Şimdi Ara

YTÜ İkinci Öğretim Harçları Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sene YTÜ Matematik Mühendisliği ikinci öğretim türkçe bölümünü kazandım. Harçlar hakkında bir sorum olacaktı. Aşağıdaki tabloda benim bölümümü mimarlık ve mühendislik fakülteleri cinsinden baz alıp ona göre harç ödememi dikkate alacağım değil mi? Tabloda ayrıca Mat. mühendisliğinin belirtilmesi(her ne kadar ingilizce şeklinde belirtilmiş de olsa) kafamı kurcaladı. Bir de harcı yatırırken belirtilen miktarın(764.5 tl) yarısını mı yatırıyoruz bankaya yoksa yıl içindeki her iki ödemede de belirtilen miktarı mı ödeyeceğiz?

Herhangi bir sorun çıkmaması adına açtım başlığı umarım bilgili, tecrübeli kişiler yardımcı olabilirler, teşekkürler şimdiden :)

• Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardım etsinler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekobi

Merhabalar,

Bu sene YTÜ Matematik Mühendisliği ikinci öğretim türkçe bölümünü kazandım. Harçlar hakkında bir sorum olacaktı. Aşağıdaki tabloda benim bölümümü mimarlık ve mühendislik fakülteleri cinsinden baz alıp ona göre harç ödememi dikkate alacağım değil mi? Tabloda ayrıca Mat. mühendisliğinin belirtilmesi(her ne kadar ingilizce şeklinde belirtilmiş de olsa) kafamı kurcaladı. Bir de harcı yatırırken belirtilen miktarın(764.5 tl) yarısını mı yatırıyoruz bankaya yoksa yıl içindeki her iki ödemede de belirtilen miktarı mı ödeyeceğiz?

Herhangi bir sorun çıkmaması adına açtım başlığı umarım bilgili, tecrübeli kişiler yardımcı olabilirler, teşekkürler şimdiden :)

yıl içinde iki kere 764 lira ödeyeceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: hırsızyavuz

quote:

Orijinalden alıntı: Bekobi

Merhabalar,

yıl içinde iki kere 764 lira ödeyeceksin

Çok teşekkürler hocam.

• katkı payı denilen şey harç mı oluyor
    yoksa harç ile katkı payı birbirinden ayrı şeyler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ingeniarius

katkı payı denilen şey harç mı oluyor

aynı şey kardeşim i.ö ler için sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurov17

quote:

katkı payı denilen şey harç mı oluyor

aynı şey kardeşim i.ö ler için sadece

yani bir tek 764,5 para vereceğiz bu dönem öyle mi ?

acaba kayıt olurken falan da para isterler mi ona göre hazırlıklı gidelim
  • 2 tane hocam güz ve yaz dönemi olarak toplam 1500 civarı hngi bölümdü acaba elektrik bnm i.ö
  • quote:

2 tane hocam güz ve yaz dönemi olarak toplam 1500 civarı hngi bölümdü acaba elektrik bnm i.ö

bende elektrik
    2 tane olduğunu biliyorum sadece hani kayıt parası vs şeyler de olur mu acaba dedim
  • quote:

quote:

2 tane hocam güz ve yaz dönemi olarak toplam 1500 civarı hngi bölümdü acaba elektrik bnm i.ö

bende elektrik
    2 tane olduğunu biliyorum sadece hani kayıt parası vs şeyler de olur mu acaba dedim

yok kardeşim sanmam ama parasızda gitme nolur nolmaz hani
  • quote:

quote:

quote:

bende elektrik

yok kardeşim sanmam ama parasızda gitme nolur nolmaz hani

aynen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.