Şimdi Ara

Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.459
Cevap
6
Favori
41.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer 35b profili aktif edildiyse modem arayüzündeki bilgilerden öğrenebilirsiniz tabii modeminizin de 35b desteklemesi şartıyla. Desteklemiyorsa ancak bağlı olduğunuz DSLAM cihazındaki DSL kartlarının model numaralarına bakarak öğrenebilirsiniz, bu da teknik anlamda biraz zor.

• LGR9 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bugün bir Türk Telekom saha personelini gördüm sokakta. Tahmini oolarak hangi saha kabininden hizmet alabileceğimi sordum. Bahsettiği kabinde zte-jar yazıyor. Geçenlerde bir başka personele sormuştum oda agzinin ucuyla ayni kabinden bahsetmişti. Dslam cihazını sorduğumda "tam emin değilim ama galiba Nokia" demişti. Lakin bahsedilen kabinde zte-kar yazıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar tekrardan, biraz önce tekrar ilçe müdürlüğüne gittim, bu defa daha yetkili bir kişi ile görüştüm. Bana istersen hemen başvurunu alır yarın bağlarız dedi, yan binamda altyapı sorgulamasında VDSL gözüküyorken benim binamda santral çalışması ibaresi çıkıyor telefon üzerinden başvuru yapamıyorum dedim, buradan yaparsan yarın internetini bağlarız dedi. Yani bu arkadaşların ben diğer isslerden başvuru yapamayıp sadece TTNet'den başvuru yapılabilmesi için internet üzerinden yapılan sorgulamalarda böyle bir şey yaptıklarını mı anlamalıyım? Halihazırda TürkNet abonesiyim, tabi bu bilgiyi iletmedim arkadaşlara herhangi bir işi yokuşa sürmeyi öngörerek fakat bu şekilde de işimi hallettiremiyorum, ne önerirsiniz acaba? @smart0201 @yukleniyor @NT2L @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rig3L -- 15 Ekim 2020; 12:41:27 >
  • size söyledim neden olduğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rig3L kullanıcısına yanıt
    Bunlar müdürlükte olabilecek şeyler. Normaldir.

Sahada az port veya devre olunca TT kendine ayırır. Aciliyet gerektiren durumlarda bağlantı yapmaları gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 15 Ekim 2020; 12:48:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NT2L

Bunlar müdürlükte olabilecek şeyler. Normaldir.

Sahada az port veya devre olunca TT kendine ayırır. Aciliyet gerektiren durumlarda bağlantı yapmaları gerekiyor.

Hocam yan binamda internet altyapı sorgusunda 75 mBit VDSL gözüktüğü için o binada isteyen istediği İSS'den hizmet alabiliyorken benim binamın ve benimle beraber sokağımda bulunan tüm apartmanların(bir site de dahil) internet altyapı sorgulamasında altyapı olmadığı gözüktüğü için sadece TT nin müdürlüklerinde TTNet olarak internet abonesi olabilmesi normal mi gerçekten?

Orası aynı ankastreden hizmet almıyordur. Bu genelde çokça sorulur, yan yanayız vs. denilir ancak TT altyapıları sonradan genişletildiği için farklı sahalar yan yana gelebiliyor.

• NT2L kullanıcısına yanıt

Aynı saha dolabına bağlıyız hocam %100 eminim.

• smart0201 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam yaymayalım bu tarz adresleri o sebepten. Açıktan değil de özel mesaj yolu ile paylasmak daha iyi olur.

Sizin ankastre kodunuz ve yan binanın kodu nedir?

Nereden öğrenebilirim bu kodları?

Ankastrenin üzerinde yazıyor.

11 B 7P gibi.

bugünde adslye devam

• Senin kabin aktif olmadı mı la?

• @XpressMusic34 saye teklif günü bugünmüydü

yo o fevkaladenin feykiydi benim modem asus n17u 35b profili yok onda :) arayüze giriyorsun html kaynak kodunu kopyala dreameavera yapıştır gerisini biliyon zaten :)

Turknetden aldığım Zxyel modem var o 35b profili destekliyor vdsl gelince asusu satıp onu takacam

• ulan püüüüüüüüüüüüüüğğğğğ

• Aslında resmiyette hiçbir şey açıklanmış değil.

Sadece saye hakkında kamuoyu görüşü alınıyor. Bunun son günü de 11 Kasım.

Ha Gönül isterdi ki bugün görüşülsün yarın tarifeler satılmaya başlansın pazartesi ben geçeyim o pakete ama nerede ....Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bide web tasarımcı olacan :) en çokta sen yiyon meselayı

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt
    Yükleniyor V2 FTTH Türk Telekom vs Superonline + Kablonet Gelişme var Ağustos 2023

Bu fiyatlar ve upload oranları küfür gibi bir şey upload oranı direk en az 3/1 oranda olmalı . FTTx'in port maliyeti ADSL ve VDSL yanında yok gibi bir şey 256 portluk VDSL cihazı parasıyla 3000 portluk fiber cihaz alınabiliyor .

Fiberin önündeki en büyük engel kazı maliyeti

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.