Şimdi Ara

Youtube'da bizdeki amator testciler profesyonellerden daha cok izlenmiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: brkprlk35

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

İnsanlar bir de karşılarında soru sorduklarında cevap alabilecekleri videoları izliyorlar.

Örneğin o dergilerin videolarına yorum yapsanız cevap alamazsınız. Ama tekil ve amatör kişilerden cevap alabilirsiniz.

Ayrıca o televizyona çıkıp işte bu araç görüyorsunuz şöyle. Teknik verileri ekrana yansıtıp, fiyatı söylemek olmamalı. Aracı ona verdikleri için orayla da kötü olmak istemiyor, kendisi de anti bilmemneci adım çıkmasın diye doğruları söylemiyor. 2 genç insanın testleri var bu ara onları izliyorum. Çok doğrucular. Forumda 2 3 kere inceleme videoları kondu konular kapandı. İsmini bile yazamıyorum sitenin. Ama en son Golf incelemesi yaptı öyle söyliyeyim.

Bence aracın test surusune gidip 4-5 km kullanan kişilerden saglıklı bilgi alınamaz. Bunu yapmak yerine araç sahibi birini yolda çevirip 5 dk konussanız size çok daha yararlı bilgiler verecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tplatpla01

quote:

quote:

İnsanlar bir de karşılarında soru sorduklarında cevap alabilecekleri videoları izliyorlar.

Örneğin o dergilerin videolarına yorum yapsanız cevap alamazsınız. Ama tekil ve amatör kişilerden cevap alabilirsiniz.

Ayrıca o televizyona çıkıp işte bu araç görüyorsunuz şöyle. Teknik verileri ekrana yansıtıp, fiyatı söylemek olmamalı. Aracı ona verdikleri için orayla da kötü olmak istemiyor, kendisi de anti bilmemneci adım çıkmasın diye doğruları söylemiyor. 2 genç insanın testleri var bu ara onları izliyorum. Çok doğrucular. Forumda 2 3 kere inceleme videoları kondu konular kapandı. İsmini bile yazamıyorum sitenin. Ama en son Golf incelemesi yaptı öyle söyliyeyim.

Bence aracın test surusune gidip 4-5 km kullanan kişilerden saglıklı bilgi alınamaz. Bunu yapmak yerine araç sahibi birini yolda çevirip 5 dk konussanız size çok daha yararlı bilgiler verecektir.

Yeni çıkan bir araç için 4-5 kilometre düzgün bilgisi olan için yeterlidir. Önemli olan şeyler bellidir. Direksiyon tepkileri, gaz tepkileri, iç mekan. Niye yeterlidir çünkü aracı nerede deneyeceğini biliyordur zaten işini bilen. Sert bir viraja girer bakalım ESP zamanında devreye giriyor mu? Bakalım kaç tane göz var kullanışlı mı? Normal kullanıcı ESP'ye ihtiyacı olmaz ama 1 kere olur o da geç devreye girerse ne anlamı kalır?

• quote:

quote:

Kimmis o hocam, merak ettim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araba incelemesi yapmak için illa profesyonel olmak mı lazım?
    Yapan arkadaşların ellerine sağlık gayet güzel ve yüzeysel bilgi veriyorlar zaten fazla teknik bilgiye gerek yok o arabaya binicek Ahmet amca için çok fazla teknik bilgiye gerek yok onun için yaktığı yakıt çok mu, bardaklıklar var mı, 2. elde rahat satılıyor mu veya yedek parçası bulunabilir mi gibi soruların cevapları önemli ve yeterlidir..
  • quote:

quote:

quote:

Kimmis o hocam, merak ettim?

http://oto-park.com/haberler/robocop-volkswagen-golf-14-tsi-act-highline/1037

• çünkü daha tarafsız ve samimi. içlerinde başarısız olanlar olabilir ama standart kullanıcılarız, standart insanların izlenimleri daha önemli. aynı durum film ve yemek eleştirmenleri için de geçerli, adamların beğenip beğenmediği standart vatandaşı ilgilendirmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.