Şimdi Ara

Yüksek Hızlı Tren

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=744688665589211&substory_index=0&id=163940083664075&refid=28

Mobil olduğum için direk linki veriyorum.

Güzel bi yazı olmuş bence, ne sadece muhalif olmak için yazılmış ne de arka çıkmak için. Biliyorum konu dışında uzun yazı okumayı sevmeyenler var ama okuyan olur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Muhalif olmak için bir bahane bulmuşlar.
    İyi bir bahane de değil.

Ama katıldığım taraf Türkiye'deki YHT çok YHT değil

Bir kaç gün önce Ankara-Istanbul seferi yaptım ve tren resmen dilenci vapuru gibi hiç duymadığım yerlerde durdu. YHT nin YHT olması için 5 yolcu için gereksiz yerlerde durmaması lazım, Ankara-Istanbul seferindeki tek eskişehir durağına kabul edebilirim... Diğer duralark ne öyle, adları ne hatırlıyamıyorum bile.

Kısacası, uçağa iyi bir alternatif olacağını sanıyordum ama öyle çıkmadı malesef, bu gidişte ben yine uçağa binerim YHT yerine.
    YHT gereksiz durakları kaldırıncaya kadar ve sefer süresini düşürünceye kadar (3 saat baya uygun olurdu) uçağı tercih ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 17 Ağustos 2014; 22:07:50 >
  • az yukardan uçsun onlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: .IsTanBul.

az yukardan uçsun onlarda

Çok sağol kardeş aradım şimdi daha yüksekten uçun dedim onlarda kabul ett size çok teşekkür ediyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• Yüksek Hızlı Tren ve Kuş Sürüsü...

Devamını okumadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu evrim iyi kafa yapıyor ha.
    -Ateistin biri çıkıp şimdi diyecek din kadar yapamıyor.

Bu açığı ortadan kaldırdığımıza göre yorumumuzu atabiliriz.
  • Anti herseyciler gelmeden

• Bu kadar saçmalayan bir toplum görmedim. Ülke gelişmesin diye her şeye bahane buluyorlar. Kendileri yapsaydı treni laf ettirmezlerdi ama biz yapınca yok kuş ölüyo, yok sinek doğuruyo bahane bol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.