Şimdi Ara

YTE Bootcamp hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
2
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar bu sene ulusal staj programı kapsamında staj başvurusunda bulunmuştum ve bu sabah telefonuma staj teklifi aldığımla alakalı mesaj geldi. Mesaja baktığımda TUBİTAK merkezli Yazılım Teknoloji Araştırma Enstitüsünden staj adı altında eğitim teklifi aldığımı gördüm. YTE bootcamp olarak geçiyor. Bu teklifle alakalı kafama birkaç soru takıldı.

1. Bu bootcampe daha önce katılmış olan veya hakkında bilgi sahibi olan varsa ilerleyiş ve verim hakkında özetleyebilirse çok iyi olur çünkü internette çok fazla bilgi bulamadım.
    2. Ben İstanbulda yaşayıp Bursada okuyan birisiyim fakat eğitim Ankarada. Eğitim çevrimiçi olarak belirtilmiş ama Ankarada bulunmamı gerektirecek bi durum var mı?

bunun dışında eğitime daha önceden girmiş veya bilgisi olanlar özel mesaj yollarsa sevinirim iyi forumlar

• Bootcamp dedikleri sadece size verecekleri sitedeki eğitimlerdir. Çok da beklentiniz olmasın. Hangi okulda okuyorsunuz?

• Bursta Teknik Ünideyim 3.sınıf

• Bana da aynısı geldi, benimle iletişime geçer misin?
  • Arkadaşlar bana da geldi aynı mesaj ,iletişime geçebilir miyiz ?

• Arkadaşlar Uzaktan Eğitim Kapısına giriş yapamıyorum yardımcı olur musunuz ?

Uzaktan Eğitim Kapısı ,kamu personeline açık bir eğitimdir yazıyor ve haliyle giremiyorum .

Ne yapmam gerekiyor ,benzer sorunlar yaşıyan var mı ?

• telegram
    TÜBİTAK YTE Bootcamp 2023
    https://t.me/+UriReDaDL3pmMTE0

Gruba katılmak isteyenler gelebilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.