Şimdi Ara

YOLDA ADAM ARABA İLE BENİ SIKIŞTIRDI KAVGA EDECEKTİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
55
Cevap
2
Favori
2.765
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YOLDA ADAM ARABA İLE BENİ SIKIŞTIRDI KAVGA EDECEKTİK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: codered1983

her zaman arabada bazuka şart yoksa çok uğraştırıyor böyle tipler adamı...

|
    |

Orijinalden alıntı: exclusive09

quote:

Orijinalden alıntı: acheron

quote:

quote:

korkaklığını kiralık arabayla bahane etme gençç

sen neyin kafasını yaşıyorsun araba kiralık ve yanımda sopa gibi şeylerde yok belki adam boş değildir ben onu dövdükten sonra arabadan bişeyler çıkarabilirdi akşam akşam karakolla uğraşmak istemediğim için durmadım sen çok korkusuzsun galiba

bir karar ver araba kiralık diye diyodun şimdi 3 tane şey daha saydın. adam bi ihtimal boş değildir yok döversen arabadan bişey çıkabilirmiş(ceset çıkacak sanıyor heralde bagajdan). ne lan bu, yaşama sen o zaman her an kafana meteor da düşebilir ona bakarsan

allahım sen onu mu anladın bende boş değil arabadan bişey çıkarabilirdi dedim çıkar demedim sonuçta yanımda kendimi koruyacak bişey yok belki adamın arabasında sopa vardır anlamında söyledim

ya kanka burda anonim anonim takılıyoruz kimse bilmiyor kim olduğunu gel kabul et korkaklığını sen de rahatla biz de. kişi kendini bilecek önce aga
    |
    |

bang! bang!

• Yüzbaşı
    579 Mesaj
    babam ben ve annem giderken önümüze kırmızı bi tofaş atladı. babam frene asıldı durduk. adamın yanında bilmiyorum eşimi,sevgilisimi birisi vardı. adam küfür etmeye başladı,babam senmisin küfür eden diyip indi arabadan bende indim ama adam anında gaza asıldı

Orijinalden alıntı: Software Developer

babam ben ve annem giderken önümüze kırmızı bi tofaş atladı. babam frene asıldı durduk. adamın yanında bilmiyorum eşimi,sevgilisimi birisi vardı. adam küfür etmeye başladı,babam senmisin küfür eden diyip indi arabadan bende indim ama adam anında gaza asıldı

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ah benim önüme gelmezki böyleleri sağa çekip beklese ah ah

Araba kiralık olmasaydı yapacağımı bilirdim de arabaya zarar verirdiye durmadim

ne arabası ya sana zarar gelseydi. valla öküzler benden güçlü diye hiç gurur yapmadım ben. köpeklerede hiç gurur yapmam kaçarım senin karşılaştığın kişide bi hayvan.
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TenVeFeknoloji

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TenVeFeknoloji

Şimdi olayı anlamadım ama ne kadar haksız da olsa yanında karısı, çocuğu, sevgilisi bulunan adam dövülmez. Ha, sonra tek yakalayıp döversin orasını bilmem

ne alaka mesajda karısıda eli ile küfürlü hareket yaptı diye yazdım okumadın galiba öyle karı koca ikisinide dövmek lazım

Hocam o zaman al bir sopayı, ikisinin de ağzını burnunu kırıp veterinerin önüne bırak kaç Ama bazı durumlar oluyor, adamın yanında sevgilisi varken saçma sapan sebeplerden kavga çıkıyor, bu durumda haksız ve güçsüz bile olsa adam dövülmez, kaçılır, hatta bazı ağır abiler işi abartıp dayak yerler adamın gururunu kırmamak için

Neyse 1900'lerden beri görülmeyen bir adamlık örneği zaten bilerek dayak yemek. Git döv en iyisi ikisini de

Hacı, ne güzel özetlemişsin durumu. Adamın yanında bir kadın varsa, adam çok ağır bir laf etmemişse herifi pataklamak herif açısından çok onur kırıcı bir durum olur.
    Açık söyliyim, trafikteyken makas atmak ve tampon tampona kapışmaktan zevk alıyorum. Övünmüyorum bu özelliğimle ama yaş 35'e gelse de hız tutkumdan kurtulamıyorum. Kendimi koydum adam yerine. Makas attığım ya da arkasına yapıştığım arabadaki eleman sinirlenip de yanımda bir kadın varken inip trafikte beni pataklasa bir daha yanımdaki kadının suratına bakamam. Tamam makas atanlara, oyun oynayanlara kızabilir insanlar, ama bir insana yine de fiziksel şiddet gösterilmemeli. Ha trafikte benim gibi makas atanlara haddini bildirmek isteyen olursa trafikte benim gibileri zorlayabilir, sıkıştırabilir. Zaten böyle bir durumda psikolojik bir savaş oluyor. Daha fazla fiziksel müdahaleye gerek yok bence di mi arkadaşlar.
    |
    |

• Yarbay
    2188 Mesaj
    Bende clio arkamda 307 onun arkasında şahin çaprazda fluence ve arkasında astra. Çevre yolunda sabit 100 ile bu şekilde gittik, dip dibe. Çaprazımdaki fluence ile yol vermedik kimse de taşkınlık yapmadı, yol ayrımına gelince birşey yokmuş gibi korna basıp yolumuza gittik.
    |
    |
    |
    trafikte sürekli böylelerine denk geldiğim için bana göre durup kavga etmeliydin karsı çocugu olana gelince karısı çolugu cocugu varsa yanında o düşünmüyorsa sen düşünmeyeceksin ben asla affetmem yok servis falan filan yok cok kalabalık aldırmam arabın hemen yanında surekli 1 metre boyunda bir leviye bulundururum çok basıma geldi cok kişiyi durdurup trafikte kafasını gözünü patlattığımda oldu hak ediyorsa haddini bildireceksin :)
    |
    |

quote:

quote:

quote:

korkaklığını kiralık arabayla bahane etme gençç

sen neyin kafasını yaşıyorsun araba kiralık ve yanımda sopa gibi şeylerde yok belki adam boş değildir ben onu dövdükten sonra arabadan bişeyler çıkarabilirdi akşam akşam karakolla uğraşmak istemediğim için durmadım sen çok korkusuzsun galiba

bir karar ver araba kiralık diye diyodun şimdi 3 tane şey daha saydın. adam bi ihtimal boş değildir yok döversen arabadan bişey çıkabilirmiş(ceset çıkacak sanıyor heralde bagajdan). ne lan bu, yaşama sen o zaman her an kafana meteor da düşebilir ona bakarsan

allahım sen onu mu anladın bende boş değil arabadan bişey çıkarabilirdi dedim çıkar demedim sonuçta yanımda kendimi koruyacak bişey yok belki adamın arabasında sopa vardır anlamında söyledim

Arkadaş haklı birader yok araba kiralık olmasa dövücem falan. Zaten adamı dövünce kalkıp arabaya zararmı vericek
    |
    |

• Er
    0 Mesaj
    Herşey Olabilir Arabayada Zarar Verebilir O Tip Manyaklarda Mevcut Sonuçta Korkusuzluğa Gelince Ölüm Vade İşidir Vadesi Yeten Ölür Yani Ölmekten Korkarak Yaşamaktansa Hiç Yaşamamak En Doğrusudur Bana Göre Korkan İnsanın Başınada İllaki Korktuğu Şey Gelir İnsanların Kavgadan Kaçma Sebebleri Genelde Korkudur Yok Polis şunla Uğraşmak Falan Bana Göre Biraz Hikaye Kavgada Ya Döversin Yada Dayak yersin :D Arkadaşın Biraz Canı Kıymetli Sanırım Acı Çekmeyi Sevmiyor :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nightwish

Adam o sinirle bıçak çıkartıp saplayabilirdi, direksiyon kilidi ile kafana vurabilirdi. En güzelini yapmışsın.

bende çoğu şeyi düşündüğüm için karışmadım devam ettim
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.