Şimdi Ara

Yurt dışından getirilen telefonlarda kayıt süresi 180 güne çıktı: Türkiye'de yaşamayanlar için (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hikaye!

Döviz çıkmasın, dış ticaret açığı masal sadece.

Gösterişle falanda alakası yok ayrıca kime ne bundan?

Amaç sadece gelir elde etmek, bu vergi zulümünün tek amacı bu!

TEK!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugarb kullanıcısına yanıt

Ben ne dedim peki? Adam alması gereken yerden alamıyor buralardan(yani biz halktan) alıyor dedim. Tekrar okuyun. Ek olarak zaten dövizi zor tutuyorlar, o yüzden dışarıdan gelen her şeyi döviz için hatta içerideki tüketimi de enflasyon aratmasın diye kısıtlamaya çalışıyorlar. Bizim de birey olarak gerekli önlemi almak ve parayı tutmanız gerekiyor. Bitti eskisi gibi sıcak parayla her canımızın istediğini alma dönemi. Muhalefet olacağım derken gözünüzü karartmayın. Analiz edin önce..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weneorn -- 6 Nisan 2024; 18:50:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • weneorn kullanıcısına yanıt

Zamanla öğrenirler inşallah... Enselerine şaplağı yiye yiye öğrenecekler.

Akşam yatıp, sabah kalkıp, toplumu klikleştirenlerin peşinden gitmenin, kendilerine ve ülkeye yararı olmadığını zamanla öğrenecekler.

Velhasılı; bireyler olarak üzerimize düşen, çalışmaktır. Şimdilerde internete tünemiş bir gurup genç var. Bunlar çalışmayı öncelemek yerine, toplumu klikleştirip kendilerine menfaat sağlayanların peşinden gitmeyi marifet sayıyorlar. Yani kullanıldıklarının farkında değiller.

• Emeklilik hakkını nasıl elde etmişler onu da bir yazsana :) ruh hastalıklarından rapor alıp emekli olanlar var onlardan mı bahsediyorsun. :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.