Şimdi Ara

YUNANCA MÜZİK YARDIMM !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben yunanca müzik arıyorum ama bir türlü bulamadım . Hani böyle enstrmental açıdan daha ağır basan slow müzikler . Yunan halk müziği de olabilir ..

Şimdiden teşekkürler...

• Kaiti Garbi - Esena mono
    Eleana Papaioannou - Fila me mi les polla
    Pegki Zina - Mazi sou
    Despina Vandi - Yparxei Zoh

esena mono'nun iki farklı versiyonu var. remix ve normal olmak üzere. normali daha duygusal ve kanun gibi enstrümanların daha öne çıktığı bir versiyon. zaten bunları aradıkça diğerleriylede tanışırsın. halk müziklerine gelince onlarında bizim gibi farklılık gösteriyor. hani olur ya karadeniz ve egenin kendine has müzikleri olur öyle. hal böyle olunca onları öğrenmek için araştırma yapman gerekiyor. sanat müziğiyse Türk sanat müziğinin Yunancası gibi. popta öyle diyebiliriz. çoğu şarkıları zaten Türkçe şarkılardan uyarlama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerlee_1907

Kaiti Garbi - Esena mono
    Eleana Papaioannou - Fila me mi les polla
    Pegki Zina - Mazi sou
    Despina Vandi - Yparxei Zoh

esena mono'nun iki farklı versiyonu var. remix ve normal olmak üzere. normali daha duygusal ve kanun gibi enstrümanların daha öne çıktığı bir versiyon. zaten bunları aradıkça diğerleriylede tanışırsın. halk müziklerine gelince onlarında bizim gibi farklılık gösteriyor. hani olur ya karadeniz ve egenin kendine has müzikleri olur öyle. hal böyle olunca onları öğrenmek için araştırma yapman gerekiyor. sanat müziğiyse Türk sanat müziğinin Yunancası gibi. popta öyle diyebiliriz. çoğu şarkıları zaten Türkçe şarkılardan uyarlama.

teşekkür ederim dostum saol

• Giorgos Lianos - As ektetho
    Anna Vissi-Sagapo
    Haris Alexiou Apopse thelo na pio

Bunları dinle yeter.
  • yanni
  • Yunanlardan nefret etsemde müzikleri hoşuma gidiyor, sanki müzik kültürlerimiz bir nebze aynı.
  • Ben bütün dünya halklarını çok seviyorum.
    Özellikle yüzyıllardır aynı toprakları aynı kültürü paylaştıgımız kardeş halk yunanlıları.

quote:

Orijinalden alıntı: MagiLum

Yunanlardan nefret etsemde müzikleri hoşuma gidiyor, sanki müzik kültürlerimiz bir nebze aynı.
  • kültürlerimiz cok benzer.. yunalılardan nefret etmem..
  • ben yunanca hiç bişe bilmem ama yabancı damatta fırtına müziği vardı çok hoşdu yunancasıda var youtubede dinlemediysen bir dinle derim.
  • Arkadaşlar ben de fazla sevmem ama yunanlıları müzikleri cidden çok hoş;özellikle çalgıları ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.