Şimdi Ara

Yüksek çözünürlük fotoğraflarla 5.nesil iPad'e yakından bakın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran çerçevesi incelecekti hani,o kadar da velvele kopmuştu
    Eski çerçeve aynen duruyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızdırmak için para bile vermemişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dayanamayıp yakın zamanda iPad 4 alanlar pişman olucak gibi
  • Tablet konusunda Apple'ı tek geçerim.
  • Apple ın cihazlarındaki sızıntı çok farklı oluyor, bir S4 ü hatırlayın birde buna bakın adam katalog çekimi yapmış :)

• inceleme güzel olmuş
  • 5.nesil iPad'in tasarım çok şık olacak iPad Mini gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Ekran çerçevesi incelecekti hani,o kadar da velvele kopmuştu

İpad`in olmadığı belli.Bari google`dan ipad 4`ün çerçevesine bakta öyle konuş

• quote:

Orijinalden alıntı: giogo

quote:

Var ipadim,merak etme,ekran boyutu aynı kalacaktı,çerçeve incelecekti,önceki tartışmalarda yoktun sen.

• Hala miniden haber yok mu

• bu ipad mini

• İncelemeleri bekleyelim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: giogo

quote:

Var ipadim,merak etme,ekran boyutu aynı kalacaktı,çerçeve incelecekti,önceki tartışmalarda yoktun sen.

Kardeşim dikkatli bakarsan ekran boyutu aynı ama çerçeve incelmiş.Hala fark etmediysen bir video atayım orda daha net gör.

• Menü düğmesini görseydik...
    Bakalım var mı parmak izi.

Haa pardon, şimdi görürsek iki gün sonra ne sızdıracaklar?

• quote:

Orijinalden alıntı: serter33

Apple ın son 2 yıldır tek düze binmiş teknolojilerinden gına geldi valla. İnovasyon,yenilik anlamında bişey sunmayan/sunamayan, teknolojinin gelişimini yavaşlatan bir firma oldu çıktılar.Yine kel adam ve arkadaşları çıkıp artık daha hızlı işlemci daha iyi kamera vs vs konuşacaklar.Bi dünya parayı sömürmek için yine hücuma geçiyor kapital güç.Yine tek kuruşumu alamayacak o ayrı.

Aslına bakarsan tüm firmalar öyle, daha hızlı işlemci/gpu koy(+android tarafında ekranı iyice büyüt) piyasaya sür. Mantık bu. Hiçbir firmanın yeni mobil ürünü bende heyecan uyandırmıyor uzun süredir.
    Şu katlanıp küçülebilir ekranlı cihazlar, çok kısa sürede hızlı şarj teknolojileri ve gözlüksüz 3d ekranlar(evo 3d'nin gelişmişi) vb. ilgi çekici şeyler üzerine yoğunlaşıp adam gibi değişiklikler olsaydı yeni cihaz almak için önceki modelleri
    kullananlarda bir heyecan olurdu en azından. Hep daha hızlı hep daha hızlı, napacağım ben daha hızı oyunumu adam gibi pc'de oynuyorum zaten gameloft'un basit içeriksiz oyunları için habire yeni mobil cihaz mı alacağım...
    Oyun dışı diğer uygulamalar ve appler zaten eski cihazlarda bile mis gibi çalışıyor.
    Kısacası hız dışında yeni attraksiyonlar eklemeleri lazım ki tüketicide heyecan uyandırsın, firmalar bu şekilde benchmark üzerinden gittikleri sürece bana daha uzunca bir süre telefon tablet satamazlar.
    Telefon segmentinde de galaxy s2 ve ip 4s modellerinden sonraki cihazlar için heyecan duyamadım, kameraları bile daha yeni yeni değiştiriyorlar. Cep telefonları için hayati derecede önemli olan batarya teknolojisi ise hala yerinde sayıyor.
    İnsan en azından batarya teknolojisine biraz önem verir.

• hic heyecan vermiyorsun artik apple :)

• Hiç tabletim olmadı galiba 5.nesli alacağım :))

• Tüm dh ailesinin bayramı mübarek olsun

• ahmetdeveci74 A kullanıcısına yanıt
  • Bende bunu bekliyordum dizayn olarak gördük sıra teknik özelliklerde. Eğer beğenirsem bende alırım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.