Şimdi Ara

Youtube'da olan film tavsiyeleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
47.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Youtube da olan Türk veya yabanci fark etmez film oneriniz varmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yutuba yüklenen filmler genelde izlenmez halde oluyor. Pek tavsiye etmem. Fakat arzu film şirketi kendi filmlerini iyi kalitede yutuba yüklüyor . O kanaldan izleyebilirsiniz.
  • Dolanırken Kaçma Birader e denk geldim güzeldi

• Kreuzy K kullanıcısına yanıt
    Müthiş bir film mutlaka izle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kreuzy K kullanıcısına yanıt
    Leonun özel sansürsüz versiyonu da varmış şimdi fark ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube'da film izlenmez. Sadece türk dizisi izleyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Youtube'un ücretli sürümünden bahsediliyor sanıyordum.

Youtube'dan korsan film izlenmez. Zaten yüklenen olursa anında siliyorlar. Gözden kaçanlar da genelde berbat kalitede oluyor. Veya filmin adını yazmıyorlar veya doğru yazmıyorlar.

Youtube'dan anca günü geçmiş yerli dizi izlersin. Kaliteli yerli dizi önerisi yapmak gerekirse Kardeş Payı dizisine mutlaka bak. İlk sezonu sansürsüz olarak Youtube'da mevcut. Ya da Puhutv'den tüm bölümleri sansürsüz izleyebilirsin. Bir de aynı elemanların (Ahmet Kural ve Murat Cemcir) daha önceden İşler Güçler adında yaptıkları dizileri de fena değil. Ama Kardeş Payı ile çıtayı çok fena yükseltmişler. Bu elemanların yaptıkları filmler ise berbat, vasat.

• pardon ve zaman makinesi 1973. zaman makinesinin isme ön yargılı bakma klasik türk komedi filmlerinden diil. hoş,sıcak,mutlu eden
    bir film.
  • Dünya sinemasında ve Türk sinemasında yer alan çok eski filmleri izlemek için hayli faydalı bir kaynak YouTube. Çok eski filmleri herhangi torrent sitesinde veya fiziksel hâlde bulmanız mümkün değil. Örneğin; Charlie Chaplin'in 15, 20 dakika aralığında değişen bir sürü kısa filmi var, bunlara rahatça YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Türk sinemasında öne çıkmamış, pek bilinmeyen filmlere de aynı şekilde YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Lâkin, bu filmlerin görüntü kaliteleri pek iç açıcı olmuyor genelde, yine de sinema sever birisi için faydalı bir kaynak.

• papummmm P kullanıcısına yanıt
    Cok eskı fılm hocam ya zaten konusmuyor chaplın gıder cem yılmazı ızlerım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.