Şimdi Ara

yüksek eloda udyr?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba, 1 yıldır mainim udyr, 100kya yakın udyrım var diyebilirim. bir çok buildini oynanış tarzını vs biliyorum, ama kümem yükseldikçe fazla iş yapamıyorum gibime geliyor. takıma fazla katkı sağlayamıyorum, eskisi gibi arkalara ulaşamıyorum. yüksek eloda udyr nasıl sizce? dahada oynayıp kendimi geliştirmem mi gerekiyor acaba yoksa gerçekten elo yükseldikçe iş yapmamaya mı başlıyor

• onun yerine çok daha iyi tercihler var ve seninde dediğin gibi arka kısımlara ulaşmak biraz güç ve kolay durdurulabiliyor bu sayede.
  • Yüksek eloda genellikle ani hasar veren şampiyonlar tercih edilir ya da işlevsel ivern,nunu vs.Udyr ikisinede girmez.Kısacası out meta.
  • Udyr çöp bir hero.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yürüyen totem

• 100 k udyr nasil mainin oluyor anlatirmisin üstelik 1 senede ,buna main denmezki.

• Yüksek eloda peel kite frontline gibi kavramlar ortaya çıktığı için udyr çöp kalıyor şuanki haliyle çöp.
  • Uçan kaçan champler tercih etmek daha doğru olur. Kitle kontrolden çıkartmazlar udyri. Kayn al oyna op

• Kolay kitelenebilir oldugundan kullanissiz olabilir.

Zamaninda garen oynayarak yukselirdim.Taa ki karsima smurf adc gelene kadar...

O gun garen oynamayi biraktim.Rakiplere ulasamiyorsun

udyr da ayni mantik

• Yüksek eloda ekstra bir olayı olmayan bruiser oynanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Yüksek eloda peel kite frontline gibi kavramlar ortaya çıktığı için udyr çöp kalıyor şuanki haliyle çöp.

Hayır.Eskiden turnuvalarda ve soloqda alınıyordu (ap jungle itemi kasılıyordu) sonra itemi ve o itemi kullanan bütün herolar teker teker nerflediler .Kite veya peel yapan takım ile alakası yok skilleri zayıf olduğu için tanklayamıyor hasarı da düşük .Zamanında 3v1 atardık çöp ettiler heroyu (hecarim de aynı kaderi paylaştı.)

• çöp hero bir reweork lazım
  • Udyr splitpush herosu ya. Takımının kolsuz olmadığına kanaat getirirsen sürekli splitte kal. Yüksek eloyun demişsin o yüzden işin daha kolay olur.
    Oynanmaz diye bir şey yok udyr'ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 21 Eylül 2017; 10:31:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen oynanmaz diye bir şey yok garende oynayabilirsin seçince oyuna giriyor yani
  • ağır çöp
  • glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Udyr denince aklıma hep bu video gelir.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.