Şimdi Ara

Yui M30 Maxifry 6.5lt Smart Airfry Yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
7
Favori
7.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yui M30 Maxifry 6.5lt Smart Airfry yağsız fritöz yorumları için neler düşünüyorsunuz? Artıları ve eksileri neler sizce? Ürünü satın almak için birkaç e-ticaret sitesindeki yorum ve incelemelere göz attığımda, genellikle kullanıcıların memnun olduğunu gördüm. Sizler de Yui M30 Maxifry 6.5lt Smart Airfry deneyimlerinizi ve şikayetlerinizi yorum olarak paylaşırsanız çok sevinirim.

Olumlu ve olumsuz tüm Yui M30 Maxifry 6.5lt Smart Airfry yorumlarınızı bekliyorum :))

Herkese iyi forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Hayırlı olsun herkese. Umarim kisa surede gelir ve test ederiz.

• Hadi bakalım başlığımız da hayırlı olsun.

Yui m30 için bence çok güzel fırsat oldu. 2-3 ay önce yanılmıyorsam 2300-2400 gibi fiyatlara almıştı burada arkadaşlar. Sepet indirimi falan ile . Sonra zaten fırladı 3k geçti. Alan arkadaşlardan burada yorum görmedik ama, hb üzerinde %90 olumlu yorumlar. Pişirme kötü diyeni görmedim. Olumsuz yorumlar hep defolu gelmiş. Birkaç sepet oturma problemi, bir daha fan kasaya sürtme problemi gördüm. Bir iki de plastik kalitesi şikayeti ama bu ürünlerin alayı plastik ve bu Tarz şikayetler bir çok markada gördük. Bakalım artık ben kendimce f/p yakaladığımızı düşünüyorum. Amazon yurtdışıdan daha uyguna başka markalar alan oldu, 1500-2000 bandında ama onlarda sonradan fırladı. 2500 liraya en azından 2 yıl garanti ve firma ve satıcı yönünden muhatap bulabilecek bir ürün aldık. Erteleme de yaptık . Daha da uyguna yakalanmaz, bu saatten sonra fiyat da artar. Ben iyi karar verdiğimi düşünüyorum kendi adıma. Umarım hepimize hatasız ürün gelir. Hepimize hayırlı olsun iyi günlerde kullanalım. Ben beyaz aldım. Yui M30 Maxifry 6.5lt Smart Airfry Yorumları Yui M30 Maxifry 6.5lt Smart Airfry Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 12 Kasım 2022; 0:2:17 >

• Hayırlı olsun hocam. İyi gunlerimizde sorunsuz kullanalim.

• Ben de fırsattan faydalandım. Hepimize güzel günlerde kullanmak nasip olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Bende raziel hocamın peşine takılanlardan biri olarak yui m30 sahibi oldum :D Umarım hepimize hayırlı olur.

Ürün grubuna çok hakim değilim, ikinci kat olarak ızgara şeklinde pişirme sağlayan aksesuardan bu ürüne uygun bulabilir miyiz ? Set olarak ürünler var ama çok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1907FerKa -- 12 Kasım 2022; 22:0:25 >
  • Bilgi ararken bir youtube kanalı buldum. İlk inceleme var. Ve yaptıklarını paylaşıyor. Yorumlarda soru da sordum anınca cevap aldım. Siz de izleyip merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

https://www.youtube.com/channel/UCozb_WxkeGE-YuSfU471iAA

• 1907FerKa kullanıcısına yanıt
    Onun da araştırmasındayım :) sete gerek yok bence. Bir ızgara lazım sadece bize. Yani en azından bana :) ben kek ekmek vs olayına girmem sanırım. Girsek de hazne geniş. Bir kalıp, borcam vs uyar herhalde içine. Bir gelsin görelim ölçü bakalım. Amazon üzerinde ürünler var tek ızgara . Gerçi çok uygun da değil ama. Yuinin kendi sitesinde de var aslında ama stok yok. Getirirlerse alırız

Philips Hava Fritöz için Yedek Barbekü Paslanmaz Çelik Raf Çift Katmanlı Şiş Pişirme Yapışmaz Tepsi Premium Sıcak Hava Fritöz Aksesuar Kitihttps://www.amazon.com.tr/dp/B07D9YTT7P?ref_=cm_sw_r_apann_dp_AS5AWR8R02DTBECQ5KW8

Bu philips diyor ama ölçüye bakmak lazım. Baktıkça çıkıyor başka ürünlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 12 Kasım 2022; 23:45:27 >

• https://www.yui.com.tr/product/yui-m30-xiaomi-philips-6-5-litre-hava-fritozu-cok-amacli-raf/

https://www.yui.com.tr/product/yui-m30-xiaomi-philips-hava-fritozu-9lu-yedek-parca-seti/

Set satışı var. Tek ürün yok. Mail vs atıp tek istediğimizi belirtiriz olmazsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raziel82 -- 12 Kasım 2022; 23:55:23 >

• Hocam bende bu ürünü buldum. Yüksek ve geniş. Genişliği bizimkine uyarsa bence iyi bir alternatif gibi. Yüksek olması büyük avantaj. Eksisi ızgara araları çok geniş.

Yui M30 Maxifry 6.5lt Smart Airfry Yorumlarıamazon
    Yardwe Paslanmaz Çelik Buhar Raf Standı 1Pc Yuvarlak Hava Fritöz Raf Metal Tel Pişirme Raf Izgara Raf Buharda Raf Için Ev Mutfak- 9. 4 Inç
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B09DC552PK/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2YE9JYMXFOI91&psc=1
  • raziel82 kullanıcısına yanıt

Geçen gün baktım 3bin kusurdu şimdi yine baktım 3199 acaba anlık mi düştü indirim biz yakalayamadik

• simena07 S kullanıcısına yanıt
    11.11 akşamı düştü. Ürün fiyatı hem 2.899 liraydı. Hem de sepette %11 indirim vardı. 2.580 liraya geldi

• 1907FerKa kullanıcısına yanıt
    Ürün güzel görünüyor ama yurtdışı ve gönderici amazon değil. Gümrük kapıda ödenecek. Süpriz yaparlar mı bilemiyorum:)

• Bende yui m30 ile luxell lxaf-01 7.5 litre(3.300tl) arasında kaldım.ne yapsam bilemedim

• simena07 S kullanıcısına yanıt
    Bende bu iki secenek arasinda kalmıştım hocam. İndirimi görünce o akşam m30 aldim. 18 kasim gönderim tarihi görünüyor HB da.

• Benim airfry i kargoya vermis Hepsiburada.

• enigma09 E kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun. Benimki daha işleme alındı durumda. 100 lira daha zam yemiş gelmeden. 3.299. Umarım beklediğimiz gibi çıkar da, tereddütlerimiz boşa gider

• Yui m30 için f/p aparat paylaşımı olursa faydalı olur.

hb de satılan parçalar çok pahalı değil mi? şuan 1200tl

https://www.hepsiburada.com/yui-m30-xiaomi-philips-6-5-litre-hava-fritozu-9-lu-yedek-parca-seti-p-HBCV00002TIC0P

• Başlığın açılması iyi olmuş. Bekliyoruz bakalım.

• Yedek parçalara oladar para vermem sanmıyorum cihazı zaten 2.5 aldık 😁

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.