Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yuksek lisans hakkinda bilgi

3
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Giriş
      75 Mesaj
      02 Mayıs 2018 13:24:32 Konu Sahibi
      Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı – Uzaktan Öğretim)

ARKADASLAR 2 yillik bilgisayar prg okudum
      sonra 4 yillik çalisma ekonomisi ve endustri iliskileri bolumunu bitirmek uzereyim tek ders kaldi 25 mayista son

yuksek lisans yapmak istiyorum kayit tarihleri ve yuksek lisans bitince ilk ogretim liselerde bilgisayar öğr vb. alanda calisma imkanim var mi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Teğmen
      147 Mesaj
      01 Haziran 2018 07:46:35
      Hocam hem tezsiz hem de uzaktan öğretim okumayı planlıyorsunuz hangi üniversite bilmiyorum ama minimum öğretim ücreti 15.000 tl dir diye düşünüyorum. Eğer çalışmıyorsanız herhangi bir üniversitenin tezli yüksek lisanslarına başvurursanız ösymnin belirlediği harç dışında bir ücret ödemezsiniz. Tezli 1. öğretim dışındaki tüm devlet ve özel üniversitelerin uzaktan öğretim, 2. öğretim veya tezsiz gibi seçenekleri min dönemlik 4 bin tlden başlıyor.
      |
      |
      01 Haziran 2018 16:23:37 Konu Sahibi
      tezsiz baskent unv 3 bin tl toplam 9 bin tl ogretmenlik avantajim vatlr mi ne gibi faydasi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      06 Ağustos 2018 23:35:53 Konu Sahibi
      hocam çalışıyorum tsk da iş zor anca en cazip tezsiz yüksek lisans geldi dönem 9750 tl toplam bunu 3 taksite bölüyor dönem başı 3250 alıyor bi faydası olur bunu bitiririm
      https://angora.baskent.edu.tr/bilgipaketi/?dil=TR&menu=akademik&inner=genelBilgi&birim=120

Kazanılan Derece

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Tezsiz Yüksek Lisans derecesi
      https://angora.baskent.edu.tr/bilgipaketi/?dil=TR&menu=akademik&inner=kazanilanDerece&birim=120
      |
      |

Reklamlar
sohbet
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.