Şimdi Ara

YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği geldi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
12.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bin tane farklı site ve PREMİUM üyelik var. Hayvanat bahçesine gidip oradan PREMİUM üyelik alıyorum ben tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • andorid kullanırken vanceddan faydalanıyorduk. iosa geçtik ne varsa alıyor cebimizden. ama ios güvenliydi tabi. gideyim de yıllık 152 lira bayılayım güvenli olduğu için.
    edit: bu yorumdan sonra biraz araştırdım. app storeda video lite: reklamsız diye bir uygulama var. denedim çalışıyor. youtubeda videosu da var bir kanal incelemiş kontrol edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi termomuk -- 22 Ocak 2022; 13:48:31 >
  • Apple'cılar alsın. Bize vanced yetiyor.

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt

Ben papara üyeliği almak için baktım ama o kampanya ocak sonu biticek diye yazıo

• Berde bu yıllık seçeneği bulamadım

• Para verip üstüne bir de "iş birliği" kısımlarını görüyorsun. Sonuçta yine reklam görüyorsun. O da reklam hatta reklamın dik âlâsı :(

• 16.99 / 2 : 8.5TL e geliyor bana papara ile. Papara yarısını iade ediyor.

Öğrenci olsam 5tl e falan geliyor aylık. vanced ile uğraşmaya gerek var mı ya.

• Şu an bana yıllık üyelik seçeneği çıkmıyor. Aylık aboneliğim olduğu için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 22 Ocak 2022; 17:9:11 >
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Ben hiç bakmıyorum da her ay öyle yazdığını söyledi forumdakiler. Bir gün o ifade gerçek olur biter ama ne zaman bilemem.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • jubeii kullanıcısına yanıt

her ay yenileniyor o aydan aya. yaklaşık 2-3 yıldır böyle.

Her ay toplam 15tl iade ediyor papara. 25lik aile paketini alırsanız aylık 10tl'e gelir.

Papara ile üye olurken youtube papara kartını doğrulamak için 1tl çekiyor geçici olarak, aklınızda bulunsun. 3-4 saat sonra iade ediyor bu ücreti.

YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crawlers -- 22 Ocak 2022; 17:22:0 >
  • Papara'nın % 50 indirimi ile 8,5 TL x 12 ay = yılda 102 TL'ye geliyor YouTube Premium ve Music. Ama aylık ücretlere zam gelmeyeceğinin garantisi yok tabi.

Yıllık 152,99 da çok değil. Koca bir sene için sadece 150 liranın lafı olmaz bence bu kadar cimri olmanın anlamı yok beyler. Vanced falan geçin ya. 1 sene için 150 TL para mı cidden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crawlers kullanıcısına yanıt

Az evvel papara uygulamasını indirip üye olmaya çalıştım. Abi bu nedir. Ehliyeti çek dedi tamam çektim kimlik bilgilerini gir dedi onada ok. Tutturdu bu sefer kameraya önce kafanı sağa çevir tarat , sola çevir tarat yok ön yüzünü tarat amerikan hapishanelerindeki gibi bi götümü taramadı. Banka diilmi bu yahu ne bu ahiret soruları hesabı onaylatmadan para yatıramıyor muyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 22 Ocak 2022; 18:22:39 >
  • Bende gözükmüyor yıllık üyelik. Zaten kullanıyorum, üyeliğimi sonlandırdım belki öyle görünür diye yine olmadı.

Nasıl alacağız bunuYouTube Premium yıllık abonelik seçeneği geldi 

Ekleme: Tamam şimdi buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 22 Ocak 2022; 18:55:34 >
  • Nasıl yaptınız? Benim de aylık üyeliğim var. İptal etmek mi gerekiyor?

• Bir Tosla, Pokus vs ödeme yöntemi olarak ayarlayın ayda 17 değil 8.5 ödersiniz. Yıllık daha ucuza gelir.

• Öğrenci seçeneğine yıllık ödeme sistemi gelse iyi olurdu. 30 TL fazla para vermeye değmeyecektir.

• Bu getirden gına geldi artık:)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.