Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
1
Favori
14.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitterda Dursun ve otelleriyle ilgili +18 bi mevzu patladı. İstifa et dedik etmedi rezil olup mecbur gidicek olay yayılırsa
  • bundan daha kötü bir yönetim olamaz.. neredeyse hiç transfer yapmayıp eldeki iyi yabancıları da gönderdiler. veya kalmalarını sağlayamadılar.. daha kötü ne olabilir?
  • FFP olayları falan büyük sıkıntı. Liseliler klübü bırakmış Dursun'a toparlarsa çökeriz üstüne diye bekliyolar. En az 1.5 sene daha kalır bu adam
  • Saat 23:20 itibariyle Mustafa Denizli'nin de üstünü çiziyorum.

Sonun Hamza gibi olacak dede.
  • Mustafa Denizli kendini budama başlamıştır , hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamza kalsaydı bundan kötüsü olmazdı.

Adam batık durumdaki gsyi daha fazla borç batağına sokmadan çıkış yolu aradı ama hain ilan edildi.

Mustafa Denizli ile başarılar artık benitez çöpüne 8m euro verip aldırır çok umrundaydı gs denizli nin
  • Ne Hamza ne Denizli bu takımın ilacıdır. Aslında bu takımın ilacı da yok.

İlacı uygulamak için öncelikle kangrenli yeri kesmek lazım. Yeni çerileri dağıtmadan bu takımın başına istediğinizi getirin bir şey düzelmez.

Sabri,Semih,Selçuk,Umut,Burak,Yasin,Olcan,Emre..
  • Hamza hocayı gönderdiniz dertler bitti değil mi ?
    Resmen şahlandık.
    Bu taraftara da, yönetime de her şey müstehak.
  • Hamza yılanın kuyruğuydu. Şimdi sıra başında. Yönetim de gidecek dertler bitecek.
  • Yönetim borçlarınızı bitirmeye çalışıyor, yeri geliyor cebinden harcıyor. Bence ayıp ediyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dovah kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Beyler Denizli büyük ihtimal şampiyon yapar. Bu yönetim zor gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl gençler eğleniyor musunuz Hamza hocanın gönderildiği günkü gibi?
  • Hamza Hamzaoğlu: Sezon sonu hedefimiz ilk 6'yı yakalayabilmek. Bazı kulüpler ceza alırsa, 7. ve 8. kulüpler Avrupaya gidebilir.

• Taaa ilk seçildiğinde görgüsüzce kupanın üstüne yattığı zaman ne mal olduğu belliydi. Bazı arkadaşlar daha yeni anlıyor Dursun denen çapsız herifin ne mal olduğunu.
  • Bugünkü durumumuz hiç de sürpriz olmadı. Çöküşümüz daha 2015 Haziran ayında belliydi.
  • Ahmet Özdoğan veya Turgay Kıran seçilmiş olsaydı durum daha iyi olurdu. Bu adamların en azından yöneticilik tecrübesi vardı.
  • Ahmet Özdoğan seçimden önce "Hamza hoca ile görüşürüz, fikirlerimiz uyuşursa devam ederiz." gibisinden konuşmuştu. Dursun efendi ne demişti, "Ben burada olduğum sürece Hamza kalacak."
  • oo beyler taaamdır hamza gitti herşey süper tek sorun hamzaymış meğersek. pis köylü tu kaka hamza.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.