Şimdi Ara

Yurt Dısına Ürün Sattım Tecrübeli Arkadaslar Bakabilirmisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanalpazarda ilan olarak s3 telefonum vardı . Arkadasın biri talip oldu.
    IBAN ( Account Number ):
    Your full name :
    Bank name :
    Total Price :

Or Your full name and PayPal email for PayPal Payment..
    bu bilgileri istedi gönderdim. Hemen ertesi gün citigroup.com mail geldi mailden anladıgım kadarı ile ben ürünü kargoya vericem ve onlara gönderi kodunu verince para tranferi saglanacak galiba tam anlamadım. Yardımcı olabilecek varmı acaba? service@citibank-transfers.com mail bu adresten geldi. Şimdi süreci ben olarak anlamadım. İngilizcemde az malum . Translatte sacma sapan ceviriyor malum.

• benim bildiğim para gelmeden mal yollanmaz. Ebay dan çok alışveriş yaptım hep böyle. Bunun içinde yüksek puanı olan kişilerden alışveriş yapılır. Ama senin sorduğun sanalpazar hakkında bilgim yok. Fakat sakın para gelmeden malı yollama zaten alıcı nıjeryadan galiba. Dikkat kandırılmak üzeresin!
  • Yok zaten anladim fake oldugunu hocam sagolun hicbir bankanin resmi sayfasina giremezsin .mail adresine tikladigimda wep mail login geliyor .dalginligima geldi sonradan bir bakam dedim site acmislar kafasina gore kekliyordu bizi az daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz atlatmışsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten hiç bir kargo şirketi senin telefonu yurt dışına göndermeyi kabul etmez.
    Çünkü yasak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.