Şimdi Ara

Yumruklardan kaçmak (HAYAT MEMAT MESELESİ CİDDİİİİİİİİ)!!!!!!!!!!!!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
11
Favori
7.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kavgala isimli üye
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavgala

quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

Sitede truva atı gözüküyor.

ss at

http://i58.tinypic.com/1611b8j.png

• mike tyson
  • Orijinalden alıntı: injun

Bu açıdan bakınca tam anlaşılmıyor ama orda her bir yumruk tysonun yüzüne değiyor..Youtube aç mike tysonun dövüşlerini seyret bakalım en az 30 dakka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavgala -- 26 Haziran 2014; 15:51:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metinsemer

Koşarak kaçmak sanmıştım.

Kafa hareketleriyle kaçmaktan bahsediyorum.Heryerde koşarak kaçma imkanı bulunmaz.İlla dövüş bilmek gerekiyor bu devirde hocam.Güçlü güçsüzü eziyor maalesef.

Ulan tespiti fena dağıttım Nokia Mix Radio da Makale grubu Salla şarkısı çalarken bu yorumu okudum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

kavgala isimli üye

He tamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Draqonn

mike tysonun koskaca kariyerinden montajla sadece 5 dakikalık defans videosu çıkmış.Maçlarını izlemeni tavsiye ederim bu videodaki gibi değil.

• quote:

quote:

mike tysonun koskaca kariyerinden montajla sadece 5 dakikalık defans videosu çıkmış.Maçlarını izlemeni tavsiye ederim bu videodaki gibi değil.

Bence sen izlemelisin 2-3 yıl bu sporla uğraştım attığın videodaki hareketler abartılacak yapılmayacak hareketler değiller hatta her seferinde kaçamasamda bende kaçıyorum yumruklardan yani ahım şahım bir şey değil.

• quote:

quote:

quote:

Bence sen izlemelisin 2-3 yıl bu sporla uğraştım attığın videodaki hareketler abartılacak yapılmayacak hareketler değiller hatta her seferinde kaçamasamda bende kaçıyorum yumruklardan yani ahım şahım bir şey değil.

hocam o kolay dediğiniz hareketleri mma boks kickboks şampiyonları yapamıyor.

• 6 aylik boksör, başkasının eline eldiven verse yapsa bu adamdaki gibi olur. 1.5 yıl gittim. Ilk geldiğimde yumruk geldiği an gözümün kapatırdim. Zamanla yumruk geldiğinde aparkat atmaya krose vurma başladım. Zaten boksa herkesin gitmesini tavsiye ederim. En azından düzgün yumruk atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pkmn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pkmn

Refleksleri çok iyi ama sonuçta bu bir gösteri.Çoğu dövüşçü bir çok şey bilir ama hepsini uygulayamaz buda aynı şekilde gerçek bir kavgada sakin kalamadan bu tür hareketleri yapamazsınız.Yani bu adam öğretirim diyor ama öğretse bile uzak doğu sanatlarındaki chi gong vs gibi şeyler öğrenmen gerekir bunları yapabilmen için.

Ayrıyetten çoğu dövüşçü kaçamıyor yumruklardan demişsin diğer boksör ve dövüşçüler en az bu adam kadar iyi reflekslere ve kaçmalara sahip.Onları da böyle bir gösteriye sokarsan sakin kafayla çoğu yumruktan sıyrılırlar

Hocam gösteri diyorsunda karşıdaki adamlar gerçekten vuruyor bu nasıl bir gösteri.Bu wwe değil gerçek yumruklar var.Adam o kadar iyi yetiştirmişki kendini karşıdaki vururken sağlam kalabiliyor demekki.Boksör ve dövüşçüler çok iyi yumruktan kaçma hareketleri yapıyor demişsinde neredeyse bütün dövüşleri izledim (boks mma kickboks sokak dövüşü) Böyle arka arkaya kaçabilen yok.Mesela bi boksör genellikle gard alıyor bu hareketleri yapmıyor.Yapsada bi maçta 1-2 kere belki yapıyor.Özellikle mma maçlarında hiç bu kaçma bloklama hareketleri yoktur.Ama sadece mma değil bütün bu dövüşlerde yok ama özellikle mma diyorum.SAdece bu adamın yapabildiğini gördüm (gerçek dövüşlerde).Sen şimdi mike tyson iyi kaçıyor falan diyorsundur.Youtube a mike tyson defence yazıp izlemişindir.Defence videosunda muhteşem.Ama maçlarını izleyince maçlarda 150-200 küsür yumruk alıyor yüzüne.Maçlarında arada sırada yumruktan kaçmış bunları montajlayıp defence videosu yapmışlar.İnsanlar mike tysonun defence videosunu izleyince bu adam süper yumruklardan kaçıyor diyorlar ama aslında kaçamıyor.Muhammad ali de mike tyson gibi.

Dostum sen yazdığımı düzgünce okudun mu ?

Gösteriden kastım adamlar gerçek yumruk atmıyor değil.Gerçek bir kavga değil bu videodaki adam sakin kafayla heyecan olmadan kaçıyor yumruklardan.

O kadar şey yazdım hala boksörlerin maçlarında yumruk yiyorlar demişsin.O boksörlerin hepsi profesyonel adamlar karşılarında yumruk atmayı bilmeyen 2 3 cılız çocuk yok.Kaldıki koskoca boks maçı ödülü var parası var turnuvası var kariyeri var dolayısıyla işin içinde heyecanda var.Sakin kafayla heyecan olmadan o adamlarda yumruklardan sıyrılacak kadar tecrübeliler merak etme.

Bence arkadaşın anlamadığı nokta şu bu adamın karşısına Mike Tysonı, Vladimir Kliçkoyu hatta profesyonel bir organizasyondaki herhangi bir boksoru koysan yumruk yiyecektir. Zaten boks camiası salak o yüzden yumruklara kafa atıyor... Çok başarılı madem katılsın WBOya bir yumruk bile yumruk yemeden kaldırsın kemeri...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kickboks yapısı itibariyle bu hareketleri yapmaya daha uygunsuz boksa göre çünkü birde stres çok önemli bende kavga anında çoğunu yapamıyorum ama antrenmanda yapıyorum çünkü stresli ve sinirli değilim elim ayağıma dolanmıyor koordinasyonum yüksek o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: SolSerçe

6 aylik boksör, başkasının eline eldiven verse yapsa bu adamdaki gibi olur. 1.5 yıl gittim. Ilk geldiğimde yumruk geldiği an gözümün kapatırdim. Zamanla yumruk geldiğinde aparkat atmaya krose vurma başladım. Zaten boksa herkesin gitmesini tavsiye ederim. En azından düzgün yumruk atabilirsiniz.

hocam şu anki boksörler keşke anlattığınız gibi olsa.Boks maçlarında kaçma bloklama hareketleti nadir oluyor bu yüzden yüzlerine bi maçta ortalama 150-200 yumruk yiyorlar.Bu sayı çok fazla.Doktorlar bu yüzden boks tehlikeli beyin hücrelerini öldürüyor diyorlar.Boks maçlarında bu adamın yaptığı gibi hareketler olsa az yumruk yerler tehlike kalmaz.Bu yüzden boks tehlikeli deniyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kickboks yapısı itibariyle bu hareketleri yapmaya daha uygunsuz boksa göre çünkü birde stres çok önemli bende kavga anında çoğunu yapamıyorum ama antrenmanda yapıyorum çünkü stresli ve sinirli değilim elim ayağıma dolanmıyor koordinasyonum yüksek o zaman.

Söylediklerinize göre heyecandan dolayı bu hareketler unutuluyor maç esnasında yapılamıyor diyorsunuz.Ama profesyonel dövüşçüler birsürü maça çıkıyorlar sıkı antrenmanlar yapıyorlar nasıl hala heyecan kalır sanki yeni başlamış gibi

• kardeşim sen dövüşmekle ilgili yazı falan yazma amatör her boksörün bu kadar refleksi var david haye'nin maçlarını falanda bi izle önce.adamların karşısındada boksör var sokaktan adam çevirip yapmıyorlar. bir boksörün yumruğuna refleks zor yaparsın yapsanda yumruklar seri şeklinde olduğu için ikinciyiciyi yersin.boş boş videoyla izlemekle yazı yazmakla olmaz bu işler git bi boks salonuna.boksta seni gard kurtarır.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Söylediklerinize göre heyecandan dolayı bu hareketler unutuluyor maç esnasında yapılamıyor diyorsunuz.Ama profesyonel dövüşçüler birsürü maça çıkıyorlar sıkı antrenmanlar yapıyorlar nasıl hala heyecan kalır sanki yeni başlamış gibi

Heyecan değil stresden dolayı diyorum birde yorgunluk etmeni var durmadan eskiv atmaya çalışmak sizi fazlasıyla yorar ve gerek yok birde sizin attığınız videodaki arkadaş saçma sapan yumruklar attığı içinde öyle kolay sıyrılmış çoğundan ama ringde karşınızda profesyonel boksör var sonuçda o yüzden gard almak iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

En sondaki yüz ifadesi

• quote:

Orijinalden alıntı: normlife78

kardeşim sen dövüşmekle ilgili yazı falan yazma amatör her boksörün bu kadar refleksi var david haye'nin maçlarını falanda bi izle önce.adamların karşısındada boksör var sokaktan adam çevirip yapmıyorlar. bir boksörün yumruğuna refleks zor yaparsın yapsanda yumruklar seri şeklinde olduğu için ikinciyiciyi yersin.boş boş videoyla izlemekle yazı yazmakla olmaz bu işler git bi boks salonuna.boksta seni gard kurtarır.

Hocam o kaçma hareketleri karşında ister serseri ister boksör ister mma olsun kim olursa olsun yapılabilecek şekilde tasarlandı.Boşuna dövüş sanatları çıkmadı.Bu kaçma hareketlerşni yapabilmek için refleks gerekiyor.Olmucak şey değil.Boksta gard alınca sağdan soldan çok yumruk yersin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.