Şimdi Ara

Yüksek Kaliteli Kayıpsız Müzik Paylaşım Kulübü (Flac,Dts,Wav,Lossless) (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.032
Cevap
161
Favori
277.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mp3tag

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeRo11 -- 8 Mayıs 2018; 0:18:31 >
  • Arkadaşlar birşey sormak isterim bileğisin olan benimle paylaşsın lütfen ben şimdi sacd iso lar mı arşivleyeyim yoksa bluray audio disklerini hangisi ses konusunda daha kaliteli bilginiz varsa bir cevap verirseniz çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konu hakkında bilgisi olan Yok mu abiler merakla bekliyorum ona download başlatacağım :)

• DissflowTR D kullanıcısına yanıt
    Üstad Kes gurubunun Kamlama isimli albümünün flac veya wav formatlı olarak bulursanız bana haber edermsiniz ?
  • youtube dan android telefona flac indirme programı falan var mı acaba?
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Youtobe'den flac indirmeniz mümkün değil. Yanılmıyorsam en yüksek 320kbps olarak sunuluyor.
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Online video converter ile indirebilirsiniz FLAC olarak, ancak belirteyim siteyi kullanabilmek için ****'u kapatmanız lazım, yoksa %0'da takılı kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar birşey sormak isterim bileğisin olan benimle paylaşsın lütfen ben şimdi sacd iso lar mı arşivleyeyim yoksa bluray audio disklerini hangisi ses konusunda daha kaliteli bilginiz varsa bir cevap verirseniz çok sevinirim

Bu soruyu yukarıda sormuştum ama kimse dönüş yapmadı Yok mu arkadaşlar bu konu hakkında bilgi sahibi

• hakkiozbakir H kullanıcısına yanıt
    sacd daha kaliteli benim bildiğim. ve nette araştırırsan çıkar ;)
  • arkadaşlar 192 khz uyumlu ses kartımla sadece 44 khz de net ses alabiliyorum.44 khz üstü çızırtılı oluyor.. optik bağlantı ile bağlı. 192 khz kullanmak için ne yapmam gerekiyor ?
  • buyukbang kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle duymuştum.

Spotify Premium kullanıyorum, Tidal a geçmek istiyorum ama Türkçe şarkılar konusunda yeterli mi bilmiyorum. Sizin deneyiminiz nedir?

CD tak çıkar yoruyor adamı :)

• Ben de geçmek istiyorum da bakalım.Spotify çok alıştım.
  • Abi araştırdım sacd projesini Sony sonlandırmış artık yeni medyalar piyasaya çıkmayacakmış

Diğer bilgi ise pure audio bluray diye diskler var bunlar hem Stereo hem de multi kanal kullanılıyor teknik özelliklere bakıldığında sacd dam daha iyi görünüyor sizin yorumunuz nedir

ilk defa duyuyorum. araştırdım ve bir haber bulamadım. belki sony cd basmicak olabilir ama, buyrun

https://www.amazon.com/gp/search/ref=sr_st_date-desc-rank?rh=n%3A5174%2Cp_n_binding_browse-bin%3A9536188011&qid=1530174072&sort=date-desc-rank&ajr=3

amazonda sacd ve 2018 üretimi cdler :)
  • Evet bunları bende gördüm ama dikkat edersen bu albümlerin hepsi eski 2018 değil abi onlar zaten çok uzun yıllardır çıkmamış onu araştırdım mesela şöyle bakalım Pink Floyd son albüm sacd mevcut değil ama pure audio mevcut yabancı forumlarda zaten sacd için doğduğunda ölen teknoloji olarak bahsediliyor bende anlamadım sizin yorumunuz nedir

açıkcası bilmiyorum. bulabildiğim kadarıyla SACD devam edecek. bluray de devam edecek.
  • Abi cevap için teşekkür ederim son bir sorum var elimde çok fazla sacd İSO var ben bunlsrı her albümü CD ye çekmek istesem bu işlemi nasıl yaparım bilginiz var mı acaba

• Ani bunları okumuştum aslında bana tel verebilsende ben sana sıkıntı mı tam anlatsam olur mu

• Athame nasıl kullanılıyor tidal için? Nereden indirebilirim?

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.