Şimdi Ara

Yüksek Lisans Bitirme Ödevi Lütfen Bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 aydır didiniyoruz stres falan yedi bitirdi bizi lütfen yardımcı olur musunuz ?

Sayın Katılımcı, 

Bu araştırma Beykoz Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programı kapsamında, Prof. Dr. Mansur BEYAZYÜREK danışmanlığında Sena SARPDAĞ TURAN tarafından yürütülen bir tez çalışmasıdır. 

Araştırmanın amacı Üniversite öğrencilerinde dijital oyun bağımlılığı ile saldırganlık, öz denetim ve sosyal kaygı ilişkisini incelemektir. Araştırmaya sadece üniversite öğrencileri alınacaktır. 

Araştırma yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir ve katılım tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır. Araştırma için yapılacak harcamalarla ilgili herhangi bir parasal sorumluluk altına girmeyeceksiniz ayrıca size bir ödeme yapılmayacaktır. Ankette sizden kimliğinizi teşhir eden ad, soy ad, adres, telefon numarası gibi bilgiler talep edilmemektedir. Cevaplarınız gizli tutulacak ve sadece araştırmacı tarafından değerlendirilecektir. Elde edilen veriler ise bilimsel yayınlarda ve istatistiksel analizlerde kullanılacaktır. Katılım sırasında herhangi bir nedenden dolayı kendinizi rahatsız hissederseniz cevaplandırmayı sonlandırma hakkınız bulunmaktadır. 

Araştırmaya dair sorularınızı araştırmacı Sena SARPDAĞ TURAN’a senasarpdag@ogrenci.beykoz.edu.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Değerli katılımınız için teşekkürler.

google docs
    Üniversite Öğrencilerinde Dijital Oyun Bağımlılığının Saldırganlık, Sosyal Kaygı ve Öz Denetim ile İlişkisinin İncelenmesi Yüksek Lisans Tez Çalışması
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewmXI75sOfhgM8usnlltflsHmVNM2xgmBdm9UzNIR1dIwicg/viewform

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epiques -- 8 Mayıs 2022; 19:46:10 >

• Merhaba bende kendi araştırma çalışmam için desteklerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler. :)

google docs
    Romantik İlişkilere Etki Eden Faktörlerin İncelenmesi
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8AvjJJL8n7h8uO0AWnTPSBAzexvZ-Cwpbidt1nOstmqQvQA/viewform
  • psktugba P kullanıcısına yanıt

Ankete katılacaktım ama maalesef romantik bir ilişkim yok :d

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.