Şimdi Ara

Karadeniz Teknik Üniversitesi çok kötü ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
3.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekşi sözlük olsun inci sözlük olsun birkaç yerdende okuduğum duyduğuma göre çok gereksiz zor ve çok kötü bir üniversite diyorlar okuyan var mı Bilgisayar Mühendisliği istiyorum nasıl bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 arkadaşım orada okudu.kötü yada iyi kişiye göre değişir.2si aynı bölümdü , birisi 4 senede bitirirken diğeri uzattı 2 sene.
  • ONY86 kullanıcısına yanıt
    Hangi bölüm?

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    elektrik elektronik müh.
    Bilgisayar mühendisliği hakkında bilgin var mı ?

• NARSİL_BERKAY kullanıcısına yanıt
    maalesef yok.sıkıntı yapacak adamı her yerde bulursun.ben sivasta elek-haberleşme okudum 2 saatlik genel pc dersinden yüzlerce adam kalmıştı.programlama bile değil.
    Anladım peki teşekkür ederim.

• Hayatının hatasını yaparsın,çok leş ve sade bir şehir 0 öğrenci hayatı kalkınma diye övdükleri yerde 10 tane kafe var.

Öğrencilik hayatını bitirirsin geldiğinde bunalıma girersin.Nerden mi biliyorum1. Senemdeyim kafayı yemek üzereyim.Harita mühendisliği okuyorum,merkezi geçiş yapacağım olan 1 seneme oldu.

Edit: burda okuyan %80 böyle düşünüyor benim bir ırsi düşüncem yok,saygılar

• goktug67 G kullanıcısına yanıt
    Sağolasın.

• goktug67 G kullanıcısına yanıt
    MERKEZİ YERLEŞTİRME YATAY GEÇİŞ YAPMAYI DÜŞÜNENLER İÇİN TAVSİYEM BÖLÜM KÖTÜ DEYİP SAKIN KAYDINIZI SİLDİRMEYİN.
  • makine mühendisliği okuyorum bütün dersler ön koşullu resmen ayrıca finalden de min.45 alma zorunluluğu var ki zaten hocaların notlar aşırı derece kıt ve sınavların ortalamalarından da belli oluyor gödüğüm herkes en az 1 sene genelde kafadan 2 sene uzatıyor okulu ki daha fazla okuyan da var bilgisayarı bilmiyorum ama bence önce sitesine gir ders oalylarına göz at onun haricinde şehir ile ilgili bir şey diyemem bu kısım tamamen sana kalmış ama bence eğer istanbulda yaşıyorsan özellerden birinde yüzde 50 oku zaten trabzona da gelsen 1 senede harcayacağın para istanbuldaki ünilerin yüzde 50 fiyatına gelir
  • Ktüde tam 7 yılım geçti kesinlikle tavsiye etmiyorum dedikleri gibi gereksiz zorlama ve ön koşul olayları yüzünden okul neredeyse garanti uzuyor 4 senede bitiremiyorsun. Şuanda DAü de burslu olarak bilgisayar mühendisliğinde okuyorum ve masraflar arkadaşların dediği gibi daha fazla olmuyor
  • Hocam hangi bölümdü ? 7 yılın ardından mi bıraktın ve diger okula geçtin ?

• Boomcu kullanıcısına yanıt
    Jeoloji mühendisliğinde okuyordum şuanda bilgisayar mühendisliğindeyim, aynen 7 yılın ardında geçtim ama hiç pişman değilim şuanda
  • KTÜ gerçekten kötü. Biraz geç yanıtlamış olacağım lakin bu yanıtım belki gelecek sene KTÜ'yü araştıranlara bir yanıt olur. Ben bir yıl dayanabilmiştim. Ve tekrar sınava hazırlanırken ''KTÜ gibi yerlere muhtaç kalmayacağım'' diyerek motive etmiştim kendimi. Şöyle ki Trabzon inanılmaz gerici bir yer. KTÜ'de de radikal islamcılar olsun, ülkücüler olsun ve bunların türlü türlü aptallıklarına maruz kalıyorsun her an. Ha sonra İÜ'ye geçtim. Orası da aynı. Aslına bakarsan memleketin üniversitelerinde bilim dışılık adına her şey yapılırken iyi bir yer kalmadı gibi bir iki üniversite dışında. Lakin KTÜ kötünün de kötüsü sosyal olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.