Şimdi Ara

[Eski] Vanced - Arka planda oynatır, reklam oynatmaz - Kurulum Kılavuzu ve Sıkça Sorulan Sorular (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
35
Favori
54.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizin bileceğiniz iş 🙂 ama aklınızda bulunsun, MIUI arayüzünden varsayılan uygulamaları ayarlamak veya değiştirmek o uyarıya sebep olmuyor. İyi günlerde kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musadeniz olursa vanced app ile ilgili konunuzu başka bir forumda paylaşmak isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ömürlük talebe

musadeniz olursa vanced app ile ilgili konunuzu başka bir forumda paylaşmak isterim.
    Sorduğunuz için teşekkür ederim, elbette paylaşabilirsiniz. 🙂 Sahte uygulamalarla karışıp bilgi ve yazılım kirliliği oluşturmaması amacıyla, XDA forumundaki konuyu referans göstermeyi ve indirme linkleri için vanced.app 'i vurgulamayı ihmal etmeseniz yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Sorduğunuz için teşekkür ederim, elbette paylaşabilirsiniz. 🙂 Sahte uygulamalarla karışıp bilgi ve yazılım kirliliği oluşturmaması amacıyla, XDA forumundaki konuyu referans göstermeyi ve indirme linkleri için vanced.app 'i vurgulamayı ihmal etmeseniz yeterli.

Alıntıları Göster
    tamamdır

• Huawei/Honor kullanıcıları için oturum açma (login) sorununun çözümü, #sorunçözümü etiketine eklenerek güncellendi.
  • Dostlar ben kurdum ama hala videolarda reklam çıkıyor ne yapabilirim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Dostlar ben kurdum ama hala videolarda reklam çıkıyor ne yapabilirim ?
    Ekran görüntüsü (resim veya video) paylaşabilir misiniz?

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Hocam tekrar baktığımda altta sarı reklam göstergesi duruyor, video oraya gelince reklam çıkmıyor.Herhalde engelleme böyle oluyor.

• Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Videoda reklamlar işaretli olsa bile oynatılmamalı, tersi bir durum görürseniz lütfen bildirin. 🙏

Aklınızda bulunsun: Video önerilerinde, arama sonuçlarında veya ana sayfada ara sıra reklam görülebiliyor, YouTube bunu sunucu tarafından bölge bazında kullanıcılara sunabiliyor, bu bazılarında hiç olmuyor. Bu, bilinen bir sorun, bunların nasıl önlenebileceğini Vanced geliştiricileri çözdüğünde yeni sürüm de çıkacak. 😁👍
    Cansın kardeşim çok sağol.Aklıma takıldıkça seni rahatsız ederim hakkını helal et

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhres7

Cansın kardeşim çok sağol.Aklıma takıldıkça seni rahatsız ederim hakkını helal et
    Ne demek, hayrını görün. 😁 Faydamın dokunacağı bir şey varsa çekinmeyin
  • Ben Huawei p20 pro da aylardır kullanıyordum ama bugün denememde arka plana atınca kapandığını farkettim bir çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim.
  • mehmethk kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Şu anda aklıma gelen üç sebep var.
    1. izlediğiniz içerik çocuklara yönelik olarak işaretliyse YouTube o videonun arka planda oynatılmasına izin vermiyor.
    2. Picture-in-picture (PiP, resim içinde resim, ekran içinde ekran) adı verilen özellik cihazınızın ayarlarında veya Vanced uygulamasında kapatılmış olabilir.
    3. Cihazınız, Vanced arka plana atılınca onu sonlandırıyor olabilir. Bunu düzeltmek için donkillmyapp.com adresindeki şu yönergeleri uygulamayı deneyin:
      Telefon ayarları ➡️ Pil ➡️ Uygulama başlatma yolunu izleyin. Vanced'i seçin ve seçenekleri otomatikten alıp kendiniz ayarlayın. İsterseniz PowerGenie uygulamasını devre dışı bırakmayı veya kaldırmayı da düşünebilirsiniz.

Sorununuzu bunlar çözmediyse lütfen haber verin, başka bir şeyler düşünelim

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

Selamlar,
    Şu anda aklıma gelen üç sebep var.
    1. izlediğiniz içerik çocuklara yönelik olarak işaretliyse YouTube o videonun arka planda oynatılmasına izin vermiyor.
    2. Picture-in-picture (PiP, resim içinde resim, ekran içinde ekran) adı verilen özellik cihazınızın ayarlarında veya Vanced uygulamasında kapatılmış olabilir.
    3. Cihazınız, Vanced arka plana atılınca onu sonlandırıyor olabilir. Bunu düzeltmek için donkillmyapp.com adresindeki şu yönergeleri uygulamayı deneyin:
      Telefon ayarları ➡️ Pil ➡️ Uygulama başlatma yolunu izleyin. Vanced'i seçin ve seçenekleri otomatikten alıp kendiniz ayarlayın. İsterseniz PowerGenie uygulamasını devre dışı bırakmayı veya kaldırmayı da düşünebilirsiniz.

Sorununuzu bunlar çözmediyse lütfen haber verin, başka bir şeyler düşünelim
    Çok teşekkür ederim hocam cihazım güç tasarrufundan dolayı arka plana atınca programı sonlandırıyormuş güç tasarrufunu kapatınca düzeldi.

• mehmethk kullanıcısına yanıt
    Baya yaklaşmışım. 😁 Geçmiş olsun, iyi günlerde kullanın. 👍

• Rootsuz versiyonda bildirim almanın bir yolu yok mu acaba? Yazan ayarları da yaptım microg için ama olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr James Wilson

Rootsuz versiyonda bildirim almanın bir yolu yok mu acaba? Yazan ayarları da yaptım microg için ama olmadı
    Root gerektirmeyen versiyonda bildirimler sorunsuzca çalışıyor. Cihazınızın bildirim ayarlarından Vanced'e izin verdiğinize emin misiniz?
    Evetse, sorununuzu anlamam için ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

Microg'nin ve Vanced'in v14 veya v15 sürümünün kurulumlarını tamamladıktan sonra istediğiniz hesabınızla giriş (login) yapın.
    Vanced'i açın, Ayarlar ➡ Vanced Ayarları ➡ microG Settings / Notification Settings yolunu izleyin ve ekran görüntüsü çekin.
    Bildirim için gerekli izinler verilmiş durumda hocam. Buyrun ayar kısmı da bu şekildehttps://hizliresim.com/lTir9J

Yardımınız için çok teşekkürler
  • Dr James Wilson kullanıcısına yanıt
    Selamlar

Sanırım kastettiğiniz izinler telefonunuzun ayarlarındaki izinler.
    O ekranda uyarı veren pil optimizasyonunu kapatmanız gerekiyor.

Google Cloud Messaging başlığı altında YouTube Vanced'i görüyor musunuz? https://www.youtube.com/watch?v=H9MLAzh--vg&feature=youtu.be
    Görüyorsanız sağ üstteki üç noktalı menüden Advanced'i seçin, mobile network ve wifi ayarlarını değiştirip geri gelin.
    Görmüyorsanız telefonunuzun ayarlar menüsünde hesaplar başlığı altında mavi bir google logosu var muhtemelen, çıkış yapıp tekrar kurmanız gerekiyor.

Sanırım şimdi oldu hocam biraz gözlemleyip tekrar yazarım. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.