımı genelde daha ucuz olması nedeniyle Tayvan veya Çin'li satıcılardan hallettim ve şu ana kadarda sıkıntı yaşamadım. Bildiğim kadarıyla bilindik usb bellek üreten markalarının üretim yeri Çin. Belli bir satıcıyla çalışmadım hep en ucuzuna baktım. Aradığınız 32 GB usb bellekler 20-25 usd civarındadır diye tahmin ediyorum...
  • takip
  • quote:

yurtdışından alıp kargo beklemeye gerek yok, yurtiçi fiyatları da yurtdışına yakın, fazla fiyat farkı olmadıktan sonra yurtdışı alışverişin bir mantığı yok....
  • trt'de en ucuz 32 gb usb bellek 80 lira ,dışarıda 30-40 usd.
    yani minimum 20 lira net kar var.
  • 40$ civarı mesela bu var ama dediğim gibi yine de pahalı, bana göre dışardan almaya değmez...
    http://www.dealextreme.com/p/genuine-sandisk-usb-2-0-flash-jump-drive-32gb-80409
  • quote:

trt'de en ucuz 32 gb usb bellek 80 lira ,dışarıda 30-40 usd.

$ 28,50.- den başlayan fiyatlar var, kargo dahil... Ebay'den 32 gb flash drive diye aratırsanız bol seçenek bulursunuz...

http://www.ebay.com/itm/4GB-8GB-16GB-32GB-USB-2-0-Flash-Memory-Thumb-Drive-Stick-Pen-NO-17-/110759704924?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item5f784b4ec2

• quote:

quote:

$ 28,50.- den başlayan fiyatlar var, kargo dahil... Ebay'den 32 gb flash drive diye aratırsanız bol seçenek bulursunuz...

http://www.ebay.com/itm/4GB-8GB-16GB-32GB-USB-2-0-Flash-Memory-Thumb-Drive-Stick-Pen-NO-17-/110759704924?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item5f784b4ec2

onların gerçekten 32gb olduklarını sanmıyorum, gerçekte 4 yada 8 gb 32 gb olarak gösteriyolar, pek güvenilir olduklarını sanmam...

• quote:

quote:

quote:

onların gerçekten 32gb olduklarını sanmıyorum, gerçekte 4 yada 8 gb 32 gb olarak gösteriyolar, pek güvenilir olduklarını sanmam...

İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Üzerinde 32 Gb yazıyor ama gercekte 4yada 8 gb olduğunu mü söylüyorsunuz? Urun elinize geçince bakarsınız, sanmıyorum ama dediğiniz gibi bir şey olursa Paypal'dan paranizin iadesini talep edersiniz. Bu kadar basit...

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Üzerinde 32 Gb yazıyor ama gercekte 4yada 8 gb olduğunu mü söylüyorsunuz? Urun elinize geçince bakarsınız, sanmıyorum ama dediğiniz gibi bir şey olursa Paypal'dan paranizin iadesini talep edersiniz. Bu kadar basit...

Ebay bu konuda güvenilir olmalı,
    iade garantisi var sanırım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.