Şimdi Ara

YÖNETİCİLER MESAJI SİLEBİLİR. İPTAL ETTİM HD 2900XT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Yalova
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 99 ytl lik 2900xt lazım kutu ve garantili olmalıdır. YÖNETİCİLER KONUYU SİLEBİLİR.
    yorum serbestir.100 ytl ye satılan palit 2900 xt yi de hatırlayalım lütfen
    http://forum.donanimhaber.com/m_25038255/tm.htm LİNKİ DE BU.
    garanti konusunda da o kart çıkalı 2 sene olmadı garantileri vardır diye düşündüm.
    bide hiç boşuna kartınızı övmeyin o kart bir yanardağ misali vasat bir karttır.
    alma sebebim hiç 512 bitlik kart kullanmamış olmamdır beni orta karar idare etsin yeter.
    hiç çekinmeden yorum yapınız lütfen.tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

uygun olursa 2 adet de alabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 9 Ağustos 2008; 0:48:18 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bu kartın üstüne çıkan 3870 ve 4850 leri düsünürsek, Nvidia tarafında oyunlarda bu kartan daha iyi olan 8800GTS ve 8800GT leri düsünürsek fiyat cok normal dostum. Fazlası da para ziyanı. Bu fiyata aradıgını bulacagından eminim.
  • Mükemmel bir kart. Yanlız AA ve AF özürlü. 512 bit olması oyun haricinde profesyonel kullanımlarda da kartın değerini arttıran bir özellik. Yanlız bu fiyata biraz zor bulunur ve FSP Epsilon 600 watt veya dengi bir PSU gerektirir.
  • evet. 400W kaliteli bir PSU ile çalışacağını sanmam bu kartın. Yaw bunların az yakanları LPG takılanları yok mu yaw??????
    quote:

Orjinalden alıntı: SavageWarrior

Mükemmel bir kart. Yanlız AA ve AF özürlü. 512 bit olması oyun haricinde profesyonel kullanımlarda da kartın değerini arttıran bir özellik. Yanlız bu fiyata biraz zor bulunur ve FSP Epsilon 600 watt veya dengi bir PSU gerektirir.
  • bende bu kart sahiplerinden biriyim ,600 watt rahat çalışması için yeterli daha aşağısını denemedim ama performansını etkileyblir sistemin,eğer photoshop veya 3d modelleme ile uğraşıosanız ve polinom hesabı yapan özel kartlara 500-1000 dolar ayıramıosanız elde edeceğiniz en iyi kart, 3870 ve 8800 serisi bu tip programlarda yanından bile geçemio(bizzat kendi deneyimlerimdir) şimdi mac aldığım için pc oyun makinasına döndü. bu kartın piyasası ölmüş lakin banada böle bi teklif geldi 150 ytl ye satıcağıma ewde süs eşyası yaparım heybeti yeter tabi bu benim kendi fikrim.
  • valla güzel cevap:))ama aynı fiyata bulursan bende gaza geldim bende alıyorum:))
  • arkadaşlar hiç kartın fiyatını çok demeyin lütfen bu kartın üstüne 3000 ve 4000 serileri çıktı zaten. 260 dan 4850 satıldına göre fiyat iidir bence bu zamanda o karta 250 vermek ayıp olur, 0 4850leri 260 civarı satan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 2 Temmuz 2008; 22:02:27 >

• bence fiyat çok normal 1,5 2 yıllık kart için şimdi arkadaşın dediği gibi 4850ye 260 m veriyor bence bulabilirsen al arkadaş
  • 180ytl civarında 8800GT satıldıktan sonra zaten bu kartın edebileceği max. değer 150ytl'dir. kısaca fiyat gayet normal
  • 2900XT ler tam bir elektrik canavarıdır. 500 watt lazım en az.

Isı olarak da kalorifer gibiler. Fan sesi rahatsız edicidir.

150 de uygun gibi fakat elektiriğe gelen %25 zam ile 30 daha verip 8800gt almak daha mantıklısı. Çünkü psu da lazım bu alete güçlüsünden
  • ya anlıyamadığım bişi var herkez çok güzel sallıyor neden anlamadım bende 1 gb 2900pro var powerim tagan 430 watt bi uydurmuşsunuz 500 watt bilmemne sanki bütün kartları denemişsinizde konuşuyonuz ayrıca 3870 asusun kartınıda kullandım sözde 55 nm yabu karttan dahada fazla ısınıp ses yapıyor ayrıca bu kart kadarda oyunları rahat açmıyor halen bilmeyen kişilere duyurulur
  • bu kart gerçekten bir efsanedir...ben de forumdan bir hevesle almıştım, 250 ytl idi tabi o zaman ama malesef arızalı çıktı, geri vermek zorunda kaldım...150 ytl de gerçekten çok iyi fiyat bence, kartın 512 bit olması apayrı bir güzellik...Olsa da biz de alsak İyi forumlar
  • merak ettiklerim

bu kartı beğenmeyenler madem bu kadar kötü neden 3870 aramıyor ?

anlamadıgım bir noktada elektrigi çok yakıyor diye fiyat belirlemek şimdi kriter bumu oldu ?

kaliteli 400 450 watt da performans düşüklügü yaşayan varmı ?

ek olarak; eder etmez ayrı konu alıcısına göre 200 de eder 300 de 100 e almayanda çıkar ama yorumlar biraz elle tutulur olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seventyseven -- 12 Temmuz 2008; 17:05:45 >
  • performans düşüklüğüyle alakası yok bendede 430 watt tagan var kart canavar gibi onu söylüyenler yani işte 500 ve üzeri diye sallıyan kişiler bende hani bişiler biliyom demek için yoksa bildikleriyle bi alakası bile yok ama bi laf var işte ağzı olan konuşuyor bu kart 3870 ten daha iyi bir kart
  • quote:

Orjinalden alıntı: vipmail123

quote:

Orjinalden alıntı: ghost recon advenced

Sallıyan kişiler bende hani bişiler biliyom demek için yoksa bildikleriyle bi alakası bile yok ama bi laf var işte ağzı olan konuşuyor bu kart 3870 ten daha iyi bir kart

Yukarıda kendini gayet güzel tanıtmışsın.
    Bu kart 3870'den daha iyiymiş...

canım benim hayatında hiç analiz veya da başka bişey yaptınmı ? bir kere yap sonra kendini degerlendir nasıl oluyormuş ondan sonra millete kendini iyi tanıtmışsın vs laflar etme hadi kendine iyi bak ayrıca kart parasının verdigi performansı vermiyor.siz buna isterseniz 1000wattlık psu takın yine aynı şey olur

• 3d mark puanlarına bakılırsa bu kart 3870 den daha iyi tabi. Ama oyunlardaki ortalama performansı hd3870 den daha kötü tabi, o da var. 3d mark oynayacam ve sabahlara kadar test yapıp yüksek puan alıp isim yapacam ve kendimi tatmin edecem diyosan 2900XT alacaksın dostum. Ama agırlıklı olarak oyun oynayacam bana ne 3d marktan dersen hd3870 al o zaman.
    quote:

Orjinalden alıntı: vipmail123

quote:

Orjinalden alıntı: ghost recon advenced

Sallıyan kişiler bende hani bişiler biliyom demek için yoksa bildikleriyle bi alakası bile yok ama bi laf var işte ağzı olan konuşuyor bu kart 3870 ten daha iyi bir kart

Yukarıda kendini gayet güzel tanıtmışsın.
    Bu kart 3870'den daha iyiymiş...

• Arkadaşın önerdiği fiyat gayet normal. 2-3 ay sonra bu kartlar 100 YTL altına bile zor satılır.
  • 2900 tx sahipleri nerde millet yastık altı yaptı heralde.turşusunu mu kurdular nedir anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 13 Temmuz 2008; 22:44:39 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9800gx2 -- 14 Temmuz 2008; 4:05:03 >
  • High power 'ın 560watt lık güç kaynağı ile çalışmaz mı??
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.