Şimdi Ara

Tecil ve yüksek lisans hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

16.06.2017 tarihinde 4 yıllık üniversiteden mezun oldum. Mezun olur olmaz tecilimi yaptırdım ve bana verilen kağıtta;

Celp Dönemi: 2019 Kasım
    Muhtemel Sevk Dönemi: 30.09.2019
    Erteleme Bitim Tarihi: 16.06.2019

yazıyor. 2019 güz dönemi için yüksek lisansa başvuracağım ve okulumun başvuru tarihi 15 Mayıs - 28 Haziran arası, Kesin kayıtlar ise 11 Temmuz günü.

Kısacası tecilim 16 Haziranda bitiyor fakat yüksek lisans kesin kayıt tarihi 11 temmuz. Sorun çıkar mı?

Teşekkürler.

• Yüksek lisans kayıt yaptırabilirsin bir sıkıntı olmaz.
  • valla bne bu ülkede askerlik falan yapmam. zaten ömürnden ömür çaldır oc eğitim sistemi kafa sıkmamak için kendimi zor tutuyorum aq üniversiteye 9 yılda bitireceğim biterse o da 10. yıla uzarsa toplu katliam yaparım okulda artık
    o kadar zaman kaybettik millet okulu bitirdi işe başladı evlendi çocuk sahibi oldu biz hala sürünüyoruz aq
    6 ay daha kaybedersek yaşamayalım
    zaten ben toplu yaşamam. yani 6 ay askerlik yapıp koğuş ortamında kalmam askerlik yapmak zorunda kalırsam uzun dönem yaparım kısa çıkarsa da yapmam yaparsamda toplu yaşamam bir kere lisede yaşadım parasızlıktan yaşamak zorunda kaldım kendimi zor tuttum yemin ediyorum normal halimi yansıtsam her gün olay yaşardım dayak yerdim okuldan bile atılırdım. bana ters bir yaşam.
    uzun dönem yapsan 1 yılın gidecek hadi para veriyorlar yine o iyi o da az aq. para fazla olsa 1 yıl yapardım bak. o paraya da kendinden küçük adama komutanım diyemem aq
    6 kere askeri okul mülakatından elendim. birlikte sınava girdiğimiz fetö Ccüler geçti biz kaldık. gidip adamlara bebelere komutan mı diyecem. geçeceksin o ayağı
    benim gidip askerlik yapmam için zengin olmam aq. bu ülkede parasız pulsuz kimsenin ağız kokusu çekemem. 3 kuruş maaş ile ay sonunu zor getireceğim ve o işi yapacağım ha bir anlık cinnet geçirir elimde silahta var toplu katliam yaparım aq. şeytanın işi belli olmaz gözüm döndüde döner her yer yarak zaten kızda yok sakinleştirsin aq. şimdi bu keşler sigara migara içer toplu yaşamam s*kseler
    toto moto tutturursam keyfine yaparım bak. gider darbe yaparız
    doları 50 kuruşa indiririm lan herkes köşeyi döner aq
    ulan yıl olmuş 2018 teknoloji çağı
    al 100-200 bin artık ne kadarsa sayı bilmiyorum tam
    paralı asker yetiştir aq
    adamların yaptığı işe bak :)
    bir savaş çıksa 2 füze yiyecez gebereceğiz çektiğimiz eziyete bak aq . bırak mühendisi de füze yapsın yapabilirsa askerde ne işi var aq

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.