Şimdi Ara

★ YouTube Music Türkiye ANA KONU ★ Kardeşlik ve Yardımlaşma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YouTube Music kardeşliğine dair duyurularınızı bu konunun altında yapabilirsiniz ❗

Geniş müzik arşivleriyle telefonlara müzik indirme dönemini bitiren Apple Music ve Spotify gibi servislerden sonra sıra YouTube Music servisine geldi. YouTube Music Türkiye için de aktif hale geldi. Uygulama artık Türk kullanıcılar için de kullanılabilir.

Spotify ve Apple Music’in önemli rakibi YouTube Music Türkiye için de indirilebilir olacak. 2018 yılında belirli ülkeler için kullanıma sunulan uygulama ile müzik dünyasında yeni bir rekabetin fitili ateşleniyor diyebiliriz.

YouTube Music özellikleri ile de alıştığımız diğer müzik servisleriyle benzerlik gösteriyor. YouTube ile iletişim haline çalışan uygulama, kullanıcının YouTube arama geçmişini ve müzik listelerini öneri olarak sunuyor. Yurt dışında milyonlarca şarkının ve birçok çalma listesinin bulunduğu uygulama ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

YouTube’da bulunan içerikler YouTube Music ile birlikte geliyor. Ayrıca kullanıcının ne yaptığına ya da nasıl hissettiğine göre birçok çalma listesi de platformda bulunuyor. Türkiye’den ve dünyadan hit videolar Hotlist sayfasında yer alıyor. Kullanıcının izlediği videolara göre oluşan video önerileri Ana Sayfa’da bulunuyor. Ayrıca kullanıcıya özel öneriler de sunuluyor.

Dinlemek istediği şarkının ismini hatırlayamayan kullanıcılar için şarkı sözüyle ya da şarkıyı tarif ederek de aramak mümkün. YouTube Music Premium ile birlikte Wi-Fi’a bağlanıldığında çevrimdışı karışık liste otomatik olarak kaydediliyor.

Reklam destekli YouTube Music ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca, ayda 13,99 TL abonelik ile arka planda dinleme, indirme ve reklamsız dinleme imkanı sağlayan YouTube Music Premium abonesi olunabiliyor.

Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzikseverler YouTube Music Premium’u üç ay süreyle ücretsiz olarak deneyebiliyor.

• Standart Bireysel Abone: 13.99 ₺
  • 1 + 5 Aile Aboneliği: 21.99 ₺ (Aynı adres şartı var)
  • Öğrenci Aboneliği: 7.99 ₺

-Platform olarak PC'de ve destekleyen diğer desktop cihazlarda (music.youtube.com) üzerinden.

-Android ve IOS için Apple Store ve Google Play'den indirebilirsiniz.

-Henüz PlayStation ve Smart TV desteği yok.

• Konu güncellenecektir.

Kaynak:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 27 Aralık 2019; 23:31:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• youtube premium'a geçmemle birlikte youtube music'e de sahip olmuş bulundum. kaynak youtube olduğu için bulamayacağınız şarkı yok. spotify'da bulamadığım şarkılar burda mevcut. ses kalitesi de iyi diyebilirim. şimdilik memnunum tabi daha da gelişecektir.
  • Aile üyeliği olursa katilabilirim.

• Aileye katılabilirim

• Ailede 2 kişilik yer var.

Youtube Music ve Youtube Premium ( Reklamsiz Youtube ) 26₺dir.
    6 ayda bir ödeme yapilir. İlgilenen pm

• Spotify'da bulunmayan sanatçı/gruplar eksiksiz burada var deniyor ama benim Spotify'da bulunup da YouTube'ta bulamadığım müzikler oldu yabancı.

Bu da eksiksiz sayılmaz yani.

Ne dinlediğinize göre değişir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Spotify'da bulunmayan sanatçı/gruplar eksiksiz burada var deniyor ama benim Spotify'da bulunup da YouTube'ta bulamadığım müzikler oldu yabancı.

Bu da eksiksiz sayılmaz yani.

Ne dinlediğinize göre değişir.
    Evet bi kaç albüm bende buldum tek burda var
  • YouTube premium aile üyeliği arıyorum.Yıllık üyelik tercihimdir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu uygulama da tek sorun yaşayan ben miyim ?
    İndirmiş olduğum müzik listesi rastgele bir zamanda, indirilmemiş gibi oluyor.

O liste üzerinden de açamıyorum şarkıları bu durumdayken.
    Çözümü nedir ?

• mesutcan1999 M kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı sil tekrar kur.En son güncellemede bişiler oldu şuan bende düzgün

• 3 aylık Spotify premium hesabım 3-4 gün önce bitti. 0.99 TL ödemiştim.

Hesabı FREE'ye çevirdim sürekli ciyaklayınca. (ödeme alamadık, kontrol et bak premium hesabın biter vs) diye.

Youtube Music'de kurmuştum free olarak. Denemesina başlamamıştım Spotify bitsin diye bekliyordum.

YT Music'i 1 aylığına denemek için aldım. Spotify'a göre arayüz olarak daha hafif ve hızlı geldi.

Şarkı konusunda specific bir seçimim olmuyor ama genelde müziği bulamadığımda youtube'a giderdim.

Belki 1-2 gün oldu ama spotify'a göre eksik bir yan bulamadım. Dinlediğim müziğe göre de zaten google güzel çalışan bir algoritmaya sahip.

En sevdiğim özellik; music dinlerken "ya bunun klibi var mı" diye baktığımda şak diye o klibi aynı arayüzde izleyebilmem. Diyelim sıkıldım hop tekrardan sadece ses kısmına geçebiliyorum.

Fiyat olarak Spotify ile aynı. Hatta birebir aynı. Paketler aynı her şeyiyle.

Ben şimdilik gayet memnunum. Belki devam ettirebilirim. Bakalım 29 günüm var

• Premium denemeye basladim ayarlarda video kapatma yok iphone da rezillik resmen google yapmis demem bu uygulamaya spotify’dan kopya cekin bari

• ckm kullanıcısına yanıt
    Aynen bnde o sorunu yaşıyorum kapatcak bi yer bulamadım

• YouTube muzik kullanırken şarkı listeyi açıp dinlerken ekran üstüne şarkının videosuna tek bir dokunuş yaparsan iki seçenek çıkar video şarkı yazar hangisini seçersen o şekilde çalar.Ios var her şarkı dinlediğinde videolu mu sadece sesmi .Sporify örnek alınacak bişi yok çünkü YouTube hem şarkı istersen bir harekette video sunuyor.Spotify sadece ses sunar.Bir istisna Tidal müzik videosuda sunar.Kullanıcı kolaylığı içindi her liste albümde ses veya müzikmi diye sorar.Öneri argoritmasıda spotify iyidir.Kıyaslama yapmak için en az 6 dinlemelisin.Eyerki YouTube google acontlu kullanıyorsan yıllardır izlediğin müzik tarzı bilir ve Öner’i yapar.Bir ay kullanımla bu çözülmez.Türkiyede YouTube müzik yeni yurt dışında bayandır var. Bu arada YouTube music tidal ve spotify aynı anda kullanıyorum.Kıyaslama yapmak için süre verilmelidir.

★ YouTube Music Türkiye ANA KONU  ★ Kardeşlik ve Yardımlaşma

★ YouTube Music Türkiye ANA KONU  ★ Kardeşlik ve Yardımlaşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 22 Ağustos 2019; 19:6:28 >

• UmutAkcicek kullanıcısına yanıt
    Aile gurubunuzda hala yer varsa katılabilirim yıllıkta üye ücreti tek seferde ödeyebilirim.

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    sorun şu normalde ayarlarda video oynatma kapalı şeklinde seçenek olması lazım ios uygulamasında şarkıyı açtığımda direkt video olarak açıyor sonrada kapatmak isterseniz ayarlara girin diyor fakat ayar yok hepsini default video olarak açıyor üstten şarkıya alsam bile interneti yemiş oluyor bir kere aşırı amatör buldum uygulamayı şaşırdım google nasıl böyle basit hatalar yapar spotify ios versiyonunda equalizer var youtube musicte yok daha çok gelişmesi lazım

en dikkatimi çeken diğer husus ise spotifyda beğenilen şarkıların hepsini çevrimdışı olarak indirip dinleyebiliyorsun 1050 şarkı var 10 gb kaplıyor youtube da çok karışık bu saçma sapan bir şekilde şu an ki haliyle çok amatör duruyor
  • ckm kullanıcısına yanıt
    Bence de video - ses ayrımının keskin bir şekilde yapılması gerekiyor. Ben video namına hiçbir şey istemiyorum mesela sadece audio streaming istiyorum ama bu seçenek web sürümünde de yok. Saçma sapan bir şey yapmışlar. Spotify'a devam şahsen

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Normalde bu tur uygulamalarin arsiv sorunu olur youtube’da arsiv sorunu yok ama muhtesem yazilimsal sorun var uygulamanin bastan asagi yenilenmesi gerekiyor spotify bu konuda harika cok az kisiyi spotifydan vazgecirir boyle giderse

• https://youtubeizleindir.org/ burdan youtube videolarını indirebilirsin ücretsiz güncel mp3 yerli yabanlı listesi de var yukarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckm

Normalde bu tur uygulamalarin arsiv sorunu olur youtube’da arsiv sorunu yok ama muhtesem yazilimsal sorun var uygulamanin bastan asagi yenilenmesi gerekiyor spotify bu konuda harika cok az kisiyi spotifydan vazgecirir boyle giderse
    Ben mobil uygulamayı spotify'dan daha kararlı buldum.

Ancak spotify'ın algoritması fersah fersah daha iyi bana göre YT music'e göre.

Belki biraz daha şans vermek lazım.

Bir farklı durum da ses olarak YT Music daha yüksek spotify'a göre.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.