Şimdi Ara

YULAF EZMESİNİ NASIL YİYORSUNUZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
19.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yoğurt bal çilek reçeli var blender vs yok yurttayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Süt+bal

Ufak bir kavanoz bal alabilirsin. 1-2 tatlı kaşığı atıp hafif tatlandırdın mı gayet güzel oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Süt+bal

Ufak bir kavanoz bal alabilirsin. 1-2 tatlı kaşığı atıp hafif tatlandırdın mı gayet güzel oluyor.

yogurtla nasıl olur
  • bal + yoğurt + yulaf ezmesi karışımı yapabilirsin ben henüz denemedim ama bu şekilde yiyeceğimi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FXXK

bal + yoğurt + yulaf ezmesi karışımı yapabilirsin ben henüz denemedim ama bu şekilde yiyeceğimi düşünüyorum.

Yarın deneyipn mesaj atarak hocam

• Yulav ezmesi yemeye 2 hafta önce başladım. Gerek burada gerek diğer sitelerde tadının çok kötü olduğunu okuduğum içim ilk paketi ön yargı ile açtım ve tadı hiç hoşuma gitmedi. Zorlana zorlana ilk kasemi bitirdim ama sonradan baktımki ertesi gün bu tada alışmışım bile. Şu an bazen tv izlerken bile cips niyetine yiyorum. Büyük ihtimalle forumlarda okuduğum kötü yorumlardan sonra önyargılı yaklaşmamdan dolayı ilk başta tadı kötü geldi.

Gelelim yeme şekline;

Ben haftanın 4 günü kahvaltı niyetine yiyorum yulaf ezmesini. Bi kasenin içine yulav ezmesi ekliyorum içine kuru kayısı, kuru üzüm ve fındık koyuyorum. Ve üstünede yarım yağlı süt ekliyorum çok güzel bir tadı oluyor.

İnternetten alıştırmalarım sonucu yulaf ezmesinden yapılan mozaik pasta tarifleri buldum onları deneyeceğim. Whey-Protein tozu kullanmadığımdan dolayı her gün yarım saatim protein'i bol tarifler aramakla geçiyor.

• İlk başlarda inanılmaz kötü geliyordu tadı asla yenilmez bu falan diyordum. Ardından 2-3 tane cicibebe ya da 2-3 tane kuru kayısı parçacıkları ile denedim o şekilde kesinlikle yenilecek kıvama geliyordu. Şu ara fazla tüketmesemde yediğim zamanlar artık içine bir şey katmadan süt ile birlikte yulaf ezmesini doğal haliyle yiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenWhite.

İlk başlarda inanılmaz kötü geliyordu tadı asla yenilmez bu falan diyordum. Ardından 2-3 tane cicibebe ya da 2-3 tane kuru kayısı parçacıkları ile denedim o şekilde kesinlikle yenilecek kıvama geliyordu. Şu ara fazla tüketmesemde yediğim zamanlar artık içine bir şey katmadan süt ile birlikte yulaf ezmesini doğal haliyle yiyorum.

Deniycem hocam sagolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Yulav ezmesi yemeye 2 hafta önce başladım. Gerek burada gerek diğer sitelerde tadının çok kötü olduğunu okuduğum içim ilk paketi ön yargı ile açtım ve tadı hiç hoşuma gitmedi. Zorlana zorlana ilk kasemi bitirdim ama sonradan baktımki ertesi gün bu tada alışmışım bile. Şu an bazen tv izlerken bile cips niyetine yiyorum. Büyük ihtimalle forumlarda okuduğum kötü yorumlardan sonra önyargılı yaklaşmamdan dolayı ilk başta tadı kötü geldi.

Gelelim yeme şekline;

Ben haftanın 4 günü kahvaltı niyetine yiyorum yulaf ezmesini. Bi kasenin içine yulav ezmesi ekliyorum içine kuru kayısı, kuru üzüm ve fındık koyuyorum. Ve üstünede yarım yağlı süt ekliyorum çok güzel bir tadı oluyor.

İnternetten alıştırmalarım sonucu yulaf ezmesinden yapılan mozaik pasta tarifleri buldum onları deneyeceğim. Whey-Protein tozu kullanmadığımdan dolayı her gün yarım saatim protein'i bol tarifler aramakla geçiyor.

PROTEİNİ BOL ARAŞTIRDIĞIN ÜRÜNLERİ (TARİFLERİ) PAYLAŞIR MISIN BİZİMLE ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ussu35

quote:

Yulav ezmesi yemeye 2 hafta önce başladım. Gerek burada gerek diğer sitelerde tadının çok kötü olduğunu okuduğum içim ilk paketi ön yargı ile açtım ve tadı hiç hoşuma gitmedi. Zorlana zorlana ilk kasemi bitirdim ama sonradan baktımki ertesi gün bu tada alışmışım bile. Şu an bazen tv izlerken bile cips niyetine yiyorum. Büyük ihtimalle forumlarda okuduğum kötü yorumlardan sonra önyargılı yaklaşmamdan dolayı ilk başta tadı kötü geldi.

Gelelim yeme şekline;

İnternette tüm bulduğum tariflerde mutlaka içine protein tozu atıyorlar, dolayısı ile daha adam akıllı protein tozu içermeyen doğal yollarla bol protein içeren bir tarif bulamadım. Zaten ben protein tozu içicek olsam yemeğin içine koymam direk shakera atar kafaya dikerim. Bende kendi kendime tarifler yaratmaya karar verdim. Şimdiki ilk hedefim kendi kendime protein bar yapmak ve protein çorbası yapmak. Bu tarifleri yapınca resimli olarak paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 7 Ocak 2014; 15:56:29 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ussu35

quote:

Gelelim yeme şekline;

İnternette tüm bulduğum tariflerde mutlaka içine protein tozu atıyorlar, dolayısı ile daha adam akıllı protein tozu içermeyen doğal yollarla bol protein içeren bir tarif bulamadım. Zaten ben protein tozu içicek olsam yemeğin içine koymam direk shakera atar kafaya dikerim. Bende kendi kendime tarifler yaratmaya karar verdim. Şimdiki ilk hedefim kendi kendime protein bar yapmak ve protein çorbası yapmak. Bu tarifleri yapınca resimli olarak paylaşırım.

TAMAMDIR BEKLİYORUZ :)

• 3'e 1 oranda çilekli buğday gevregi koyuyorum.1 tane muzu parçalıyorum.3-4 kaşıkta yoğurt koyuyorum.Çok lezzetli oluyor.Uzun süreden beri değişmez kahvaltım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

Tariflerini neler
    Yoğurt bal çilek reçeli var blender vs yok yurttayım

pekmez süt
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FXXK

bal + yoğurt + yulaf ezmesi karışımı yapabilirsin ben henüz denemedim ama bu şekilde yiyeceğimi düşünüyorum.

Yarın deneyipn mesaj atarak hocam

Tat açısından değilde lapa lapa oldu biraz o yüzden yemek zorlaşıyor ne yapabilirim bunu gidermek icin

• yoğurtla yiyorum çokta güzel oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

yoğurtla yiyorum çokta güzel oluyor

Hocam tadı fena değilde lapa lapa oluyor yemek zorlaşıyor sen nasıl yiyorsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

yoğurtla yiyorum çokta güzel oluyor

Hocam tadı fena değilde lapa lapa oluyor yemek zorlaşıyor sen nasıl yiyorsun

lapa lapa oluyor derken tek seferde 100 gram yulafı 2 kaşık yoğurtla karıştırırsan tabi lapa lapa olur yoğurt miktarını arttırmanı öneririm

ya da öğünleri böl günde 2 öğün ye 50-50 gr şeklinde
  • suyla 125 gr yulafı yemem yaklasık 3 dakika sürüyor
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    50 gr 50 gr mi? bi oturuşta tüm paketi yiyebilirim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.