Şimdi Ara

YouTuber'lara Reklam Verme Bedeli Ne Ola?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir iş için görece uzun vadeli yani paylaş geç değil, onların katılımı için bir reklam düşüncem var. Fakat kime ne kadar verilir, düşündüğüm para az mıdır çok mudur, karşılığını ne ölçüde alırım, bilemiyorum. Burada eğer mümkünse bir fikir alışverişi yapalım istiyorum.

Mesela şu kimseler için teklif ne olmalı?

Mur*t S*ner

Fi*ml*er ve Fi*imler

Fil*ograf

* işareti SEO'ya yakalanmamak için. Bunlar görece bilindik kanallar, ne dersiniz? Kıstas ne olmalı.

• Isin icinde olacaklarsa produksiyon maliyeti girer isin icine, oturup konusmaniz gerekir.

Cebinizde 20bin dolardan az varsa cok da seyapmayin bence. Murat soner harici isimlerle daha uyguna da anlasma yapabilirsiniz. Icerige bagli tamamen. Mail atip menajerleriyle gorusun. Sirket degilseniz donus alamayabilirsiniz ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt

:D Doğru konuşmak lazım. Bazıları direkt benim teklif vermemi istiyor. Bunlar genelde çok büyük olmayan hesaplar zannımca. Diğer yandan bu iş aslında çok büyük bir risk.

• Sizin fiyat vermenizi mi istiyor? :))

Ayakkabi boyacisi mi bu? Gonlunden ne koparsa abi ajzhxbs

Bir ücret söyleyince de az bulmuş ve değerlendiremeyeceklerini söylemişti. :)

• Yani ne kadar bir butceyle gidiyorsunuz bilmiyorum da 50bin-100binden az rakamlar telaffuz ediyorsaniz pek de kaale almaz kimse.

O meblağ karşısında düşündüğüm daha az kalıyor, uç noktam bin dolardı. Lakin verdiğimin karşılığını alacağımı bilsem... Dediğim gibi benim için boş verecek bir para değil bunlar. Bu hesapla bu fikirden vazgeçip kendim yapacağım ne yapacaksam.

• Hocam 2 sene once kalbur ustu bir influencer'in story atmasi (ki 24 saat yayinda kaliyor story) 100bin lira civarindaydi.

20-30bin lira butcelerle google ads ya da instagram reklami cikabilirsiniz.

Sizden sonra teklif vermeye korktum. Çok fazla bütçem yok ama işi büyütmek de istiyorum. Zannımca kendi kendime çabalamak lazım, olursa olur. Tüm paramla riske girip sonucunda da başarısız olup aç kalmak istemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.