Şimdi Ara

YOUTUBE KANALIM HACKLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR BU YAZDAN BERİM GİRMEDİM ŞAPKALI OYUNCU ADLI KNAL HACKLENMİŞ BEN DAHA YENİ FARKETTİM GOOGLE MESAJ ATSAMDA HER SEFERİNDE DAHA FAZLA BİLGİ VERİNİZ YAZIYO ADSENSEDE KİMİN ADINA KAYITLI OLDUĞUNU BİLE YAZDIM BİDE BU İNSAN ZIMBIRTISI 120 VİDEOMU SİLİP 2 VİDEO YÜKLEYİP KENDİNİ BENİM GİBİ TANITMIŞ KAFAYI YİYECEM Bİ ALLAHIN KULU NASIL ÇÖZÜCEM BİLİŞİM SUÇLARINA MI BAŞ VURUCAM Bİ YAZIN ALLAH RIZASI İÇİN BEN O KANALA EMEK VERİP UĞRAŞMIŞTIM OKUL YÜZÜNDEN ARA VERMİŞTİM ŞİMDİ KENDİNİ BEN GİBİ TANITIP KANALIMDAN TİRAJ YAPIYO

BİLİŞİM SUÇLARINA VERİRİSEM YAKALANIRMI?
    YAKALANIRSA NE KADAR CEZA YER?
    BAŞKA BİR ÇÖZÜM VARMI?
    ALLAH RIZASI İÇİN YAZIN

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatali99

EVET ARKADAŞLAR BU YAZDAN BERİM GİRMEDİM ŞAPKALI OYUNCU ADLI KNAL HACKLENMİŞ BEN DAHA YENİ FARKETTİM GOOGLE MESAJ ATSAMDA HER SEFERİNDE DAHA FAZLA BİLGİ VERİNİZ YAZIYO ADSENSEDE KİMİN ADINA KAYITLI OLDUĞUNU BİLE YAZDIM BİDE BU İNSAN ZIMBIRTISI 120 VİDEOMU SİLİP 2 VİDEO YÜKLEYİP KENDİNİ BENİM GİBİ TANITMIŞ KAFAYI YİYECEM Bİ ALLAHIN KULU NASIL ÇÖZÜCEM BİLİŞİM SUÇLARINA MI BAŞ VURUCAM Bİ YAZIN ALLAH RIZASI İÇİN BEN O KANALA EMEK VERİP UĞRAŞMIŞTIM OKUL YÜZÜNDEN ARA VERMİŞTİM ŞİMDİ KENDİNİ BEN GİBİ TANITIP KANALIMDAN TİRAJ YAPIYO

BİLİŞİM SUÇLARINA VERİRİSEM YAKALANIRMI?
    YAKALANIRSA NE KADAR CEZA YER?
    BAŞKA BİR ÇÖZÜM VARMI?
    ALLAH RIZASI İÇİN YAZIN

Kardeşim en iyisi bilişim suçların habaer vermek. Ben yakalanacağını düşünüyorum. Ne kadar ceza yer bilmem ama sanırım kanalını geri alabilirsin.

• Kara Mööcük K kullanıcısına yanıt
    pekiya ne gibi kanıtlar sunabilirim biraz zaman geçti ama bide adsense hesabındaki kişinin adını değiştiremez dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatali99

pekiya ne gibi kanıtlar sunabilirim biraz zaman geçti ama bide adsense hesabındaki kişinin adını değiştiremez dimi?

Eğer youtube hesabını kendi bilgisayarından kurduysan onlar bunu tespit edebilir ve bunu kanıt olarak sunabilirsin.
  • Geçmiş olsun.
  • Benim de GaMeLoGTR adlı bir kanalım var.Böyle bir sorunla karşılaştırm. Yapman gereken bağlı e postalarina kod gögönderdimilmesini talep etmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogukanKLS -- 25 Ocak 2015; 23:26:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.