Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yakın zamanda vdsle geçiş yapacaksınız muhtemelen. Çalışma var ibaresi görünmeye başlamış.

https://twitter.com/ttdestek

ben buradan ulaşmıştım.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt

telefondamı dediler mesajmı attılar twitterdan

• Ben mesaj atmıştım onlara ertesi gün arayıp sorun nedir dediler. Anlattım durumu, ilçe telekom ile görüşüp haber verelim diyip kapattılar. Bir sonraki gün arayıp "15 gün içerisinde aktif edileceği bilgisini aldık" dediler. 15 gün süre bu cuma günü doluyor. Pek ümidim yok ama benim. Daha uzun süreceğini hissediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rig3L

Hocam twitter da kim sordunuz? Bizim buraya da aynı kabinden kurdular yaklaşık 2 ay önce, içinden fan sesi de geliyor fakat altyapı sorgulama sayfalarında altyapı çalışması olduğundan dolayı altyapı bilgisi bulunamadı ibaresi çıkıyor.

Alıntıları Göster

Ben de sizinle aynı durumdayım. Altyapı sorgulamada bu şekilde bir ekran karşıma çıkıyor ve kabin 2-3 aydır kuruldu binamızın 2 metre yanına. İçinden fan sesi de geliyor. Twetter destek hattına mesa attım müşteri hizmetleri aradı ancak hiçbir bilgiye sahip değiller. Onlar da bizim gibi adrese dayalı sorgulama yapıp henüz altyapınız yok diyor. Şu gün ya da şu süre içerisinde bağlanır demiyorlar. Geçen türktelekom saha ekibini gördüm 1 aya tamamlanır dediler beklemedeyim. Fan sesi 1 aydır var içinde ama hala aktif değil.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Hangi il bende bahçe evine bekliyorum. Bir gelişme hala yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atilim85 kullanıcısına yanıt

Binaya ait ankastre kutuyu silmisler planlama erisim kutu taninlamasi yapması gerekiyor 2 dk surmez 30 günlük bir is yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulnare G kullanıcısına yanıt

Afyon

Biraz daha açar mısınız hocam. 2 dakikalık işi ne sebeple uzattıkça uzatırlar?

29 kasıma kadar aktif olacak diyorlar

• Bilgiyi nereden alıyorsunuz?

• Rig3L kullanıcısına yanıt

facebook yada twitterdan türktelekoma mesaj atıyorsun adres telefon veriyorsun onlarda sorgulayıp telefonla seni arıyorlar

genede net doğru bilgi olmuyor :)

bana proje iptal dediler bu yıl içinde proje olmayacak dediler 3-4 gün sonra saha dolabını koydular :)

belki de yarın aktif ederler dolabı belkide 6 ay sonra

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 14 Ekim 2020; 15:37:54 >
  • Hayırlı olsun

100e tamamlayamadık :)

• 35b ?? Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• ens1252 kullanıcısına yanıt

300+ Mbps 250 metreye kadar

200+ Mbps 500 metreye kadar

hız sunabilen VDSL profili genelde pahalı modemlerde var

en ucuz destekleyen modem

https://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-vmg3625-t50b-300mbps-866mbps-vdsl-destekli-kablosuz-ac-4-port-adsl2-modem.html

Tplink vr2100

ASUS DSL-AC88U

benim bildiklerim bunlar ama ne ifade ediyorki 300 mbitlik paket varmı yok :)

• NT2L kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun diyelim :)

Ee @NT2L ile bana hediye alacaktın, istiyoruz hediyelerimizi. Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

• Hayırlı olsun 35b'yemi geçirdiler.

• Rig3L kullanıcısına yanıt

Evet kesif ekibi gelecek derler

Biraz önce ilçe türk telekoma gittim. Arkadaşlar saha dolabının aktif olduğunu fakat saha dolabından çıkan kablolamanın tamamlanmadığını söylediler. Kesin bilgi için telefon numaramı aldılar ve dönüş yapacaklarını söylediler. Saha dolabı aktif olduktan sonra VDSL için ekstra bir kablolama gerekiyor mu? Normal mi anlattıkları?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.