Şimdi Ara

'Yüklü Ses Çıkış Aygıtı yok' Hatası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
73.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pentium 4 işlemcili 32 bit işletim Gigabyte GA-8IPE1000MK Anakart ve 1.5GB ram olan Masaüstü PC var elimde format atıp win.7 ultimate 32 bit kurdum sorunsuz bir kurulum oldu fakat ses driverleri kurduğum halde PC den ses alamıyorum.Ses ikonu üzerinde çarpı işareti var ve yüklü ses çıkış aygıtı yok yazıyor.Aygıt yöneticisinde ünlem vb işareti yok.Aygıt yöneticisi ses,video ve oyun denetleyicileri altında sadece desteklenmeyen standart oyun bağlantı noktası yazıyor şimdiye kadar denediğim yöntemler.

1-Aygıt yöneticisinden ses donanım kimliği alıp internetten indirdim
    2-Realtek.com den ses driveri indirip kurdum
    3-Gigabyte sitesinden driverini indirip kurdum
    4-Driverpatch solisyon programı ile denedim
    5-Format atıp win.95-win.98-win.xp ve birçok win.sistemi yükledim.
    6-Bu konuyla ilgili tüm forumları tek tek okudum tarif edilen tüm yöntemleri denedim.
    7-Harici ses kartı satın aldım driverlerini bulup yükledim

FARKLI bir çözümü olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.Şimdiden Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KıbrıslıÖnder -- 21 Mart 2015; 17:22:46 >

• Arkadaşlar çözümünü bilen varsa lütfen yardım etsin.
  • cok kolay bısey anlatcamda oncelıkle ben bu sıtelere genelde yorum yapmazdım ama bu sıtelerde ozellıkle DH cok ısıme yarayan bılgıler buldum. hemen pc kapat biosa gir default var orda bios ayarlarını sıfırlıyo yada F oda aynı işi goruyor ordan ayarları sıfırlayın ve f10 yanı save and exit yapıp pc acın ve sesınız gelmıs olucak
  • ben aygıt yöneticisinden realtekten eski sürümüne geç dedim oldu windows 7 kullanıyorum haberiniz olsun bu bilgiyi verene çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

denetim masası-aygıt yöneticisine girin- realtek e sağ tıklayın özelliklere girin. sürücü kısmında sürücüye geri dön diye bir seçenek vardır. oradan eski sürücüye geri dönüş yapacaktır.

Yıllar sonra benim sorunumu çözdü ama teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

denetim masası-aygıt yöneticisine girin- realtek e sağ tıklayın özelliklere girin. sürücü kısmında sürücüye geri dön diye bir seçenek vardır. oradan eski sürücüye geri dönüş yapacaktır.

sağolun hocam oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.