Şimdi Ara

YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
12.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği geldi

İçerik yoğunluğu açısından daha başarılı bulunan YouTube Music ve reklamsız izleme olanağı veren YouTube Premium yeni bir abonelik seçeneği daha ekliyor. Bir süredir beklenen yıllık abonelik kampanyalı olarak geldi. 

YouTube Premium yıllık abonelik

YouTube Premium ve YouTube Music yıllık abonelik seçeneği bu hafta itibariyle ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Rusya, Türkiye gibi belirli ülkelerde kullanıma sunuldu. Kısa süreliğine abonelik seçeneğinde indirim de var. 

Ayrıca Bkz.YouTube Premium abonelik ücretlerine zam! İşte güncel fiyatlar

23 Ocak tarihine kadar devam edecek olan indirim kampanyasında YouTube Music yıllık abonelik seçeneği 125.99TL olarak sunuluyor. YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği ise 152.99TL olarak belirlenmiş. Yıllık abonelik otomatik yenilemeli değil ve bittiğinde yeniden alınması gerekiyor. 

YouTube Premium abonelik seçenekleri:

• Yıllık 152.99TL

• Aylık 16.99tl

• Aile 25.99TL

• Öğrenci 9.99TL

YouTube Music abonelik seçenekleri

• Aylık 13.99tl

• Yıllık 125.99tl

• Aile 20.99tl

• Öğrenci 6.99TL

• Tek sorun, tek cihazda reklam değil. 5 aile üyesi ayrı şehirlerde ve tüm cihazlarda; Tv, Konsol, telefonlar, tabletlerde kullanıyoruz. Vanced de indirme ve reklam yok ama her cihaza onu kurmak mümkün değil. YouTube Müzik uygulaması var ben kullanmıyorum ama aile üyeleri seviyor. Belki 20 cihazda kullanıyoruz biz. Papara ile aile paketini aylık 13 liraya kullanıyoruz. Kişi başı ''aylık'' 2.6 TL. Burada 1 ekmek parası. Orijinal YouTube uygulaması. Keşke aile yıllık paketi de olsaydı.
  • YouTube premium kullanıyorum, YouTube premium üyeliği alınca Music de kullanıyorduk şimdi ikisine ayrı ayrı mu ücret ödeyeceğiz ?
  • Bankadan indirim kullandığım İçin aylık abonelik daha iyi gibi.
  • Öğrenci üyeliğinin yıllığı yok sanırım
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    Bende ona göre alacağım 5 kişi ile..
  • 278,98 pahalı yıllık ücreti.
  • Quaresma_o3 kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • Thorun Kılıcı kullanıcısına yanıt
    Görselde niye o şekilde ? Şu an baktım Premium alınca music dahil diyor ama haberdeki görsel yanıltıcı
  • öğrenci aboneliğinin yanında yıllık aboneliğin hiçbir avantajı yok.
  • Aylık olarak Papara ile ödeyince 8 buçuk liraya geldiği için yıllıktan daha uygun.
  • Sağol canım almayım. JB ile tüm işlemleri çözüyorum.

Ve eğer premium video ile müzik ayrıldıysa yani ayrı ayrı ücret ödenecekse bitmiştir bence Kan kaybetmeye başlayacaktır.
  • Kalemistik kullanıcısına yanıt

papara'nın kampanyası bu ay bitiyor o yüzden güzel olmuş yıllık. ben bir dahaki ay yıllık çeker 1 sene unuturum

• Öğrencinin, ailenin de yıllığı olması gerekirmiş.
  • labtek38 kullanıcısına yanıt
    Hangi banka acaba, herhalde papara dan bahsetmiyoruz değil mi
  • rash.87 kullanıcısına yanıt
    En para %50 indirim veriyor dijital aboneliklere Netflix YouTube vs gibi.
  • Aldık bakalım bi yanılgı var music uygulamasına ilave ücret ödeniyor gibi ikiside çalışıyor bi sıkıntı yok şimdi yanlış anlamadıysam anavatan fiyatına baktım 107 dolar bizde 10 dolara denk geliyor bence iyi
    https://www.gsmarena.com/youtube_premium_and_music_now_have_annual_subscriptions_in_select_countries-news-52750.php#image0

YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanbey86 -- 20 Ocak 2022; 11:33:19 >

• Hani kimse vanced yazmamış.

• Hiç almadım opera var zaten reklamsız kullanıyorum hahahshshsh
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Hep yeniyorlar kampanyayı.
  • yıllık olan 1 kişi için sanırım. aile paketi olsaymış müthiş olabilirmiş. keşke aynı şey netflix içinde olsa.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.