Şimdi Ara

YUMATU Mini Full Hd 1080i Uydu Alıcısı Kanal Sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
1
Favori
109.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesajla falan olmaz, telefon etmek lazım. şikayetvar'a yazmanın da anlamı yok.. grupfoni şikayetvar'daki mesajlarla hiç ilgilenmiyor, cevap vermiyor.. geriye tüketici hakem heyetine gidip, firma hakkında dilekçe vermek kalıyor.. şu anda ücret iadesi yapma konusunda ısrar ediyorlar. aslında bayağı kimseye ürün gönderilmiş. tahminime göre 50-100 kişi civarında kişiye gönderilmiş. işin asıl saçma tarafı da bu zaten. başkalarına gönderdiler ürünü, bana gelince yok diyorlar. kardeşim öyleyse niye sattın 304 tane...
  • bende aldım hile hurdayla :) bugün geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gprsnedir

bende aldım hile hurdayla :) bugün geldi

hocam hayırlı olsun, darısı başımıza.. ben 4 tane almıştım, 1 tanesi bana, diğer 3 tanesini de arkadaşlara almıştım. sanırım o yüzden bana göndermek istemiyorlar. ama öyle yağma yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gprsnedir

bende aldım hile hurdayla :) bugün geldi

Hayırlı olsun,nasıl aldığınızı söyleyin de biz de alalım.
  • sagolun cihaz iyi gayet güzel :)
  • maymunun gözü açılmış... gokon'u kaç oldu arıyorum, telefonu açık bırakmışlar sanırım. sürekli meşgule düşüyor...
    grupfoni'de aynı şekilde, arıyorum ama açan yok telefonları...
  • devamlı ara az önce diger arkadaşa gönderecegiz demiş bastır bence
  • İmrendirme bizi:))
    Hayırlı olsun güle güle kullan biz artık avucumuzu yaladık bu durumda para iadelerini bari adam gibi uğraştırmadan yapsalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus33

İmrendirme bizi:))
    Hayırlı olsun güle güle kullan biz artık avucumuzu yaladık bu durumda para iadelerini bari adam gibi uğraştırmadan yapsalar

paranızı neden alıyorsunuz 100 tl ile 50tl ile zengin olunmaz birleşin bastırın hep beraber hareket edin eger hep beraber hareket ederseniz süper olur alırsınız emin olun
  • evet arkadaşlar,
    benimde HD cihazlarım sonunda geldi. bende 4 tane almıştım.

ancak firma ile işim henüz bitmedi. daha önce iade ettiğim scartlı cihazlara 7 TL kargo parası vermiştim. HD cihazları gönderince kargo parasını onların ödemesi gerekiyordu.Ancak bugün aldığım cihazları da ödemeli göndermişler, hemde 2 tane ayrı 2 'li grup olarak. Bu seferde 15 TL kargo parası verdim.

Normal şartlarda önemsemezdim ancak yaşanan bu süreç nedeniyle, peşini bırakmayı düşünmüyorum.

Ayrıca söylemek istediğim başka bir konu grupfoni ile ilgili.
    onlarıda baştan beri çok ilgisiz buldum.(satış sözleşmesine bakınca sözleşme konusu olarak 2 şık var. Bunlar "indirim kuponu" ve "ürünler" diye. bizim alışverişi indirim kuponu olarak sunmuşlar ve bu şıkta hemen hemen grupfoninin hiçbir sorumluluğu gözükmemekte. asıl sorumlu "İşbirliği Ortağı" (yani gökon)gözükmektedir. Muhtemelen onlarda buna güvenerek olayların gelişiminde sorumluluk almadılar.

• Ya arkadaşlar. bugün Gokon'daki Gözde'ye zar zor ulaştım. Gprsnedir'e ve birkaç arkadaşa cihazlarının gönderildiğinden bahsettim. biz kimseye cihaz göndermedik diyor bana.. bizdeki cihazlar Scartlı, biz de ürün olmadığı için şu an çıkış yapamıyoruz dedi.. halbuki gprs kardeş , de bu kadınla görüştüğünü ve zorla cihazı aldığını söylemişti. Kadın bana isim soruyor, kime göndermişiz mesela diyor, isim verin sistemden bakayım dedi. tabi siparişlerini alan arkadaşların isimlerini bilmediğim için isim veremedim.
    Gprsnedir, yenimisafir ve siparişi gelen diğer arkadaşlardan rica etsem, bana özel mesajdan isimlerini veya o olmaz derseniz grupfoni'den alışveriş yaptığınız e-mail adresinizi alabilir miyim?
    maksat yarın kadını arayıp söyleyeceğim, bu bu arkadaşlara göndermişsiniz, diyeceğim.. çünkü kadın inkar ediyor, biz kimseye cihaz göndermedik, o cihazları grupfoni temin edip göndermiştir diyor.. bu ne yüzsüklüktür anlamadım...

hatta firmanın yeri çavuşbaşında. ben yarın gelicem, ordan elden teslim alacağım dedim, zaten yolumun üstü dedim.. gelebilirsiniz diyor, zaten cihaz elimizde yok diyor. tüketici mahkemesine vereceğim dedim. istediğiniz makama gidin diyor...
    tabi bunları söylerken bağırarak söylüyorum, kadının pişkinlikle üste çıkmasına sinirlenmiştim iyice... bu nasıl bir iş anlamadım ya...

• eran beni bulaştırma :) ve bence tek hareket etme toplucs hareket edin birde bişi diycem sana 4 taneyi biraz zor verir kadın tanesi 150 tl :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gprsnedir -- 7 Mart 2012; 10:21:57 >
  • Bekliyorum Erhan baskın yapıp tüm malzemelerimizi gönderttirecek diye
  • tek olmaz arkadaşlar hep beraber yapın
  • Zaten bir eranyum bir ben kaldık galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus33

Zaten bir eranyum bir ben kaldık galiba

Bana da göndermediler.Göndermeseler yasal işlemleri başlatmak lazım.
  • Eranyumda işini halletti galiba baksanıza ses seda yok 2 gündür
  • ben 4 tane almıştım, 3 tanesini arkadaşların adına almıştım ve onları iade ettim. kupon kodları artık hesabımda görünmüyor.. 1 tanesini de halen almaya çalışıyorum.
  • biz burda 3-4 kişi kaldık ama bu konudan veya forumdan haberi olan çok kimse yok. o yüzden az gibi görünüyor. ben şikayetvar sitesine şikayet yazmıştım, grupfoni cevaplamadı bile.. ama aynı fırsatı satın alan forum dışından 2 kişi benim şikayetim hakkında yorum yapmış, özellikle grupfoni hakkındaki şikayetlerini dile getirmişler... yani aslında burda görünenden daha çok sayıda mağdur var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 9 Mart 2012; 20:27:03 >
  • Ben aldim ama zorla birlesin arkadaslar eger vermeseler duman ederdim onlari benim cihaz 2 adetti bitanesi savci bir arkadasindi o aradi konustu gozde ile savci bey yarin elinizde olur dedi ve urunler geldi :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.