Şimdi Ara

Yumruklardan kaçmak (HAYAT MEMAT MESELESİ CİDDİİİİİİİİ)!!!!!!!!!!!!!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
11
Favori
7.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sokağa çık ilk 10 kişi de dene bayılmazsan benden sana 1$ :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shakur54

Boksör darbelerinden kaçmak kolay olmaz ancak sokaktaki bi insanın yumruk darbelerinden kaçmak eğer antrenmanlıysanız kolay olur. Bi kaç kez canlı şahidi oldum adam tekme falan yesede 2 3 kişiden yüzüne darbe almadan kurtuldu ve karşıdakilerin yüzü kan içindeydi

Videoya baktım adam gerçekten iyi kaçıyor ama tabi sokaktakilerin hareketleri tahmin edilebilir ve etki alanlarıda dar. Tabi bi de günümüzde böyle kavga eden pek kalmadı be usta. Adamdan yumruk beklerken yandan bıçak giriyor.

güzel yazmışsın

• açık havada sınırsız mekanda yumruktan kaçmak ring'de yumruktan kaçmaya benzemez.
  • Kardeş daha bugün kavga ettim.
    Nedeni ve kim olduğunu boşver.Sadece kendini her anlamda geliştirmelisin alan dar ise muhtemelen boguşursunuz.Bir elinle tutarken acıma bak kim olursa olsun acıma.Saydır yumrukları.Gebertene kadar döv.Yerden kalkamiyacigini anlayinca birakirsin.Çünkü bizzat yasadim.Sakın acıma.Kim olursa olsun.

• Önemli olan yumruktan kaçmak degil. Ona dayanıklı olmak jack.

• quote:

Orijinalden alıntı: kavgala

quote:

Orijinalden alıntı: mericcesur

Eeee ne var bunda sayın spor cahili arkadaş ? Klasik eskiv ve bent hareketleri.Git bir boks salonuna iyi bir şekilde lapa çalışması ve refleks topu antrenmanı yap sokakta adamlar sana yumruk atamayacağını anlayıp kendini döver.

bu hareketleri en iyi boksörler bile yapamıyor

4 sene boks
    1 sene mma ile uğraştım
    most life club de fitness ile uğraşıyorum 2. kademe antrenörlük belgem var boksta , isterseniz idmanlara gelirsiniz isterseniz 1 seferlik mma idmanına sokarım sizi , sana söyleyeceğim tek şey bi halt bildiğin yok klavye başında döt büyütüyonuz ,bu hareketleri en iyi boksörler bile yapamıyor deme bari

• Holyland adlı mangayı okumanı öneririm :)
  • Punchball çalışarak göz refleksini geliştirebilirsin bu videodakiler o kadar da zor birşey değil . Rakibin yumruğunun en fazla nereye uzanacağına bakarsın bu distance olur. Tam o mesafenin ucunda durursun kafanı orada tutarsın adamın kolunda sana karşı bir saldırı için hareketlenme gördüğün anda ya kafanı geri çekersin ya da gard aldığında arkadaki ayağını geri çekerek distancetan çıkarsın. Eğer rakip güçlü yumruk attıysa ki sokakta hep güçlü yumruk atmaya çalışırlar geriye esnemenle adam öne doğru dengesini kaybeder arka ayağı eski haline getirip direkt vurarak kendi yumruğuyla savrulmuş rakibi direkt indirebilirsin. Göründüğü kadar zor şeyler değil bunlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.