Şimdi Ara

YOLDA ADAM ARABA İLE BENİ SIKIŞTIRDI KAVGA EDECEKTİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
2.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akadaşla araba ile geziyorduk önümde renault flash vardı sürekli gaza bastığım için biraz yan oturdum ayağımıda gazın kenarına koydum ağrısı gitsin diye normalde solladıktan sonra aynaya bakarım uzun mesafe açtıktan sonra önüne girerim flashı sollarken dibinden girdiğimi görmedim sonra adam sürekli uzun farları açık gitmeye başladı benimde dikkatimi çekti sonra adamı tekrar sollarken yanımdaki arkadaş solladığım flashtaki adama laf attı neden uzunları kapatmıyorsun diye adam önüne bak diye laf attı sonra beni solladı ve önümü kesmeye başladı sağda durdu bende kavga çıkacağını anladığım için durmadım bastım sürekli arkamda sellektör yapıyordu arkadaşım bana inelim adamı dövelim dedi araba kiralık olduğu için kavga sırasında adam arabaya zarar verir diye düşündüm kavga etmek istemedim eğer yanımda biber gazı olsaydı arabadan inip sıratına sıkardım karısı bile yolda giderken el hareketleri yapıyordu küfür anlamında aslında inip dövecektimte kiralık araba olduğu için kavga etmedim karısı bile dayaklıktı

evet arkadaşlar sizce kavga mı etmeliydim yoksa kavga etmeden uzaklaşmam daha mı iyi oldu

cevaplarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive09 -- 6 Aralık 2012; 17:41:46 >

• Dostum saçmalama kavgadan kaçabilme imkanın varsa kaçacaksın. Eğer imkanın yoksa yapabilecek bir şey de yok, uğraşmaya değmez.
  • kardeş suan olay oluyor olsa anlarımda, olay olmuş bıtmış ölmüş eşşegın davasını etmek nıye
  • beladan uzak durmak en güzeli,
    bende benzer bir olay yaşamıştım
    yan yoldan e-5 e girerken bir servis aracı arada baya mesafe olmasına rağmen gazı kökleyip üstüme çıkacaktı resmen bir şey yapmadım ilerde aracını korkutma amaçlı üzerime doğru sürdü aracını adam 45-50 yaşlarında vardı bana yaptığının aynısını bende ona yaptım beklemiyordu tabi,
    çıldırdı sellektörler mi dersin arkaya geçip dibime kadar yanaşması mı dersin neler yapmadı en son yine dibime kadar yanaşınca sinirlenip fren yaptım oda asıldı frenlere sonra devam ettim yine geldi çek kenara felan filan el kol hareketler bir sürü tantana devam ettim tabi ki, ama herkesle uğraşmamayı öğrenecekler, kavgaya girsem eminim ki adam boş değildir bir bıçak yada sopa vs vardır bende birşey yoktu
    birde servisi tıklım tıklım dolu, daha evel bir servisin içindekiler le beraber bir aracın sürücüsüne saldırdığını gördüm o yüzden durup kavga etmeye değmez, delikanlı insan kalmadı ya yanında silah ya sopa yada 8-10 kişi dalarlar 1 kişiye
    trafikte genelde kimseyle uğraşmayı sevmem ama böyle yapıldığında dayanamıyorum

• Heey evlat,şimdi sakinleş ve o elindeki klavyeyi yavaşça yere bırak.Senin derdin ne ha,lanet olası arabayı koy çekmeceye
  • yav he he.gif

diyip gideceksin. uğraşmaya değmez dövsen dert dövmesen dert..
  • zindan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence ona kimin patron olduğunu göstermeliydin
  • Böyle durumlarda dikkat etmek lazim adamda emanet felan vardir birde deliyse allah korusun.

• Ah benim önüme gelmezki böyleleri sağa çekip beklese ah ah
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ah benim önüme gelmezki böyleleri sağa çekip beklese ah ah

Araba kiralık olmasaydı yapacağımı bilirdim de arabaya zarar verirdiye durmadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclusive09 -- 6 Aralık 2012; 18:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive09

quote:

Araba kiralık olmasaydı yapacağımı bilirdim de arabaya zarar verirdiye durmadim

Araba kiralık olsa nolcak rent a car kaskon yokmu ? En kötü birşey yapsaydı zabıt tuttururdun orda cebinden 1 lira para çıkmazdı rent a car kaskosu varsa eğer
  • Şimdi olayı anlamadım ama ne kadar haksız da olsa yanında karısı, çocuğu, sevgilisi bulunan adam dövülmez. Ha, sonra tek yakalayıp döversin orasını bilmem
  • quote:

ah bi gelmiyorlar senin önüne dimi.gelseler bi...
    adam çıkardımı sustalıyı kedi gibi arabanın altına kaçma sonra.

neyse konuya gelecek olursak insanların geneli haysiyetsiz olduğu için trafikte kavga etmek sakıncalı.
    eşit şartlarda dövüş hiçbir zaman olmuyor.ya jopla bıçakla iner arabadan yada 4 kişi iner v.s.adam hazırlıklı zaten bişe olsada insem diye.
    sen mal gibi inersen yer dayağı oturursun.
    bu seni küçültmez şartlar eşit değil bikere.
    ama dayak yediğinle kalırsın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: webaslan

quote:

ah bi gelmiyorlar senin önüne dimi.gelseler bi...
    adam çıkardımı sustalıyı kedi gibi arabanın altına kaçma sonra.

neyse konuya gelecek olursak insanların geneli haysiyetsiz olduğu için trafikte kavga etmek sakıncalı.
    eşit şartlarda dövüş hiçbir zaman olmuyor.ya jopla bıçakla iner arabadan yada 4 kişi iner v.s.adam hazırlıklı zaten bişe olsada insem diye.
    sen mal gibi inersen yer dayağı oturursun.
    bu seni küçültmez şartlar eşit değil bikere.
    ama dayak yediğinle kalırsın..

Ee çıkardı sonra ? Bizim arabamızda boş değil herhalde o bana sustalı çekene kadar haydar komasına sokarım

• quote:

Orijinalden alıntı: TenVeFeknoloji

Şimdi olayı anlamadım ama ne kadar haksız da olsa yanında karısı, çocuğu, sevgilisi bulunan adam dövülmez. Ha, sonra tek yakalayıp döversin orasını bilmem

ne alaka mesajda karısıda eli ile küfürlü hareket yaptı diye yazdım okumadın galiba öyle karı koca ikisinide dövmek lazım
  • quote:

quote:

Şimdi olayı anlamadım ama ne kadar haksız da olsa yanında karısı, çocuğu, sevgilisi bulunan adam dövülmez. Ha, sonra tek yakalayıp döversin orasını bilmem

ne alaka mesajda karısıda eli ile küfürlü hareket yaptı diye yazdım okumadın galiba öyle karı koca ikisinide dövmek lazım

Hocam o zaman al bir sopayı, ikisinin de ağzını burnunu kırıp veterinerin önüne bırak kaç Ama bazı durumlar oluyor, adamın yanında sevgilisi varken saçma sapan sebeplerden kavga çıkıyor, bu durumda haksız ve güçsüz bile olsa adam dövülmez, kaçılır, hatta bazı ağır abiler işi abartıp dayak yerler adamın gururunu kırmamak için

Neyse 1900'lerden beri görülmeyen bir adamlık örneği zaten bilerek dayak yemek. Git döv en iyisi ikisini de

• quote:

quote:

quote:

Hocam o zaman al bir sopayı, ikisinin de ağzını burnunu kırıp veterinerin önüne bırak kaç Ama bazı durumlar oluyor, adamın yanında sevgilisi varken saçma sapan sebeplerden kavga çıkıyor, bu durumda haksız ve güçsüz bile olsa adam dövülmez, kaçılır, hatta bazı ağır abiler işi abartıp dayak yerler adamın gururunu kırmamak için

Neyse 1900'lerden beri görülmeyen bir adamlık örneği zaten bilerek dayak yemek. Git döv en iyisi ikisini de

zaten araba benim olsaydı yapacağımı bilirdim kavgada adam arabayada zarar verir diye durmadım zaten yanımdaki arkadaş diğer arabadaki kadının el hareketi yaptığını 2 kere görmüş bana söyledi sonuçta ben bilerek önüne girmedim görseydim mesafe açtıktan sonra girerdim o ben öne geçtikten sonra uzun farı açtı kapatmadı aslında döverdim dua etsin karı koca hastanelik olurlardı

• Daha hiçbir kavgamda arabaya zarar vermek aklıma gelmedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Daha hiçbir kavgamda arabaya zarar vermek aklıma gelmedi :)

her insan aynı değil senin aklına gelmez onun aklına gelebilir herşeyi düşünmek lazım kavgadan kaçmadım kaçmamda zaten neden durmadığımı açıkladım mesajımda
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.