Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.277
Cevap
237
Favori
251.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PHILIPS SHS8100/10 KANCA KULAKİÇİ KULAKLIK

Tokat Kiler'den vatani görevini yapan arkadaşım tarafından alınmıştır.
    Teşekkürler

Henüz ben birşey alamadım ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

PHILIPS SHS8100/10 KANCA KULAKİÇİ KULAKLIK

Tokat Kiler'den vatani görevini yapan arkadaşım tarafından alınmıştır.
    Teşekkürler

Henüz ben birşey alamadım ama

Güle güle kullanın. Geri dönüş için teşekkürler. Bu akşam bir güncelleme yapıp yarına kadar olabildiğince fırsat eklemeye çalışacağız. Destek veren tüm arkadaşlara teşekkürler. Ekleyen olursa en kısa zamanda düzenleme yapıp ilk mesaja ekleyeceğim.

Önceki mesajlarda faks eklenmişti onları düzenleyeceğim en kısa zamanda.

• Hocam ben gittiğimde ikisini de çıkarmışlardı zaten haftasonu kalabalık zamanda gitmeme rağmen. Beyaz olduğunu görüp almaktan vazgeçince bozuldular biraz.

Nasıl peki kulaklık memnun musunuz denediniz mi?

@Theologist
    Bu arada hâlâ kulakiçi kulaklık bulamadım Theologist hocam artık çıkmıyor heralde kulaklık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Hocam ben gittiğimde ikisini de çıkarmışlardı zaten haftasonu kalabalık zamanda gitmeme rağmen. Beyaz olduğunu görüp almaktan vazgeçince bozuldular biraz.

Nasıl peki kulaklık memnun musunuz denediniz mi?

@Theologist
    Bu arada hâlâ kulakiçi kulaklık bulamadım Theologist hocam artık çıkmıyor heralde kulaklık?

Çok var daha, ilk mesajda tahminim sadece % 10'u falan vardır indirimlerin, malumunuz kolay değil yeni bir site kurmak gibi bir şey ilk mesajı düzenlemek :)
  • Sayfa Hala Güncel Değilmi :)
  • YAa izmir den ele alınacak bır guzel telefon falan bısıler soyleytın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fevcix

Sayfa Hala Güncel Değilmi :)

İlk sayfa güncel.
  • Ürünlere yeni mağazalar eklenmiş. Bunu not düşüyorum ilk sayfaya.

__________________________________________________________________________________

PHILIPS SPA3210 HOPARLÖR

59,90 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 19.90TL

1---Alınabildi---Tükendi---İZMİR HATAY
    2İZMİR FORUM BORNOVA
    3MERSİN FORUM EXTRA
    4ANTALYA SERİK
    5İSTANBUL ATAKÖY GALLERİA EXTRA
    6İSTANBUL BAYRAMPAŞA AQUARİUM
    7EDİRNE SARAÇLAR CADDESİ
    8EDİRNE OLYMPUS OUTLET
    9---Üründen kaç adet olduğunu sorunuz, 1 adet varsa hoparlörler yırtık---KONYA EREĞLİ PARKSİTE
    10IĞDIR ZÜBEYDE HANIM CADDESİ
    YENİ MAĞAZA (KIRIKKALE ALTUNBİLEKLER)
    11İSTANBUL FORUM EXXTRA
    YENİ MAĞAZA (AFYON İKBAL EXTRA)
    YENİ MAĞAZA (ANTALYA KUMLUCA)

• LOGITECH IPAD KLAVYE

İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA dakine gittim, ürün serviste dediler stok 1 taneydi.

Aynı şekilde LOGITECH LS21 SPEAKER+ WIRELESS MUSIC ADAPTER serviste denildi ,hemen karşıya geçtim Ega Parktakine gittim . Oradaki arkadaş gayet ilgiliydi oradaki de servisteymiş ,teşhir ürünüymüş Carrefoursadaki mağazamızda da var ama o da aynı şekilde dedi. Balçova Extrada 2 adet stok varmış sıfır paketli istersem ordan alabileceğim bilgisini verdi . Teşekkür ettim ayrıldım, İzmirden eli boş döndüm yani

Bodruma geldim Konacık Extradakine gittim ve görevliye önce aradığım ürünü söyledim sonra sipariş kodu var dedim .Sağolsun ilgilendi bakındı stok baktı evet var dedi ve mağazada kapalı kutuları aradı o sırada teşhirde olduğunu farkettik ve almaı kabul ettim. Oradaki stok bitmiştir bu arada ilk sayfada güncellenebilir.

PHILIPS AJ3112/12 ALARMLI SAATLİ RADYO

Bodrum Avenue MAğazasından sorunsuzca aldım arkadaşlar çok ilgiliydi teşekkür ediyorum onlara stok tükendi 1 tane vardı zaten . İlk mesaj güncellenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: barley

TRUST KOMPAK TITRESIMLI DIREKSIYON PS-2/3+USB GM-3200 (16064) teshir urunu var suanda biraz tozlu ama alsammi karar veremedim acil destek 

Çalışıyorsa, deneyin alın, kırık veya eksik değilse, tabi. Müşteri Hizmetlerinden kaç adet stok olduğunu öğrenin. Toz sorun olmaz ki silince geçer. Zaten garantili.

Trust direksiyon 20 tl istanbul beylikduzu perlavistadan alinmistir bir kulaklik icinde arizali dediler ama ben inanmadim musteri hizmetlerine sikayet biraktim yeterli olurmu

• teşekkürler
  • @CagBaBa

Vallahi şansıma mı bilemiyorum hocam artık Ürünler gayet güzel arkalarında 2006 yapımı yazıyor ama görsen öyle demezsin, boy ayarı vs gibi özellikleri de var henüz deneyemedim ama beğendiğimi söyleyebilirim ( belki de sadece ucu olduğu için )
  • Arkadaşlar bugün Ankara'da detaylıca gezdim, gün sonundaki bilgileri aktarıyorum

Ankara Optimum AVM'de 2 tane LOGITECH N120 FANLI COOLING PAD vardı fakat pek alınabilir değildi şahsi görüşüm.
    Ankara ACity AVM'de sıfır,hasarsız, kutulu 3 tane LOGITECH N120 FANLI COOLING PAD daha var almak isteyenlere duyurulur, ihtiyacım yoktu sizlerin hakkını gasp etmemek için almadım.

Yine Ankara ACity AVM'de SAMSUNG BD-D5500/TK 3D BLURAY PLAYER vardı son 1 adet, teşhir ürünüydü. Üzerinde kozmetik olarak çok küçük bir kaç kılcal çizik dışında sorunsuzdu ve kutulu bir şekilde teslim aldım, stokta kalmadı güncellenebilir. Resimlerini de en kısa zamanda eklemeye çalışacağım. (Abi bunda kılcal çizikler var ama sen bilirsin yine de dedi, satmamak için kan ter içinde kaldı adam resmen ama çok ısrarlı olunca yelkenleri suya indirdi)

Ankara Cepa AVM'ye LOGITECH PURE-FI ANYWHERE-2 IPHONE/IPOD DOCK SYSTEM ve LOGITECH G600 GAMING SIYAH MOUSE sormak için gittim. Bakalım sistemden ama yoktu bence dediler, yalandan baktı sisteme yok dedi. 444 55 99 ile görüştüm olduğunu söylediler ve beni buraya gönderdiler ikiniz de aynı sisteme bakmıyor musunuz deyince önce şaşırdı beklemiyordu sanırım, sonradan depoya bakayım yine de dedi. Baktı geldi ürünler yok dedi, ben nasıl yok deyince de kaybolmuş mu çalınmış mı bilemiyorum dedi. Siz bu ürünler kayıp ya da çalıntı olduğunu bildirdiniz mi deyince hiç cevap bile veremedi. Aradım yanında şikayet formu oluşturttum 2 ürün için ayrı ayrı olarak, aynı şahış için. Açıklamaya da şahsi fikrim kendilerine ayırıyorlar bu ürünleri , çünkü ne zaman büyük indirimli bir ürün olsa, ya kayıp ya çalıntı ya da bir şeyi eksik oluyor bu çok manidar bir tesadüftür bence diye de eklettim. Telefonda şikayet formu oluştururken diğer arkadaşları geldi, fısıldaşmalar falan noldu noluyo gibilerinden tam komedi yani.. Kıpkırmızı olmuştu ve çok stresliydi her halinden net belliydi. Velhasıl Ankara Cepa AVM'den elim boş döndü ama sizlerden biri ya da bir kaçı giderse aynı ürünü isteyip yok derlerse şikayet formu oluşturturtacağınızı belirtirseniz bence o depodan çıkar bu ürünler

Ankara Ankamall AVM'ye SAMSUNG P7500 GALAXY TAB 10 1 SİYAH TABLET ve SAMSUNG P7500 GALAXY TAB 10 1 BEYAZ TABLET için gittim. En başta klasik olarak yok elimizde, bu ürün üretimden kalktığı için satılmıyor artık dediler. Telefonla aradım 444 55 99 u, burdaki teknosa stokta ürün görünmesine rağmen elimizde ürün yok diyerek bana ürünü satmıyorlar dedim. Hemen şikayet kaydı oluşturalım ya da isterseniz mağaza müdürüyle konuşmak isteyin ordan da sonuç alamazsanız kayıt oluşturalım denildi, ben de kabul ettim ve mağaza çalışanına aynen ilettim. Mağaza müdürü geldi, konuyu arkadaş bana iletti elimizde bu üründen 2-3 tane var onların da şarj aletleri ve kullanım kılavuzları yok dedi ama isterseniz alabilirsiniz bu ürünleri tabiki dendi. En başta kabul ettim ve aldım ürünleri, daha sonra şarj cihazı buldum TTNET mağazasından ama şarj etmedi. Ya şarj aleti uymadı ya da gerçekten ürünlerde hata var, zira 2 ürün için denettirdim 2 sini de şarj etmedi o şarj aleti. Daha sonra şarj aleti aramaya üşendiğim için iade ettim ve paramı geri aldım.

Ankara Etlik Forum AVM'ye PHILIPS AJ3112/12 ALARMLI SAATLİ RADYO için gittim. Ellerinde 1 tane olduğunu ama teşhir ürünü olduğunu ve bunun da kablosunun kopuk olduğunu söylediler. Ürünü görmek istediğimi ilettim mağaza çalışanına. Ne için görmek istiyorsunuz diyince zaten o kadar yer gezdikten sonra gerilmiştim, ne demek ne için görmek istiyorsunuz ürünü kontrol edeceğim ve beğenirsem, işime yarayacağını düşünürsem kablosu kopuk olsa dahi alacağım dedim. Mağaza müdürü geldi, ürünü gösterdi kablosu kopuktu gerçekten ama mağaza müdürü PHILIPS yetkili servislerinin ücretsiz olarak tamir edebileceğini düşündüğünü söyledi. Ben de en kötü ihtimal PHILIPS yapmıyorsa dışarda kendim yaptırırım, ürün 60 TL'den 9 TL'ye düşmüş nolacak dedim ve kablosunda sorun olmasına rağmen son ürünü aldım

Israrlı ve kararlı olunca istenileni almak çok zor değilmiş arkadaşlar bugün bunu tekrardan anladım. Umarım yardımcı olabilmişimdir, konu sahibi arkadaşa da teşekkürlerimi sunuyorum böyle faydalı bir konu açtığı ve bizi hem haklarımızı sorgulamaya hem de haksızlıkların karşısına dik durmaya yönlendirdiği için.

• DeathMonger kullanıcısına yanıt
    Görünüş olarak benim hoşuma gitmemişti de siz iki tane birden aldığınızı söyleyince şaşırdım.
    Hayırlı olsun.

Şu 8gb lik Sony belleği de sordunuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sHiM

Arkadaşlar bugün Ankara'da detaylıca gezdim, gün sonundaki bilgileri aktarıyorum

Ankara Optimum AVM'de 2 tane LOGITECH N120 FANLI COOLING PAD vardı fakat pek alınabilir değildi şahsi görüşüm.
    Ankara ACity AVM'de sıfır,hasarsız, kutulu 3 tane LOGITECH N120 FANLI COOLING PAD daha var almak isteyenlere duyurulur, ihtiyacım yoktu sizlerin hakkını gasp etmemek için almadım.

Yine Ankara ACity AVM'de SAMSUNG BD-D5500/TK 3D BLURAY PLAYER vardı son 1 adet, teşhir ürünüydü. Üzerinde kozmetik olarak çok küçük bir kaç kılcal çizik dışında sorunsuzdu ve kutulu bir şekilde teslim aldım, stokta kalmadı güncellenebilir. Resimlerini de en kısa zamanda eklemeye çalışacağım. (Abi bunda kılcal çizikler var ama sen bilirsin yine de dedi, satmamak için kan ter içinde kaldı adam resmen ama çok ısrarlı olunca yelkenleri suya indirdi)

Ankara Cepa AVM'ye LOGITECH PURE-FI ANYWHERE-2 IPHONE/IPOD DOCK SYSTEM ve LOGITECH G600 GAMING SIYAH MOUSE sormak için gittim. Bakalım sistemden ama yoktu bence dediler, yalandan baktı sisteme yok dedi. 444 55 99 ile görüştüm olduğunu söylediler ve beni buraya gönderdiler ikiniz de aynı sisteme bakmıyor musunuz deyince önce şaşırdı beklemiyordu sanırım, sonradan depoya bakayım yine de dedi. Baktı geldi ürünler yok dedi, ben nasıl yok deyince de kaybolmuş mu çalınmış mı bilemiyorum dedi. Siz bu ürünler kayıp ya da çalıntı olduğunu bildirdiniz mi deyince hiç cevap bile veremedi. Aradım yanında şikayet formu oluşturttum 2 ürün için ayrı ayrı olarak, aynı şahış için. Açıklamaya da şahsi fikrim kendilerine ayırıyorlar bu ürünleri , çünkü ne zaman büyük indirimli bir ürün olsa, ya kayıp ya çalıntı ya da bir şeyi eksik oluyor bu çok manidar bir tesadüftür bence diye de eklettim. Telefonda şikayet formu oluştururken diğer arkadaşları geldi, fısıldaşmalar falan noldu noluyo gibilerinden tam komedi yani.. Kıpkırmızı olmuştu ve çok stresliydi her halinden net belliydi. Velhasıl Ankara Cepa AVM'den elim boş döndü ama sizlerden biri ya da bir kaçı giderse aynı ürünü isteyip yok derlerse şikayet formu oluşturturtacağınızı belirtirseniz bence o depodan çıkar bu ürünler

Ankara Ankamall AVM'ye SAMSUNG P7500 GALAXY TAB 10 1 SİYAH TABLET ve SAMSUNG P7500 GALAXY TAB 10 1 BEYAZ TABLET için gittim. En başta klasik olarak yok elimizde, bu ürün üretimden kalktığı için satılmıyor artık dediler. Telefonla aradım 444 55 99 u, burdaki teknosa stokta ürün görünmesine rağmen elimizde ürün yok diyerek bana ürünü satmıyorlar dedim. Hemen şikayet kaydı oluşturalım ya da isterseniz mağaza müdürüyle konuşmak isteyin ordan da sonuç alamazsanız kayıt oluşturalım denildi, ben de kabul ettim ve mağaza çalışanına aynen ilettim. Mağaza müdürü geldi, konuyu arkadaş bana iletti elimizde bu üründen 2-3 tane var onların da şarj aletleri ve kullanım kılavuzları yok dedi ama isterseniz alabilirsiniz bu ürünleri tabiki dendi. En başta kabul ettim ve aldım ürünleri, daha sonra şarj cihazı buldum TTNET mağazasından ama şarj etmedi. Ya şarj aleti uymadı ya da gerçekten ürünlerde hata var, zira 2 ürün için denettirdim 2 sini de şarj etmedi o şarj aleti. Daha sonra şarj aleti aramaya üşendiğim için iade ettim ve paramı geri aldım.

Ankara Etlik Forum AVM'ye PHILIPS AJ3112/12 ALARMLI SAATLİ RADYO için gittim. Ellerinde 1 tane olduğunu ama teşhir ürünü olduğunu ve bunun da kablosunun kopuk olduğunu söylediler. Ürünü görmek istediğimi ilettim mağaza çalışanına. Ne için görmek istiyorsunuz diyince zaten o kadar yer gezdikten sonra gerilmiştim, ne demek ne için görmek istiyorsunuz ürünü kontrol edeceğim ve beğenirsem, işime yarayacağını düşünürsem kablosu kopuk olsa dahi alacağım dedim. Mağaza müdürü geldi, ürünü gösterdi kablosu kopuktu gerçekten ama mağaza müdürü PHILIPS yetkili servislerinin ücretsiz olarak tamir edebileceğini düşündüğünü söyledi. Ben de en kötü ihtimal PHILIPS yapmıyorsa dışarda kendim yaptırırım, ürün 60 TL'den 9 TL'ye düşmüş nolacak dedim ve kablosunda sorun olmasına rağmen son ürünü aldım

Israrlı ve kararlı olunca istenileni almak çok zor değilmiş arkadaşlar bugün bunu tekrardan anladım. Umarım yardımcı olabilmişimdir, konu sahibi arkadaşa da teşekkürlerimi sunuyorum böyle faydalı bir konu açtığı ve bizi hem haklarımızı sorgulamaya hem de haksızlıkların karşısına dik durmaya yönlendirdiği için.

Ayakta alıkşlanası bir serüven :) Ve sonuç takdire şayan.

Rica ediyorum :)

• @Rakipsiz89 'un yardımıyla. Özelden ürün gönderdi bende ilk mesaja ekliyorum :) Teşekkürü hak ediyor :)

______________________________________________________________________________

POWERMAT PMR-AIP5 İPHONE4 ŞARJ ALICI KILIF

69,00 TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 9.90TL

1İSTANBUL LEVENT METROCITY EXTRA
    2İSTANBUL SABANCI HOLDİNG
    3İSTANBUL SUADİYE
    4İZMİR FORUM BORNOVA EXTRA
    5BURSA CARREFOURSA EXTRA
    6BİLECİK BOZÜYÜK SARAR
    7İSTANBUL İSTİNYE PARK EXTRA
    8İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
    9İSTANBUL BEYOĞLU İSTİKLAL CADDESİ
    10İSTANBUL FORUM EXXTRA
    11İSTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA
    12İSTANBUL MARMARA FORUM EXXTRA

• yaşasın forum kardeşliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rakipsiz89 -- 6 Ocak 2014; 20:04:39 >
  • Ses sistemi için beklemedeyim
  • Bursadaki teknosalardan birşeyler alabilen var mi arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PuzzleMaker

http://m.teknosa.com/ProductDetail.aspx?productID=110261510&CatalogCode=_SES_VE_GORUNTU

İstanbul forum extra
    Gaziantep sankopark extra

Alip gonderebilecek var mi üstüne bir miktar yollayabilirim.

İstanbul daki satilmis.

Gaziantepten yardimci olabilecek arkadaş var mi.? Çok istediğim bir kulaklik..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.