Şimdi Ara

Yunanistan ve İsrail Saldırdı (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
421
Cevap
0
Favori
13.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Corleone™

haritayı göremiyorum ne yapmak lazım?
    arkadaşlar biraz gift yollarmısınız corleone06 nickim 2 kere savaşıyorum sağlık bitiyor. 8 lvl oldum bırakmadımda...

oyuna ingilizce olarak girmen gerekiyor
  • Arkadaşlar nickim DolphinE 89 canım yardım edermisiniz
  • http://www.erepublik.com/tr/referrer/ru3acava

Yeni kayıt olucak arkadaşlar sayfadaki referans linkleriyle kayıt olsunlarda bizlerede yardımı olsun
  • Şerefsiz başkan ülkeyi satıyor bence
  • gift atında yunana saldırayım , wellness 50 q5 food aldım kaç güne dolar ?

nick : felloguz39

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1989 -- 2 Mayıs 2010; 0:18:30 >
  • Selam olsun tüm dostlarıma,

Bugün başkanımızın hızlı davranmasıyla saldırı hakkını nihayet geri aldık. Bundan sonra sıra bizde. Büyük taarruz başlasın. Saldırın Arkadaşlar. :D

" Ordular ilk hedefiniz Akdeniz'dir. İleri!!! "
    M.Kemal ATATÜRK

893. GÜN SAVAŞ EMİRLERİ

İşgal altındaki Türk toprakarında mahsur kalan vatandaşlarımız iki adet bilet edinerek önce Uruguay daha sonra Türkiye olmak üzere aktarmalı olarak ülkeye dönüş yapınız. Bilet edinemeyenler National Bank of Turkey (ulusal bankamız) hesabına mesaj atarak ücretsiz bilet talep edebilirler.
    İŞGAL ALTINDAKİ TOPRAKLARDA KALAN TÜRK VATANDAŞLARI ÜLKEYE TAŞINMADAN ÖNCE SAKIN SAVAŞLARA KATILMAYIN. YUNANİSTANDA BULUNDUĞUNUZ İÇİN BİZE KARŞI SAVAŞMAKTASINIZ!!!

Savaşan arkadaşalra uyarı: LÜTFEN CANINIZI HASTANEYİ KULANDIKTAN SONRA 90 ALTINA İNDİRİP KAHRAMANLIK YAPMAYIN. Bize canı 30lara inmiş kahramanlardan çok, canı 90 üzeri her an savaşabilecek askerler lazım!!!!

Bu kadar bilgilendirmeden sonra aşağıdaki savaşta savaşabilirsiniz. Yunanı denize dökeceğiz!!!!

http://www.erepublik.com/tr/battles/show/10249

teknik562 - Milli Saldırı Bakanı / National Attack Minister of eTürkiye

• yunan bir kurşunda siz atın...
  • bir cahillik ettik bir günde 2 kere savaştık şimdi acısını çekiyoruz .... 68 can var 3 kere savaşabiliyorum günde. biraz hediye yollayabilen varmı aranızda? hiç yoktan 80-85 olayımda 5 kere savaşayım. 75 lira felan param var ne gerekiyorsa yollarım bütçem dahilinde. Nick CorleoneTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CorleoneXT -- 2 Mayıs 2010; 2:23:50 >
  • ya arkadaşlar dün gece üye olmuştum yardımım dokunsun diye.
    bugün 4 kere savaştım. canım 55 gibi bir şey.
    hastaneye gitmem lazımmış nasıl gideceğim?

19 puanım oldu şuanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

ya arkadaşlar dün gece üye olmuştum yardımım dokunsun diye.
    bugün 4 kere savaştım. canım 55 gibi bir şey.
    hastaneye gitmem lazımmış nasıl gideceğim?

19 puanım oldu şuanda.

Muharabe alanına tekrar gir orda hastane yazar ona tıkla zaten karşına iyileştir çıkacaktır
  • 96.52 canım oldu.
    şimdi ne yapayım?
    her gün 4 kere böyle savaşacak mıyım?
  • Şimdi bende üye oldum bana ne yapmam gerektiğini söyleyecek olan var mı?
  • Yeni oyuncular mümkün olduğunca heyecan yapmadan ilk levelleri sakince atlasın

1- profilinize resim ekleyin
    2- iş bulun.
    3- askeri eğitim alın.
    4- hergün ekmeğe ihtiyacınız olacak. başlarda ucuz ekmek alarak idare edin. 6 level de gelen Treasure Map ile altın kazanacaksınız. bunu kullanarak 2 yıldız ekmekle sağlığınızı yüksek tutabilirsinzi

hergün en fazla 5 sefer savaşın ve hastaneye giderek sağlığınızı geri kazanın ve ertesi güne kadar kesinliklke saldırmayın

Sağlık %90 üzerinde tutun. böylece 5 saldırı yapabilirsiniz.

ilk 4-5 gün fazla maceraya girişmeyin. bilgi aldıkça oyuna daha fazla ısınırsınız

Çalışın ( para kazanmak için ) / askeri eğitim alın ( vuruş gücünüzü arttırır. / hergün 5 saldırı yaparak ülken için SAVAŞ

http://www.erepublik.com/tr/referrer/Hacoguz Roman">< ---- Türkçe link

mümkün olduğunca çok arkadaşınızı oyuna davet edin. Türkiye'nin tüm online oyunculara ihtiyacı var

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

96.52 canım oldu.
    şimdi ne yapayım?
    her gün 4 kere böyle savaşacak mıyım?

Her gün çalışıp,antreman yapıp,ekmek alıp, savaşman gerekiyor.İlk başlarda sadece bunları yapmanız yeterli olur.Her gün 5 defa savaş sonra hastaneye gidip canını doldur ve diğer günü bekle.Bu kadar.

Oyundaki ismim uohk061_TS herhangi bir konuda bilgi edinmek isterseniz özelden de ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i miss you bro -- 2 Mayıs 2010; 15:07:59 >
  • farklı bi mail adresi açıp onu davet etsem bu şekilde bi kaç accountla oynasam aynı pc den bi sıkıntı olurmu , tabi sırayla giricem farklı browserlarla aynı anda değil ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

farklı bi mail adresi açıp onu davet etsem bu şekilde bi kaç accountla oynasam aynı pc den bi sıkıntı olurmu , tabi sırayla giricem farklı browserlarla aynı anda değil ???

olmaz banlarlar anlarlarsa , yoksa herkes gold kasar
  • http://www.erepublik.com/en/referrer/Turkpedia

Yukarıda ki link referans linkim... Referansımla üye olan üyelere oyunla ilgili hertürlü yardımı BİREYSEL olarak ve BİREBİR yapıyorum. Ayrıca Kendi başının çaresine bakabilene kadar sıkıştığında ekmek ve gift yardımı yapıyorum. (aslında her zaman yardım yapıyorum ekmekle giftin lafı olmaz :)

Yalnız referansımla giren üyeler bana bir kereliğine danışmadan savaşmazlarsa ve işe girmezlerse sevinirim. Zira belirli bir iş kolunda ilerlemek ve günde 5 ten fazla savaşmamak gerektiği gibi önemli incelikleri ayrıntısıyla anlatıyorum. Oyunu öğrendikten sonra istedikleri gibi oynarlar.

Ayrıca kurmuş olduğumuz yeni vurucu timimiz için (eğer zamanla dürüstlüğünü güvenirliliğini dostluğunu ispat ederse) elemanda bakıyorum. (Tim sadece yunanlılarla savaşmamaktadır, ülkemiz adına yurt dışı operasyonlarıda düzenlemektedir. global dünyada reklamımızı yapmaktadır) Timin level ortalaması 20'dir. Yüksek düzey üyelerden oluşmasına rağmen yeni acemi üyeleri aramızda görmekte sakınca görmüyoruz. Tabi dürüstlük, siyaset dışılık, dostluk gibi prensiplerimiz konusunda güven verdikten sonra...

Referansımla üye olan yeni dostlar Türkpedia adlı üyeyi profiline bakıp arkadaş olarak eklerlerse hemen yardıma başlarım. Zaten bende profilimden kim referansımla üye olmuş görüyorum ve ekliyorum.

Edit : Buradan referans linkini veren arkadaşlar öncelikle yapılacakları yazmakla beraber ilk olarak yeni üyelerle temasa geçmeyi denesinler. Çünkü birebir temas her zaman daha başarılı, sağlıklı ve kalıcı üyeler ortaya çıkmasını sağlıyor. Yeni oyuncuların işini kolaylaştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 3 Mayıs 2010; 17:21:56 >

• Esaki hesabımla girdim benim eleman ölmüş canlandırdım şimdi sağlık 45 lerde ne işe girebiliyorum ne başka bir şey yapabiliyorum önerisi olan?
  • ben bir günde iki kere savaştım ve arada bir kere hastaneye gittim. şimdi aradan iki gün geçmesine rağmen hastaneye gidemiyorum...

var mı bilen sorun nedir

bölge mi değiştirmem lazım ?
  • şuan hangi bölgedesin ve hastane sana savasta giden sağlığını geriveriyor aksi taktirde vermiyor diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.