Şimdi Ara

Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
1
Favori
14.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hala aciklanmis transfer yok, eğer transfer dönemi böyle devam ederse, ayni konuyu öyle bir xx xxoglu seklinde acacağım ki adminlerin sildiği denge başligi solda sıfır kalacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barbar kullanıcısına yanıt
    Abim seninle hiç bi alakası yok sakın yanlış anlama. Twitterdan mentionsız laf çakmaya çalışanlara yazdım.
  • Denge lan!

Benide ekle

• quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Abim seninle hiç bi alakası yok sakın yanlış anlama. Twitterdan mentionsız laf çakmaya çalışanlara yazdım.

Adamı kızdırma lo, sonra beni dövüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki şöyle bir kadro kurulsa bu tutumunuz değişecek mi?

Muslera
    Maxi Perreria
    Chedjou
    Semih
    Telles
    Melo (Inler/Song)
    Selçuk
    Podolski
    Sneijder
    Yasin (Burak/Bruma)
    Huntelaar (Burak)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Orijinalden alıntı: Difensore

Adamı kızdırma lo, sonra beni dövüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Peki şöyle bir kadro kurulsa bu tutumunuz değişecek mi?

Muslera
    Maxi Perreria
    Chedjou
    Semih
    Telles
    Melo (Inler/Song)
    Selçuk
    Podolski
    Sneijder
    Yasin (Burak/Bruma)
    Huntelaar (Burak)

Öncelikli derdimiz iyi kadro kadro kurulması değil. Yeniçerilerin kaytarılması, otorite sağlayamama, skandal değişiklikler, skandal açıklamalar, kötü yöneticiler, yalan söylemek vs. Transfere tapan adamlar değiliz, yaşımız küçük değil. Ama transferde söylenenlerle yapılanlar çelişince ona da büyük tepki gösteriyoruz haliyle.
    Bence şuan en büyük sorun ne futbol ne basketbolda imzalanan bi sponsorluk olmaması. Bu takım şampiyon olmuş dördüncü yıldızı takmış sponsorlukla ilgili en ufak haber bile yoksa başarısızlık var demektir. Basketbol için Türkiye'deki gelmiş geçmiş en büyük sponsorluk olacak dedi sadece Odeabank lafı dolanıyor ortada onda da daha imzalanmış bişey yok. Bu çapsızlıklarla Adnan Polat dönemine geri döneceğimizi düşünüyorum.

• Vizyonsuz, kariyeri devam ettiği sürece birinci sınıf olamayacak bir teknik adam ve başkanıyla vs. ağırlığı zerre bulunmayan bir yönetimi asla kabullenemiyorum.

Ekleyebilirsin.
  • sezon sonunda sürekli hamza hocaya burağa selçuğa sallayan ergenleri göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Peki şöyle bir kadro kurulsa bu tutumunuz değişecek mi?

Muslera
    Maxi Perreria
    Chedjou
    Semih
    Telles
    Melo (Inler/Song)
    Selçuk
    Podolski
    Sneijder
    Yasin (Burak/Bruma)
    Huntelaar (Burak)

Değişmeyecek çünkü Huntelaar'ı alsak gidip ortasahaya Iniesta'yı alsakta sistemi değiştirir bir şeyler yapar yine ilk 11'e Burak ve Selçuk'u yazar.

Transfer konusunda millet kadro yapıp paylaşıyor,Huntelaar'ı santrafora Burak'ı sağ kanada koyuyor herkes hiç kimse Burak'ın kesileceğine ihtimal vermiyor
  • Hamza Ekim ayını göremez.

• sieve S kullanıcısına yanıt
    Ya oldu ki istediğimiz kadroyu kurdu. Hadi bir çılgınlık daha yaptı bir de Burak'ı kesti.

Neyse bundan sonrasına beynim error verdi boşver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle beni. idari ve teknik kadro çok yetersiz. umut transfer sezonu başlamadan gönderilmeli, kadro şişkinliği azaltılmalı ve eksik yerlere transferler yapılmalıydı. önümüzde bunları yapabilmek için en fazla 1 ay var ve teknik kadro uyuyor. diğer yandan sponsor hala bulunmuş değil, transferde pazarlıklar çok uzun sürüyor, aysal gibi bir iş bitirici lazım. adam 15 dk'da sneijderi aldı. cüneyt tanman vs bunlarla olmaz. yurtdışında sağlam bağlantıları olan bir sportif direktör lazım. scooter ekibi zaten allaha emanet. adamların bir kere olsun düzgün bir iş yaptığını görmedim. ekle benide.

Not: kanka avatardaki hatun kim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

ekle beni. idari ve teknik kadro çok yetersiz. umut transfer sezonu başlamadan gönderilmeli, kadro şişkinliği azaltılmalı ve eksik yerlere transferler yapılmalıydı. önümüzde bunları yapabilmek için en fazla 1 ay var ve teknik kadro uyuyor. diğer yandan sponsor hala bulunmuş değil, transferde pazarlıklar çok uzun sürüyor, aysal gibi bir iş bitirici lazım. adam 15 dk'da sneijderi aldı. cüneyt tanman vs bunlarla olmaz. yurtdışında sağlam bağlantıları olan bir sportif direktör lazım. scooter ekibi zaten allaha emanet. adamların bir kere olsun düzgün bir iş yaptığını görmedim. ekle benide.

Not: kanka avatardaki hatun kim?

Lina Merkalina bro.

• Beyler bugünkü açıklamaya bakın

• Dengesiz yorumlar yapmayin

• Beyler yakisiyomu . biraz bekleyin . ondan sonra karar verin . bize dusen destek cikmakken sizin yaptiginiza bakin. Biraz sabir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda yönetime bakışım biraz yumuşadı ama Hamza yine tam gaz taraftarı nefret ettirecek açıklamalara devam ediyor. Hamza defolsun gitsin bu takımdan. Yönetim konusunda kararsızım

Huntelaar + Maxi Pereira'yı alırlarsa bir şansı hak ederler. Hamza takım içi denge diye diretmesine rağmen gittiler Podolski'yi getirdiler. Bu, taraftarı biraz da olsa dinlediklerini gösterir. Eğer taraftarı dinlemeye devam edip Huntelaar +Maxi getirirlerse taraftar yönetimi affedecektir. Hamza'nın affedilmesi daha zor.

Hamza'nın affedilmesi için ŞL gruplardan çıkması veya Uefa çeyrek finale çıkması gerekli. Üstüne de tekrar TR ligi şampiyonu olması gerekli. Bunları yapamazsa zaten taraftar Hamza'yı her maç istifaya çağırır.
  • Dengenin dediği olur arkadaşlar , kesinlikle desteklemiyorum.
  • Bir skandal transfer daha Adam senelerdir sakat bu paraları vermenin mantığı ne? Jem kadar oynayabilecek yabancı futbolcu yok mu ya? Vizyonsuz çapsız herifler. Gittiğiniz gün bayram.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.