Şimdi Ara

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★ (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.278
Cevap
237
Favori
251.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
216 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevahirde logitech m325 victorian wallpaper mouse ve eyeq hafıza kartı için gittim fakat yoktu bulamadım stoklardan beraber baktık çalışanla gözükmüyordu
  • @CagBaBa

Hocam az önce denedim ürünü performansı gayet güzel fakat boyundan geçirmeli bir sistem gibi yapmaya çalışmışlar biraz gereksiz gibi olmuş ama istediğiniz zaman çıkarabiliyorsunuz ayrıca tek kötü bir özelliği var o da kulaklığın boyu çok kısa, kulağıma taktığım zaman soketi cebimin ucuna gelmiyor bile Aldık ucuz diye hadi hayırlısı bakalım

Edit: Bu arada usb yi söylemeyi unuttum, usb şu bimeksin karşısındaki teknosada varmış oraya gittim çalışanın biriyle bakındık göremedik ama ordaki ilgilenen adam :stok kayması olmuştur ( demek istediği:yanlış satılmıştır,iade gelecektir gibi bişeymiş kendi de anlatamadı) yada gün içerisinde satıldıysa stoktan düşmezmiş diyince inadına her tarafına bakındım ama göremedim ne yazık ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathMonger -- 6 Ocak 2014; 20:48:06 >

• Bu arada hala LOGITECH PURE-FI ANYWHERE-2 IPHONE/IPOD DOCK SYSTEM ve SAMSUNG P7500 GALAXY TAB 10 1 SİYAH TABLET' e talibim. Bulabilen, alabilen arkadaşlar benimle pm atarak iletişime geçebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathMonger

Evet arkadaşlar bugün 3 tane teknosa gezme fırsatım oldu. Daha önce gittiğim ve sonuç alamadığım Ankamall teknosa 1 şubesinden aradılar ve daha önce bulmaya üşendikleri kulaklıkları benim için ayırdıklarını belirttiler, bunun üzerine ben de gittim ve şimdiye kadar hiçbir Teknosa da görmediğim ilgiyle karşılandım. (bun da şikayetvar.com daki şikayetim etkili olmuş mudur bilemiyorum )

Sonuç olarak gezdiğim teknosalardan son stok durumlarını belirteyim thelogist arkadaşım da güncellerse iyi olur.

Sony mdr-ne3 kulaklık Ankamall 1 de ikisini de beb aldım

Philips mavi yeşil olan bugün bitmiş

Philips turuncu olanda indirim yokmuş

Philips siyah-beyaz olan 15 tl idi bir tane vardı

Şu tükenmez kalemli tablet kalemi her iki Ankamall şubesinde de yok

Sony usm8gq Flash Bellek, eyeq hafıza kartı, 10 TL'lik trust tablet standı ankamall 2 de yoktu, oradaki görevli ne varsa hepsi buradadır yada stok geçişmesi olmuştur dedi. Ayrıca tablet standları da 8 tane varmış stoklara göre ama hepsi teşhir ve kutusuz olarak depodaymış.

Bir de atlantis AVM ye gittim direksiyon için, orda bir tane varmış o da servise gitmiş.

Diğer teknosalardaki direksiyon stoğu ise: armada 1, Carrefoursa 3, etlik 1 olmak üzere değişiyor.

teşekkürler dostum yakındı acity deki soğutuculardan birini aldım 2 tane kaldı batıkent carrefoursa daki direksiyonu almaya gittim ne yazzıkki stokta 3 tane görünmesine rağmen mağzada 1 adet vardı ve pedalları yoktu çok zorladım ama yok dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: fevcix

Sayfa Hala Güncel Değilmi :)

İlk sayfa güncel.

extreme 3d pro y ne zaman indirime koyarlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fevcix

Sayfa Hala Güncel Değilmi :)

İlk sayfa güncel.

extreme 3d pro y ne zaman indirime koyarlar

Bekliyoruz, takipteyiz, bakalım. İndirime girince yardımlaşalım lütfen, çünkü her yerde indirime girmeyebilir. Simülasyonlar joysticksiz olmuyor pek :)
  • Hocam Teknosa Kuşadası Şubesinden LOGITECH G330 OYUNCU KULAKLIĞI'nı aldım bugün. Dediklerine göre ellerindeki son aletmiş. Haberiniz olsun dedim. Bu arada alet SÜPER! Büyük sevaba girdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam Teknosa Kuşadası Şubesinden LOGITECH G330 OYUNCU KULAKLIĞI'nı aldım bugün. Dediklerine göre ellerindeki son aletmiş. Haberiniz olsun dedim. Bu arada alet SÜPER! Büyük sevaba girdiniz.

Teşekkürler, güle güle kullanın :)

Yarın stokları güncelleriz tekrar artık, bugün pilim bitti :) Allah kuvvet verdi de o sayfayı bir araya getirmek nasip oldu, yoksa mümkün değildi :) Her bir resim için beş işlem gerekiyordu artık siz düşünün :) Resimleri teker teker aynı boyuta getirmek gerekiyordu :)
  • barley B kullanıcısına yanıt
    anlaşıldı teknosa çalışanlarından bişey kopartamıcaz galiba :=)
  • refreshing kullanıcısına yanıt
    Soğutucu ve Philips saatli radyo aldım.Bursdaki şubelerde hala işe yarar bir şeyler var gidip uğraşak lazım.
  • quote:

Ürünlere yeni mağazalar eklenmiş. Bunu not düşüyorum ilk sayfaya.

__________________________________________________________________________________

PHILIPS SPA3210 HOPARLÖR

59,90 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 19.90TL

★Yüksek İndirim®Yüksek Kalite™ Güncel+%90-99+©Taktikler★

1---Alınabildi---Tükendi---İZMİR HATAY
    2İZMİR FORUM BORNOVA
    3MERSİN FORUM EXTRA
    4ANTALYA SERİK
    5İSTANBUL ATAKÖY GALLERİA EXTRA
    6İSTANBUL BAYRAMPAŞA AQUARİUM
    7EDİRNE SARAÇLAR CADDESİ
    8EDİRNE OLYMPUS OUTLET
    9---Üründen kaç adet olduğunu sorunuz, 1 adet varsa hoparlörler yırtık---KONYA EREĞLİ PARKSİTE
    10IĞDIR ZÜBEYDE HANIM CADDESİ
    YENİ MAĞAZA (KIRIKKALE ALTUNBİLEKLER)
    11İSTANBUL FORUM EXXTRA
    YENİ MAĞAZA (AFYON İKBAL EXTRA)
    YENİ MAĞAZA (ANTALYA KUMLUCA)

Hocam bugün Edirne Saraçlar mağazasına gittim kabloları falan kopuk alınacak durumda değil.

• @10010001

Sağol dostum bilgi verdiğin iyi oldu yoksa ta oralara gidecektim yarın birgün, almak kısmet olmayacak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

Hocam bugün Edirne Saraçlar mağazasına gittim kabloları falan kopuk alınacak durumda değil.

Geri dönüş için teşekkürler.

Sordunuz mu gitmeden önce kaç adet stok var diye Müşteri Hizmetlerinden?
  • 10010001 kullanıcısına yanıt
    O Batıkent çalışanları ne çektirdi bana F710 alırken. Çok sinirlendim yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankamall e gittim bugun,

8gb lık sony usb bellek çalındı dediler, ılgı 0

9.90 lık pıhlıps ve sony kulaklık yok dedıler, sıstemden bakmıyor bıle

samsung bd-c5500 blueray oynatıcı var 49 tl lık,

ama urunun kapagı kırılmıs ve ezılme varmıs, kutuyu tekrar bantlamışlar, içini açtırmadım, almak isteyenlerin bilgisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

Ankamall e gittim bugun,

8gb lık sony usb bellek çalındı dediler, ılgı 0

9.90 lık pıhlıps ve sony kulaklık yok dedıler, sıstemden bakmıyor bıle

samsung bd-c5500 blueray oynatıcı var 49 tl lık,

ama urunun kapagı kırılmıs ve ezılme varmıs, kutuyu tekrar bantlamışlar, içini açtırmadım, almak isteyenlerin bilgisine

Geri dönüş için teşekkürler, ilk sayfadaki maddeleri uygulamadınız galiba.
  • Konuyu açan ve bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara teşekkürler. Ben de Pendik Neomarin'den Philips BDP7500B2 Blu-Ray Player aldım. Ürün teşhirde idi ve cihazın kendisi dışında hiç bir şeyi yoktu ya da aramaya üşendiler, haftasonu olduğundan bayğı da kalabalıktı. Pek ilgilenmek istemediler, hatta bozuk olabilir vs gibi şeyler de söylendi. Ancak teşhir de olsa garantisi olduğunu teyid ettirdikten sonra pek bir şey diyemediler. Güç kablosu çok dert değil, kumanda için de akıllı kumandalar kullanılabiliyor. Fiyatına değer gibi göründüğünden aldım. Şu an için bir sorunu yok gibi. Bu arada çoğu arkadaşın bahsettiği gibi ben aldıktan sonra Pendik Neomarin bulunabilen mağazalar listesinden kaldırıldı, yani internet üzerindeki stok bilgileri sanırım iyi işliyor.

Bu arada ürün teşhirde iken indirimli fiyat etiketi üzerinde idi, yani çalışanlar satıldığı fiyatı biliyordu muhtemelen. Tahminimce her üründe olmasa da, dişe dokunur ürünlerde ürünlerin geçerli fiyatlarını çoğu çalışan biliyordur.

İstanbul Naitilus'daki Sony X10 MINI'ye de niyetlendim ancak iki defa uğramama rağmen "Ürün aylardır serviste" diyorlar. Bu bahane midir, yoksa gerçekten öyle midir bilemiyorum, ancak zaten 3-4 sene öncesinin cihazının serviste olması, bunun da halen stokta görünmesi biraz garip. Bu bir bahane ise bile aşmanın bir yolunu kestiremedim, zira ürün serviste dendiğinde, depoyu arayın da denilemiyor? Var mı tavsiyesi olan , ya da ben senin için buldurur, alırım diyen? :)

Neyse, konuda emeği geçen herkese tekrar teşekkürler.

• logitech m305 mouse alıpta satmak isteyen varsa satın alabilirim tabi makul bir fiyat olursa almayı düşünüyorum sırf bu mouse için 12 adet şarjlı pilim var haftada bir pil yer kereta :) benimkinin sağ tuşu basmıyor artık
  • Az once PANASONIC (SC-PM02EG-S) MIKRO MUZIK SETI icin Ankara Taurus AVM ye gittim. Kasadaki arkadasa ürünü musteri hizmetlerinden sorduğumu ve stoklarımızda olduğunu söyledim. Sagolsun arkadas da kontrol etti. Stokta 1 adet gözüküyordu. Ürünü mağazada birlikte aradık. Teşhir ürünü olarak TV reyonunda bulduk. Ürünün CD sürücüsü açılmıyordu. Sanırım bozuktu. USB miz olmadıgı icin ve radyo da anteni olmadıgı icin müzik setinin sesini deneyemedik. Kısacası almaktan vazgeçtik. Ek olarak belirtmek isterim ki urun beklediğimden kötü görünüyordu.
    Gitmek isteyenlerin bilgisine..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meceng

Az once PANASONIC (SC-PM02EG-S) MIKRO MUZIK SETI icin Ankara Taurus AVM ye gittim. Kasadaki arkadasa ürünü musteri hizmetlerinden sorduğumu ve stoklarımızda olduğunu söyledim. Sagolsun arkadas da kontrol etti. Stokta 1 adet gözüküyordu. Ürünü mağazada birlikte aradık. Teşhir ürünü olarak TV reyonunda bulduk. Ürünün CD sürücüsü açılmıyordu. Sanırım bozuktu. USB miz olmadıgı icin ve radyo da anteni olmadıgı icin müzik setinin sesini deneyemedik. Kısacası almaktan vazgeçtik. Ek olarak belirtmek isterim ki urun beklediğimden kötü görünüyordu.
    Gitmek isteyenlerin bilgisine..

Teşekkürler geri dönüş için, ilk mesaja teşhir diye not düşüyorum sorunlarıyla birlikte.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.